18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paryż 2018

lolcat • 2018-07-17, 18:34
Po wygranych mistrzostwach nasi francuscy przyjaciele musieli dać upust emocjom :hitler:




bekala

2018-07-18, 06:13
"Fabryka małp.
Fabryka psów.
Rezerwat dzikich stworzeń.
Zajadłych tak.
Że nawet Bóg.
I Bóg im nie pomoże.

Gdzie spojrzę, dookoła dżungla.
Otwieram drzwi, i..
Znów dzień jak co dzień.
Donośny huk, 100 i więcej dział."

RastaMan

2018-07-18, 07:58
Żeby tak któreś auto miało instalacje LPG i wyj***ło od iskry razem z tym bydłem... Ach marzenia...

PieronJasnySzlag

2018-07-18, 09:39
Jak bym był takim Kurskim to bym zmontował filmik z tymi scenami a wypowiedziami sprzed 7 lat kiedy eksperci z TVNu ubolewali nad Marszem Niepodległości jakim to zacofanym krajem jesteśmy że taki bandytyzm się szerzy na ulicach. Zmontował bym to tak że podpisał z imienia i nazwiska wszystkich tych żydowskich ekspertów i wkleił im na usta taką solidną dawke ludzkiego kału.
I puścił zamiast dobranocki :)

DoubleBorger

2018-07-18, 11:42
Tak oglądałem mecz i wiedziałem, że z końcem meczu we francji będą mieli przej***ne. Wyobraź sobie jesteś francuzem, patrzysz w tv i wielki szał, patrzysz za okno i z wielkiego banana na ryju dopada Cię smutek bo murzyny dokonują rozbioru francji.

Jeżeli ktoś widział film 13 dzielnica to teraz pewnie uważa, że niepotrzebnie rozbrajali tą rakietę :-/

freaky

2018-07-18, 11:54
Nie wiem w czym macie problem. Ja idę tokiem myślenia Pana Stefana Kisielewskiego, czyli "Pocieszam się tylko, że ta stara k***a Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!"

MadDave

2018-07-18, 14:10
Noo i to jest postęp, nie to co u nas w ciemnogrodzie. Ja się nawet nie boję wychodzić wieczorem z domu! ba! mało tego! kiedyś zostawiłem samochód z otwartymi szybami i nic nie zginęło- no skandal ktoś by powiedział! że w niby ucywilizowanym kraju żaden młody inżynier z afryki nie grozi mi nożem w momencie odbierania moich dóbr, no to się po prostu nie mieści w głowie.
Moja dziewczyna też ani razu nie została zgwałcona przez doktorów z wybrzeża kości słoniowej. I nikt nie wybił kamieniem witryny w naszym sklepie.
No po prostu siąść i płakać!
Refiudżis łelkam!

mi...........ek

2018-07-18, 18:15
To jest chore.

waloos

2018-07-18, 20:33
Zobaczcie ostatni filmik, gdzie okradają ten sklep. Tam nie ma ani jednej białej gęby bo Ci jaśniejsi to arabusy albo jakies mieszanki. No k***a i niech mi ktoś powie, że jak mówi się źle o czarnej rasie to jest rasizm. Nie, to jest stwierdzanie faktów i koniec kropka.

kreatywnakrowa

2018-07-19, 00:03
Kradną zupełnie jak Polacy w Holandii!

UPAdlina

2018-07-19, 21:50
Tego już się po dobroci nie zatrzyma. France mają przej***ne.