18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parówki

BALOTELLIxMARIO • 2016-03-25, 20:12
W mięsnym:
– Przed chwilą kupiłem tutaj parówki. Wziąłem gryza i wypadły mi dwa zęby.
– Może za mocno Pan ugryzł?

– To nie były moje zęby!

cholonek

2016-03-25, 20:51
Hehehe, znakomite... pewien masarz powiedział mi, żeby nigdy nie kupować parówek.

nomad83

2016-03-25, 21:26
dawno nie było wiec... za zęby w parówce zawsze piwo :-)

bleblebator1

2016-03-25, 22:01
I tak miałeś szczęście.
Bo to ogólnie skandal, aby do parówek dodawać mięso, a tobie trafiły się dwa kawałki czegoś, co kiedyś chodziło po ziemii

ash1

2016-03-26, 09:48
Tak się sracie o te parówki, ale hot-doga to byście wpieprzyli.

Aksal

2016-03-26, 11:59
Śmiać mi się chce z ludzi, którzy tak się srają o jakość tego typu żarcia. Przecież WSZYSTKO, co kupujemy gotowe w sklepach, w dolnej półce cenowej, to syf, bo dobry jakościowo produkt musi dużo kosztować i tego się nie obejdzie choćby nie wiem co. Gdyby chcieć jeść naprawdę zdrowo, to każdy powinien osobiście dziabnąć świniaka i samemu robić wędliny i mięsiwa. Wiadomo - unikam szajsu, który ma mniej niż 50% mięsa, ale parówki czasem opie**olę, jak nie chce mi się robić nic bardziej wykwintnego (jak np parówki z ketchupem).

KrisCFC

2016-03-26, 12:23
Aksal napisał/a:

Śmiać mi się chce z ludzi, którzy tak się srają o jakość tego typu żarcia. Przecież WSZYSTKO, co kupujemy gotowe w sklepach, w dolnej półce cenowej, to syf, bo dobry jakościowo produkt musi dużo kosztować i tego się nie obejdzie choćby nie wiem co. Gdyby chcieć jeść naprawdę zdrowo, to każdy powinien osobiście dziabnąć świniaka i samemu robić wędliny i mięsiwa. Wiadomo - unikam szajsu, który ma mniej niż 50% mięsa, ale parówki czasem opie**olę, jak nie chce mi się robić nic bardziej wykwintnego (jak np parówki z ketchupem).



Zapomniałeś tylko dodać, że każdy powinien tego świniaka hodować od urodzenia by wiedzieć, czym był karmiony. ;) No i znać historie karmienia jego matki. :amused:

flyzupan

2016-03-26, 16:45
Wieś pozdrawia mieszczan :)

PanJacekPierwszy

2016-03-26, 20:29
Ja kupuje te serowe.Są zajebiste w katowicach na stawowej