18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Partyzant

TT4 • 2017-06-13, 17:33
Jak w masło.


PawełWspaniały

2017-06-13, 17:54
Najgorsze takie p*zdy co mają problem, ale jedyne co potrafią to zaj***ć z zaskoczenia, kiedy koleś nie jest nawet świadomy ich istnienia. :-/

Kosmodysk

2017-06-13, 18:15
To jest reklama typu "Piłeś? Nie wsiadaj za kierownice!"

buoba

2017-06-13, 18:52
Partyzanci to podczas Wojny Światowej napierdzielali Niemców, a to jest zwykła p*zda

Al...........go

2017-06-13, 18:52
Wiecie skąd wzięło się określenie partyzant? W czasie wojny, kiedy część wojska działała w partyzantce napadali oni nagle na polskie wsie paląc je. Stąd wzięło się określenie na niespodziewany cios.

Bejker

2017-06-13, 19:51
Fajna laska fajne nogi fajne rajty

Noside

2017-06-13, 20:24
Partyzant to określenie na kopniaka (taki, jak w przypadku wyważania drzwi - przez partyzantów właśnie)
Uderzenie z tyłu, od pleców, jak jakaś p*zda powinno się nazywać bolszewik :jejeje:

Superfunfel

2017-06-13, 22:09
@AleDlaczego ty głupi trollu...

ritu4l

2017-06-13, 22:52
Noniesondze napisał/a:

Partyzant to określenie na kopniaka (taki, jak w przypadku wyważania drzwi - przez partyzantów właśnie)
Uderzenie z tyłu, od pleców, jak jakaś p*zda powinno się nazywać bolszewik :jejeje:



Albo murzyn. "Wyj***ł mu z murzyna w pysk, jak skończona p*zda"

OxY

2017-06-14, 01:16
PawełWspaniały napisał/a:

Najgorsze takie p*zdy co mają problem, ale jedyne co potrafią to zaj***ć z zaskoczenia, kiedy koleś nie jest nawet świadomy ich istnienia. :-/



Bez przesady, jak sam nakręcasz aferę w dodatku pyskując to nigdy nie wiesz, jak ekspresyjny lub kreatywny będzie debil na którego trafisz :amused:

PS. Takie pie**olnięcie z zaskoczenia raczej nie ma zbytnio przełożenia na późniejszej solówie. Bo albo jej nie ma z racji pierwotnego wyjaśnienia albo taki koleś i tak ma jedynie więcej do powiedzenia niż do przyj***nia w ryj :D

PawełWspaniały

2017-06-14, 01:38
OxY, Nie kręcę afer ani frajerskich akcji. Wiadomo, że różne są sytuacje, ale rozumiem sensu szukania burdy. Kiedyś honor był cnotą, a w obecnych czasach dla wielu są nimi frajerstwo i cwaniactwo. Pedały czują się bohaterami wygrywając bójkę, którą sami wszczęli będąc w przewadze 3:1. Sam nie odwaliłbym takiej akcji i na mojego ziomka, który by coś takiego zrobił patrzyłbym inaczej, straciłby szacunek w moich oczach. Jak ktoś zachowuje się jak zwierze to nie powinien być traktowany poważnie w towarzystwie.
Edit. Nie jest sztuką zaj***ć komuś kto się nie spodziewa, albo sklepać dwóch typków w sześciu. Nigdy nie rozumiałem takich kolesi i tego czym się kierują. Podejrzewam, że są to jakieś niskie instynkty i kompleksy spowodowane małą kuśką, albo starym wchodzącym im do wanny wieczorami. :-|

RedCarpetMiki

2017-06-14, 14:21
Nie wiem co tam się wydarza ale wyjątkowo szacun dla babki, obcas, kiecka ciasna że rozkraczyć się nie idzie ale nie dość że powaliła typa to jeszcze nie machała bez sensu łapami. To musi być fake

Rangraf

2017-06-15, 01:38
Czyściciel kamienic - odciął mu prąd...

OxY

2017-06-26, 18:56
PawełWspaniały Szanuję Twoje podejście. Sam również nie popieram takich incydentów jednak próbuję wytłumaczyć 'zajszniete' emocje :D Poniosło go miejmy nadzieję, bo nić takiej ekspresji zwykle ma zakończenie z dwucyfrowym wyrokiem. Trzeba mieć oczy dookoła głowy ZAWSZE w sytuacji stresowej. Dlatego odpowiednio bystre zorganizowanie przestrzeni oraz energii może pozwolić pokonać we dwóch sześciu w takiej spontanicznej walce. Znam takie historie. Ponadto sprawdziłem, że kiedy się jest kopanym to nie warto leżeć :D