18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Parytety w tv

~Velture • 2019-04-06, 09:29
To uczucie kiedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś tylko niekompetentnym materacem producenta a koledzy z pracy... :krejzi:


100Burned

2019-04-06, 10:44
No ch*jowo się zachowali (albo niech*jowo jak dobry powód). Niby nic nie zrobili co by podchodziło pod mobbing czy coś ale ewidentnie okazali brak szacunku. Ciekawe czym na to zasłużyła.

FoxEngine

2019-04-06, 11:00
Wczoraj na tym stadionie wygrał Liverpool. Ja wiem Jamie Carragher i Gary Naeville to Legendy LFC i Manu a ona może jest za Man City? :->

McQurwa

2019-04-06, 11:14
Dali jej do zrozumienia,że pomyliła kanały TV, to nie:

100Burned

2019-04-06, 11:18
lokal.szczecin napisał/a:

UP. Ty tak na serio??



Jeśli coś popie**oliła w wynikach czy powiedziała inny bezsens to ja tego nie wyłapałem bo piłkę mam tak głęboko w dupie że jeszcze mi się nawet nie chce jej wysrać.

Cokolwiek by nie pomyliła to takie odwrócenie się plecami to ewidentne okazanie braku szacunku, no k***a jak mel na ryj tyle że legalny i bez paragrafu.

freaky

2019-04-06, 11:44
Mi to wygląda na ustawiony żart, tym bardziej, że zrobili to jednocześnie. Wyszło zajebiście :amused:

bakus1233

2019-04-06, 12:03
100Burned napisał/a:

Cokolwiek by nie pomyliła to takie odwrócenie się plecami to ewidentne okazanie braku szacunku, no k***a jak mel na ryj tyle że legalny i bez paragrafu.



To plucie komuś na ryj jest nielegalne?? :mrgreen:

100Burned

2019-04-06, 12:12
bakus1233 napisał/a:

To plucie komuś na ryj jest nielegalne??



Gdybyś komuś napluł na twarz, byliby świadkowie albo nagranie to jesteś umoczony.

P.S. Wiem co mówię.

Paniczyk

2019-04-06, 12:17
@up
Trollujesz czy naj***ny jesteś od wczoraj?

piasekmaster

2019-04-06, 12:21
100Burned napisał/a:

Gdybyś komuś napluł na twarz, byliby świadkowie albo nagranie to jesteś umoczony.
P.S. Wiem co mówię.



widzę nie nie wiesz. to jest feministka, zwolnili ich kolegę z który przez lata współpracowali zęby ona dostała tą posadę, tak własnie walczą feministki wpraszają się tam gdzie być nie powinny, przy okazji ona niema wiedzy piłkarskiej więc nie wiem co innego maze tam robić jak się nie wypowiadać i dać mówić zawodowcom.

teraz rozumiesz???

100Burned

2019-04-06, 12:24
Paniczyk napisał/a:

@up
Trollujesz czy naj***ny jesteś od wczoraj?



Idź k***a napluj komuś na ryj tylko upewnij się że będą na to dowody.

Po rozprawie napisz ile masz zabulić za to.

piasekmaster napisał/a:

widzę nie nie wiesz. to jest feministka, zwolnili ich kolegę z który przez lata współpracowali zęby ona dostała tą posadę, tak własnie walczą feministki wpraszają się tam gdzie być nie powinny, przy okazji ona niema wiedzy piłkarskiej więc nie wiem co innego maze tam robić jak się nie wypowiadać i dać mówić zawodowcom.
teraz rozumiesz???



Czej czeeej. Wiem co mówię w zakresie konsekwencji za naplucie komuś na ryj. k***a. Bo płaciłem. Ale warto było bo to zła kobieta była a wiadomo podnieść ręki nie wolno. To je raz.

Dwa, jak wspomniałem na piłkę i wszystko co z nią związane mam wyj***ne, skąd mam wiedzieć jakie tam były spiny między pracownikami stacji.

Trzy, w pierwszym poście napisałem w nawiasie że jak jest powód dobry to nie zachowali się ch*jowo. Powód, który przytoczyłeś jest jak najbardziej dobry i uważam że goście dobrze zrobili.

Ty też już rozumiesz?

piasekmaster

2019-04-06, 12:32
100Burned napisał/a:

Idź k***a napluj komuś na ryj tylko upewnij się że będą na to dowody.
Po rozprawie napisz ile masz zabulić za to.
Czej czeeej. Wiem co mówię w zakresie konsekwencji za naplucie komuś na ryj. k***a. Bo płaciłem. Ale warto było bo to zła kobieta była a wiadomo podnieść ręki nie wolno. To je raz.
Dwa, jak wspomniałem na piłkę i wszystko co z nią związane mam wyj***ne, skąd mam wiedzieć jakie tam były spiny między pracownikami stacji.
Trzy, w pierwszym poście napisałem w nawiasie że jak jest powód dobry to nie zachowali się ch*jowo. Powód, który przytoczyłeś jest jak najbardziej dobry i uważam że goście dobrze zrobili.
Ty też już rozumiesz?



to jak nie znasz tematu i nie śledzisz piłki nożnej to po co się wypowiadasz???

ty to jak by zwolnili twojego kolegę, bo ktoś do tego doprowadził to byś skakała z radości??? no gratulacje. jest prosta zasada za lincz jest lincz. ona linczowała ze co kobieta nie maze być dziennikarzem sportowym , i naciskała prawami kobiety to musieli zwolnić jednego z nich . dla tego reszta nie jest zadowolona bo później będzie jeszcze ze jak to tak niema równości ze 2 mężczyzn 1 kobieta to zwolnią kolejnego gościa by dal posadę kobiecie.

100Burned

2019-04-06, 12:49
Ja oceniłem tylko samo zachowanie wskazując na to że może być zarówno niewłaściwe jak i właściwe w zależności od okoliczności. O ch*j ci chodzi dalej?

Fylyp

2019-04-06, 13:58
ja pie**ole, wyjmijcie kije z dupy, panowie poważni się znaleźli, nie popłaczcie się tylko białorycerze :D widać że to żart, który im de facto zajebiście wyszedł. zresztą Carragher i Neville często śmieszkują więc ogarnijcie się płaczki