18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Parkowanie

Hoolturalny • 2021-02-08, 00:14
Wie, że nie może, a jednak.


Seksiaczek

2021-02-08, 02:29
Brytyjczycy...tępi, zadufani w sobie i leniwi. Jak ja ich k***a nienawidzę. Jedynym plusem ściągnięcia bydła do Europy jest j***nie przez nich brytoli

Rutik

2021-02-08, 11:10
Seksiaczek napisał/a:

Brytyjczycy...tępi, zadufani w sobie i leniwi. Jak ja ich k***a nienawidzę. Jedynym plusem ściągnięcia bydła do Europy jest j***nie przez nich brytoli



Widzę, że komuś z rana za dużo naczyń do zmywaka wj***li i się nie wyrabia.

octave25

2021-02-08, 13:29
Fake. Dźwięk został dodany z tego filmu.


ritu4l

2021-02-08, 13:57
Samochód chciał się odlać a ci aferę robią.

swampman

2021-02-08, 14:35
Rutik napisał/a:

Widzę, że komuś z rana za dużo naczyń do zmywaka wj***li i się nie wyrabia.



moze i mu za duzo wj***li ale racje tez ma wiec nie medrkuj.

JaTylkonaChwile

2021-02-08, 23:35
Rutik napisał/a:

Widzę, że komuś z rana za dużo naczyń do zmywaka wj***li i się nie wyrabia.



nawet jesli by pracowal na zmywaku to i tak zapewne ma wiecej na koncie niz ty, byl na wiekszej ilosci wycieczek zagranicznych, nie musi sie martwic o rachunki i stac go by wyskoczyc do restauracji (pomijam covi scieme) przynajmniej raz w miesiacu...

Roznica jest taka, ze nawet na zmywaku w UK pracuje sie, zeby zyc a ty zapewne zyesz zeby pracowac... egzystowac...

Rutik

2021-02-09, 08:27
JaTylkonaChwile napisał/a:

nawet jesli by pracowal na zmywaku to i tak zapewne ma wiecej na koncie niz ty, byl na wiekszej ilosci wycieczek zagranicznych, nie musi sie martwic o rachunki i stac go by wyskoczyc do restauracji (pomijam covi scieme) przynajmniej raz w miesiacu...
Roznica jest taka, ze nawet na zmywaku w UK pracuje sie, zeby zyc a ty zapewne zyesz zeby pracowac... egzystowac...



No to ch*jowo trafiles ze swoja wypowiedzią. Po pierwsze, skrytykowałem go, bo generalizuje wszystkich anglików tylko dlatego że są anglikami. Po drugie sam mieszkam w UK więc znam tych ludzi i wiem, że tępych zadufanych i leniwych ludzi można spotkać wszędzie, nie tylko w Anglii. Po 3 założę się z Tobą o każdą kwotę że więcej ode mnie na koncie nie ma. Pozdrawiam cię i popraw folię na głowie bo covid to nie ściema.

JaTylkonaChwile

2021-02-09, 21:31
Rutik napisał/a:

No to ch*jowo trafiles ze swoja wypowiedzią. Po pierwsze, skrytykowałem go, bo generalizuje wszystkich anglików tylko dlatego że są anglikami. Po drugie sam mieszkam w UK więc znam tych ludzi i wiem, że tępych zadufanych i leniwych ludzi można spotkać wszędzie, nie tylko w Anglii. Po 3 założę się z Tobą o każdą kwotę że więcej ode mnie na koncie nie ma. Pozdrawiam cię i popraw folię na głowie bo covid to nie ściema.



covid to nie sciema, tak samo jak grypa czy przeziebienie - wiem, ze to nie sciema wiec ?