18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

"Paryżanie" świętują Puchar Afryki

freaky • 2019-07-20, 14:00
Cytat:

Algierczycy mieszkający we Francji bardzo entuzjastycznie przyjęli wygraną swojej drużyny, a emanację swojej radości przenieśli na francuskie miasta. W konsekwencji urządzili wielką demolkę, która trwała całą noc. Zresztą ich obecność udzielała się przy okazji każdego zwycięskiego meczu. Przez cały czas trwania turnieju dochodziło do strać z policją. Tylko po zwycięstwie nad Kamerunem zatrzymano ponad 200 osób. W czasie całego turnieju spalono setki samochodów. Zdewastowano dziesiątki budynków. Okradziono wiele sklepów. Z salonu Ducati w Paryżu zrabowano wszystkie motory. Lokalne media i policja nie podają informacji dotyczących gwałtów, bo po co...





spoiler

Halman

2019-07-20, 14:02
no to k***a w końcu Francuzi jak chce polityczna poprawność czy Afryka jak mówi zdrowy rozsądek?

sereja3

2019-07-20, 14:05
Byle jaki kraj wygra Puchar Narodów Afryki to w Paryżu będą zamieszki

castagir

2019-07-20, 15:03
I te białe k***y paradujące pomiędzy małpami. Hańba dla nich i mam nadzieję, że jak najszybciej skończą z poderżniętymi gardłami, zanim wydadzą im potomstwo. Tfu.

Matt

2019-07-20, 15:25
Tzn. To zwierzęta świętują.

kane84

2019-07-20, 15:55
Sami sprowadzili to gówno do siebie. Niech się pali. Może się opamiętają.

panar3

2019-07-20, 16:06
Stefan Kisielewski: Pocieszam się tylko, że ta stara k…a Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała! :ciasteczkowy:

gumbi3

2019-07-20, 16:46
Wcale mi nie żal tych Francuzików j***nych

ProVVe

2019-07-20, 16:57
Makaron pedał j***ny chce im podatek od usług cyfrowych wprowadzic, żeby na te j***ne małpy mieć... k***a zamiast ich topic w wiadrach publicznie jak szczury to k***a liże im te czarne dupska.... Brzydzę się i szczerze rozumiem chęć eksterminacji

Superszadko

2019-07-20, 18:07
Tak sobie teraz pomyślałem, że każdy samochód powinien mieć opcję polegającą na tym, że resztki paliwa z baku (lub paliwo z innego zbiornika) zostaje rozpylone wokół i następuje kontrolowany zapłon (coś jak podczas startu rakiet, tylko w mniejszym zakresie). Szkoda tylko, że nie bardzo mój pomysł jest wykonalny, bo byłoby świetne widowisko :P

hejcior

2019-07-20, 20:18
Nie mieszajmy 'poprawności politycznej' w stosunku do brudnych imigrantów z sytuacją 'francuzów', którzy pochodzą z byłych kolonii francuskich. Algierczycy mają takie samo prawo bycia we Francji jak biały paryżanin. Algieria była częścią Francji przez ponad 130 lat, to dłużej niż nasz kraj był pod rozbiorami. Więc mimo, że siniaki to jednak to francuskie siniaki a nie imigranckie.
Ale uważam, podobnie jak przedmówcy, że sami sobie winni.

zajac1190

2019-07-20, 22:03
Szkoda że ich Tak dewastuja. Ale to na własne życzenie...

rok333

2019-07-20, 22:56
A te durne p*zdy z pierwszego filmu zamiast sp***alać albo coś nagrywają z zacieszem na mordzie... ch*j w samochód ch*j że zaraz mnie tłum wyr*cha byle film był.

sereja3

2019-07-21, 08:46
hejcior napisał/a:

Nie mieszajmy 'poprawności politycznej' w stosunku do brudnych imigrantów z sytuacją 'francuzów', którzy pochodzą z byłych kolonii francuskich. Algierczycy mają takie samo prawo bycia we Francji jak biały paryżanin. Algieria była częścią Francji przez ponad 130 lat, to dłużej niż nasz kraj był pod rozbiorami. Więc mimo, że siniaki to jednak to francuskie siniaki a nie imigranckie.
Ale uważam, podobnie jak przedmówcy, że sami sobie winni.




Masz rację, a w sporej mierze to też jeden ze skutków I Wojny Światowej gdzie to francuzi masowo sprowadzali ludzi ze swoich kolonii.