18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paryż - robi się gorąco

corpo_kills_me • 2016-05-20, 09:52
W końcu czerwiec niedługo :mrgreen:
Chłopaki z policji pewnie marzą o wakacjach od tego całego syfu. Dostają wpie**ol od społeczeństwa za politykę swoich pseudoelit.


bloodwar

2016-05-20, 09:56
Każdy policjant wie na co się pisze zapisując się do służb mundurowych - wcześniejsza emerytura i bonusy są właśnie za to, że w razie jakichś zamieszek czy wręcz społecznej rewolucji on musi stanąć w pierwszym szeregu walczących i opalać skórę koktailami Mołotowa

jjjkkkfff

2016-05-20, 10:26
Ale to o naszą demokrację i przyszłość martwi się cała unia jewropejska...

janlew

2016-05-20, 11:01
Ale ja nie rozumiem dla czego ? Dla czego k***a? Dla czego oni nie strzelają ???
Ja rozumiem demonstracje, ale mołotowy w policje to już chyba przesada...

0smiechu

2016-05-20, 12:51
za 3 tygodnie euro a tu zamieszki pełna parą , ciekawie jak to bedzie funkcjonować podczas mistrzostw i ktory stadion/strefa kibica jebnie najbardziej

mygyry

2016-05-20, 13:56
Największym problemem jest fakt, że policjanci w dobie sp***olenia poprawności wszelakiej, boi się użyć jakikolwiek środków, które zapewniło by im bezpieczeństwo, oraz ograniczyło by burdy

~Velture

2016-05-20, 15:25
Zabawne ,że to protesty przeciwko 35h tygodniowi pracy...
Tragedia... 7h dziennie 5 dni w tygodniu pracować. To aż nieludzkie!

GoldenArrow

2016-05-20, 15:33
najbardziej mnie bawią te kaski na głowach i gogle u dziennikarzy i fotoreporterów, za niedługo będą mogli powiedzieć "byłem na zamieszkach w Paryżu tuż przed wojną"

lorddiod

2016-05-20, 16:48
a ja chciałbym zaznaczyć dlaczego ci francuzi wyszli na ulice. a dlatego że lewacki rząd kazał im dłużej pracować bo ten syf co naleciał z wschodu trzeba utrzymać. Także popieram walczących i wstyd że ktoś zapisuje się do policji bo będzie musiał bronić idei sprzedanych idiotów w sejmie.