18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parkowanie na A2 - 03.05.2018

spieriz • 2018-05-06, 18:43
Parkowanie na autostradzie, bo deszcz.



Film nie mojego autorstwa.

Stewie

2018-05-06, 21:10
napie**alało gradem i ludzie chowali sie samochodami a nie że przed deszczem zobacz sobie inne filmiki na yt, gdzie są pokazane szkody na samochodach setki odprysków na lekierze

saganov

2018-05-06, 21:59
Jak się wymienia pióra wycieraczek dopiero jak same odpadną to tak jest. Wiem z autopsji bo jestem leniwą świnią :D

bbs2000

2018-05-06, 22:55
Autor filmiku jak widzę to "miszcz" lewego pasa.

solltys

2018-05-07, 00:23
To jest ten typ debili który później opowiada jaka to klęska żywiołowa była na drodze i cała autostrada łącznie z nim stanęła bo się jechać nie dało. Gardzę.

PrzecineXX

2018-05-07, 06:00
@Stewie Wiekszoscstala pod golym niebem. Logiczne

p4nk1

2018-05-07, 07:33
@Monsieur_Hrabal

Akurat jechał najszybciej z obecnych na filmie użyszkodników, więc jeśli za nim nic nie było, było to uzasadnione, zamiast jechać slalomem co chwilę. Styl jazdy dostosowuje się również do warunków panujących na drodze, oraz innych kierowców. O ile sam nienawidzę lewopasiastych, tak tu nie mam zastrzeżeń. Reszta? (z filmu i lewopasiastych) Na kurs od nowa.

Wiewór

2018-05-07, 07:40
Kurła jak Polacy ciągle nie umio autostrad :facepalm:

~Velture

2018-05-07, 08:28
Abraxus napisał/a:

Kurła jak Polacy ciągle nie umio autostrad :facepalm:


Do you even highway, bro?

nowynick

2018-05-07, 10:45
kilka lat temu jechałem z kumplem w czasie takiej ulewy, też część zjechała na pobocze a ja ch*ja! 90-100 na liczniku, wycieraczka na pełnym obrocie i jadę jakby nigdy nic. No właśnie wycieraczka szt. 1, bo jak to w Polonezie zazwyczaj nie wszystko działało i druga sobie leżała bez ruchu na szybie(ta od pasażera). Jadę spokojnie, patrzę na kumpla. No nie mam takich zdolności lingwistycznych żeby opisać wyraz jego twarzy i jej kolor :D

MadDave

2018-05-07, 11:21
@up. Brawo. Na miejscu kumpla bym ci wyj***ł za narażanie mojego zdrowia bo ktoś ma przerost ego i musi udowodnić swoją zajebistość.

Cała sytuacja na filmiku uświadamia mi ilu jest beznadziejnych kierowców na drogach. Powinni wezwać policję i każdemu dopie**olić po mandacie za stwarzanie realnego zagrożenia na drodze i utrudnianie ruchu.

timonop

2018-05-07, 20:22
A myslalem ze tylko w Anglii idioci staja na autostradzie przez nie korzystne warunki pogodowe. Moze wina chinskich gownianych wycieraczek czy poprostu zj***nie umyslowe?

ellsworth

2018-05-07, 20:42
MadDave napisał/a:


Cała sytuacja na filmiku uświadamia mi ilu jest beznadziejnych kierowców na drogach. Powinni wezwać policję i każdemu dopie**olić po mandacie za stwarzanie realnego zagrożenia na drodze i utrudnianie ruchu.


Dopie**olić mandat za stwarzanie realnego zagrożenia powinni kamerzyście i jemu podobnym, którzy w grad jadą autostradą. Ja pie**olę! W grad. Jebnie ci szyba i zanim się zorientujesz co się dzieje to pozabijasz wszystkich w koło. W grad się drogami szybkiego ruchu NIE JEŹDZI do jasnej k***y! Czekasz aż przestanie, sprawdzasz czy szyba jest bez uszkodzenia. Tak - jedziesz dalej. Nie - zbierasz wóz lawetą. W grad to sobie możesz pomanewrować na parkingu pod blokiem, a nie po drodze szybkiego ruchu!

Ukan1o

2018-05-08, 20:24
@jbone chyba u twojej starej niebezpieczeństwo wzrasta... nie da rady jechac to nie!!! ale zapewne masz bmw i pie**olisz kierunki i ludzi na drodze... wiec jeździs swoim zajebistym e36 i nie pie**ol nawet na sadolu...