18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parka w parku

~Nei • 2018-08-09, 07:58
O wy k***y :hitler:

~PowerBoBass

2018-08-09, 08:00
A co on, faceta r*chał że się tak obruszyli? Czy zazdrość? :amused:

PERKUN

2018-08-09, 08:14
Obstawiam, że akcja działa się we Francji.

nowynick

2018-08-09, 08:39
Jeszcze od bidy można zrozumieć babkę, że na policję dzwoni, ale ten co podleciał napie**alać?

Miruu

2018-08-09, 10:42
Chyba facet z facetem.... :D

Fuj, jadłem....

Argeusz

2018-08-09, 12:43
Tu akurat muszę przyznać, że to zezwierzęcenie w ch*j. Co innego gdyby r*chali się np. w środku lasu, tam nikt nie patrzy i nikomu by nie przeszkadzali.

garota

2018-08-09, 13:31
Ilu tu jest zboków to aż miło :) Ale prawda jest taka że jak jebiesz się w parku gdzie są dzieciaki zasługujesz na kilka liści.

kevlarus

2018-08-09, 18:39
I bardzo dobrze, od r*chania są łóżka w domach, czarny odpowiednio mu przetłumaczył i dla mnie ten czarny jest jak biały. Warto bronić kultury i zasad dobrego wychowania unikniemy dzięki temu m.in. szczania i srania na ulicach opóźniając zdziczenia obyczajów do reszty.

DzidaZawodnik

2018-08-09, 18:49
Jeżeli im wolno to na przykład w Hiszpanii powinny się 13letnie dzieci pie**olić i nic komu do tego. w miejskich parkach pedały piwinny sobie obciągać jeżeli nikogo nie będzie w odległości 7,8m, a jeżeli ktoś przyproweadzi dziecko to ma obowiązek wytłumaczyć synkowi, że to miłość a jak mu nie w smak to znaczy że zazdrości i w domu obciągnie ojcu.

krzyspol

2018-08-09, 19:33
Małpy lecą zar*chać :mrgreen:

Insaner

2018-08-09, 19:34
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@up: To, że rodzice to p*zdy, które nie potrafią rozmawiać ze swymi dziećmi nie jest powodem by oklepywać kogoś po ryju za seks na środku łąki, gdzie nie ma nikogo w promieniu wielu metrów (film jest najprawdopodobniej z maksymalnym zbliżeniem cyfrowym czyli kręcony z dobrych 100 jardów).


Wk***ia mnie obecność na świecie ludzi typu "cnotliwy i świątobliwy z przodu, a niemoralne ścierwo z tyłu". Gdyby byli świętymi... ale k***a na 100% nie są.



A srasz też przy otwartych drzwiach do WC, albo do jakiegoś "baseniku" na środku pokoju przy rodzinie? Przecież to też jest naturalna czynność fizjologiczna...


Bardzo dobrze zrobili bijąc tych idiotów. Od r*chania się to jest dom lub mieszkanie, albo inne odosobnione miejsca zapewniające jakąś prywatność jeśli już ktoś koniecznie ma ochotę na zabawy na łonie natury.

Mors_Nigra

2018-08-09, 19:41
@Rebeliant_ZPF zabawny z ciebie człowieczek. Takiego hipokryty to tu dawno nie było. No nic, przynajmniej od dzisiaj będę cisnął bekę ze wszystkiego co mówisz, bo widzę, że nie można brać Cię na poważnie.