18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parkowanie do oceny

~Sunday • 2019-11-13, 10:37

Masz okejkę, ale więcej nie rób.

dmnunited

2019-11-13, 22:11
gość na końcu rozj***ł system

witoldo16

2019-11-14, 13:47
Ja perdole ciężarówka bym tam wjechał xd :mrgreen:

Novik

2019-11-15, 05:41
czyhanastrychu napisał/a:

Co to za zielony Kermit za słupem się czai?



Nie daleko jest szkoła i mogą dziecię przechodzić przez ulicę


Ogólnie Holandia nie dziwię się

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-15, 18:13
dudidudi napisał/a:

ale proszę k***a o ciszę. właśnie, że nigdy nie pomyliłem się w taki zj***ny sposób. turlaj wora szary rycerzu.



Ale pomyśl jakim musisz być k***a zerem,żeby anonimowo na portalu poprawiając jakiegoś analfabetę,podbudowujesz sobie ego.Wskazując u kogoś błędy,chcesz wszystkim udowodnić,że wyłapując to jesteś lepszy od innego człowieka.Przez takich jak ty ludzie,pod różnymi tematami,zamiast odnieść się do niego robią ortograficzną gówno burze.Rozumiem że ludzie popełniający błędy powinni mieć zakaz wyrażenia swojej opinii,nawet w taki sposób jaki potrafią,bo cię bardzo boli dupa.Płytki z ciebie lamus,że płycej się nie da,taki płaczliwy z byle powodu pedalski cieć .Jako człowiek jesteś ch*jowszy od innych,choć próbujesz udowodnić sobie,że jest inaczej,choć to bezsensowne,bo tutaj jesteś anonimowy kolo z kołkiem w dupie,nic więcej.Nic z tego nie będzie,bo on zawsze może ortografie podciągnąć,a ty będąc nikim,jako lamus,który siebie okłamywał,że jestem kimś z tego świata tak żałośnie zejdziesz.

dudidudi

2019-11-18, 11:35
@stefanjakistamoczykobry.
ale pomysl typie jak bardzo koło ch*ja mi latają twoje wypociny. sam to redagowałes czy koledzy spod klatki Ci pomagali?
dopie**alasz sie, że kogoś punktuje w dyskusji która dawno jest juz zamknięta po czym sam rzucasz jakimiś epitetami rodem od młodzieży spod szkoły.
nie zesraj sie :lol: