18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parkowanie lvl .master

~McSadol • 2021-11-22, 21:09
... masakra


Folur

2021-11-22, 21:38
ale debil, zachciało się cudować, przeparkowywać to ma :P

Radbug

2021-11-22, 22:21
I teraz zastanawiasz się kto jest większym debilem, czy osoba kierująca czy zostawiająca auto na parkingu bez zaciągniętego ręcznego albo przynajmniej biegu.

Tratarara

2021-11-22, 22:37
Ja pie**ole, j***na głupia p*zda bez wyobraźni, pakować takie i rozpalać piece w aushwitz.

Justynka99

2021-11-22, 22:49
I znowu mężczyzna za kierownicą :D Tak, jak w 75% przypadków.

URAGE

2021-11-22, 23:03
Justynka99 napisał/a:

I znowu mężczyzna za kierownicą Tak, jak w 75% przypadków.



pie**olenie. Większość takich akcji robią baby co wyssały prawko z fiuta egzaminatora. Faceci za to częściej rozpie**alają się na drzewach, bo po 15 próbie zdania prawka lubią popisywać się przed kumplami/dupami jak debile. Niektórzy też maja nawroty w średnim wieku jak dorobią się w końcu samochodu za kilkdziesiąt cebulionów.

garota

2021-11-22, 23:34
Tratarara napisał/a:

Ja pie**ole, j***na głupia p*zda bez wyobraźni, pakować takie i rozpalać piece w aushwitz.



Czyli co? Wszystkie babki do pieca? No bez przesady i tak pedalstwa już jest za wiele.

RobsoN

2021-11-23, 09:44
Justynka99 napisał/a:

I znowu mężczyzna za kierownicą Tak, jak w 75% przypadków.



Chciałabyś ;-) , nie ma szans... większość kobiet odpierdziela takie cuda wianki, stan umysłu :roll:

ernim1

2021-11-23, 13:23
Przecież widać, że baba jak ch*j.


Antitheist

2021-11-23, 17:18
URAGE napisał/a:

pie**olenie. Większość takich akcji robią baby co wyssały prawko z fiuta egzaminatora. Faceci za to częściej rozpie**alają się na drzewach, bo po 15 próbie zdania prawka lubią popisywać się przed kumplami/dupami jak debile. Niektórzy też maja nawroty w średnim wieku jak dorobią się w końcu samochodu za kilkdziesiąt cebulionów.



Mogę się mylić, ale po wielu tego typu filmach zauważyłem pewną analogię - najczęściej nissan micra czy smart = najczęściej nieumiejętność parkowania i stłuczki, bo kiepskie umiejętności, a mocniejsze auta i przeświadczenie że już się umie dobrze jeździć [nie tylko młodzi posiadacze bawar] = zbyt duża pewność siebie i rozk***ianie się o drzewa/innych delikwentów z prędkością znacznie wyższą niż dopuszczalna.

polakwrocek

2021-11-23, 22:01
Ten no... tak bez ręcznego i biegu to k***a miszcz !

szoszon1983

2021-11-24, 00:25
Radbug napisał/a:

I teraz zastanawiasz się kto jest większym debilem, czy osoba kierująca czy zostawiająca auto na parkingu bez zaciągniętego ręcznego albo przynajmniej biegu.



zostawiasz na P jak masz automat, a przy uderzeniu ta blokada w skrzyni niestety puszcza.

ZaSwojePiję

2021-11-24, 03:40
Radbug napisał/a:

I teraz zastanawiasz się kto jest większym debilem, czy osoba kierująca czy zostawiająca auto na parkingu bez zaciągniętego ręcznego albo przynajmniej biegu.



Po co jej reczny lub bieg jak auto bylo z gorki oparte o kraweznik.

mazga50

2021-11-24, 06:20
Radbug napisał/a:

I teraz zastanawiasz się kto jest większym debilem, czy osoba kierująca czy zostawiająca auto na parkingu bez zaciągniętego ręcznego albo przynajmniej biegu.



Jeśli to był automat, to takie uderzenie mogło uszkodzić skrzynię (jakiś bolec czy sworzeń).