topic

Parcujemy dla pieniedzy, J.K

koxxx92 • 2019-06-21, 11:18
Jarek mowi nam cala prawde :)

emperorzbigniew

2019-06-21, 11:27
Wywalą Ci to stąd. W regulaminie jest chyba coś o polityce.

Policeman

2019-06-21, 11:43
k***a, możemy się śmiać i robić filmiki, memy, ale oni się mają dobrze i będą się mieli świetni, oni, ich żony, kochanki, dzieci, wnuki. Wszyscy magicznym trafem trafią na superpłatne stanowiska bez żadnej odpowiedzialności i w sumie wysiłku dnia pracy. Jakiś dyrektor od spraw wizerunku w izbie makaronów sprowadzanych czy agencji lotów bezzałogowych. Te wszystkie synekury od przepisów maczania pędzla w farbie, doją was, wasze dzieci i wnuki k***a do usranej śmierci. 60% waszego zawodowego życia po to tylko by karmić te darmozjady i fundować im życie jak w bajce. Na koniec jeszcze wystawiają wam rachunek - bilion zł długu publicznego [ale de facto z 3x więcej]. Wielkie zdz**ko, to co dał rząd tak naprawdę wyciągnął z waszej kieszeni i okradł nie tylko was, ale wasze nienarodzone wnuki czy prawnuki. To jest moc. Złodziej okradnie Ci chałupę, ale przecież nie obrobi nieistniejących ludzi, a ci potrafią. Na głowę każdego Polaka 100 koła długu. I co z tym zrobicie? Myślicie, że nie spłacacie? A niby czemu dopie**alają wam coraz większe koszty energii, wody, wywozu śmieci, opłaty za autostrady, ceny byle gówna w sklepie skaczą tak jakby to gówno było ze złota. Ostatnio znalazłem paragon sprzed 6 lat [wrzucić skan?], takie same zakupy praktycznie 2x taniej. No jakoś k***a nie zarabiam 2x więcej. Ludziom zwiększa się płacę minimalną kosztem przedsiębiorców, daj się zapomogi, ale siła nabywcza pieniądza spada tak znacznie, że praktycznie można się tym podetrzeć. Jest coraz k***a gorzej z miesiąca na miesiąc. Jesteśmy przeczołgiwani jak śmiecie przez żydów na świecie i przebąkują już o eksterytorialności oświęcimia, a potem może wolne miasto gdańsk dla niemców? Zresztą Gdańsk to w ogóle panopticum, wybrali sobie prezydenta z uwagi na to, że płakał najładniej za Adamowiczem [już o nim nie wspominam bo szkoda czasu], jak się okazało Pani Dulkiewicz jest tak zacietrzewiona antypolsko, że nawet wyraża oburzenie iż państwo traktuje Westerplatte jako część państwa [o.O]. Ale cóż, macie więc PiS, socjalistów spod znaku rekonstrukcji sanacji, będziecie mieli tych imigrantów, których mieli niby zatrzymać, a jak się okazuje, przodujemy w sprowadzaniu imigrantów. Macie roszczenia żydowskie, które spłacą ziemią, miastami i lasami. Niedługo bez jarmułki nie wpuszczą was do lasu byście sobie mogli nazbierać grzyby, a nawet jak nazbieracie to wam jeszcze podatek za to taki pie**olną, że będziecie musieli sprzedać dom, ew. oddać w ramach roszczeń. Sezon ogórkowy? To kupmy kilkadziesiąt F-35 za astronomiczną kasę, ch*j, że nie mamy do tego logistyki, wojsko ma problemy z podstawowymi systemami, nie mamy wsparcia transportu, nie mamy sprawnych wojsk pancernych, nie mamy nawet zintegrowanego systemu komunikacji, ch*j, F-35 by za 20 lat 5% z nich osiągnęło max 50% siły bojowej. Aha i pie**olnijmy obce i wrogie nam wojska na naszym terytorium i utrzymujmy za własną kasę. Ale dalej k***a głosujcie na socjalistów, na ludzi z gębami pełnymi frazesów i deklaracji. Nie oddamy, nie poddamy się, damy radę! A na koniec byle przekop mierzei wiślanej staje w miejscu bo jakiś urzędnik z UE tupnął nogą. Nienawidzę PO, serio, myślałem, że po dojściu PiS do władzy będzie ciut lepiej, ale jest tak samo, a może i gorzej, bo rozrost biurokracji jest jeszcze większy, przyjmowanie dyrektyw z UE jeszcze szybsze, homopropaganda dalej w natarciu. I nic się nie zmienia, nawet to, że narodowcy dalej są szczuci i obrażani przez ministrów. Nie wiem, ja jestem szczerze zdruzgotany tym co się dzieje w Polsce. Jako przedsiębiorca, zwyczajnie rejestruje się za granicą. Będę płacił podatki na starych brytoli, no trudno. Wolałbym płacić te prawie 100 000 w Polsce, ale po co? Dla Maowieckiego jestem bandytą i złodziejem, a jak nie jestem to muszę to udowodnić, może jednak przekręciłem jakąś fakturkę, może trzeba mnie znowu doj***ć kontrolą, może gdzieś wziąłem na firmę coś co nie jest z kodu charakteru prowadzenia działalności. Powiedziałbym: głosujcie na konfederację, ale po co w sumie. Ludzie nie chcą żadnych zmian, dopóki mają jeszcze paszę i jakieś gówno w tv to jest im dobrze.

Szparas

2019-06-21, 12:40
@Policeman Amen. Jak porównałem sobie zakładanie firmy w UK i w Polsce to chciało mi się płakać. Jak ludzie mogą być takimi kretynami żeby bez przerwy głosować na tych samych złodziei?

siwybis

2019-06-21, 12:45
"...was trzeba j***ć i na was zarabiać..." tyle w temacie.

emperorzbigniew

2019-06-21, 12:51
Policeman napisał/a:

k***a, możemy się śmiać i robić filmiki, memy, ale oni się mają dobrze i będą się mieli świetni, oni, ich żony, kochanki, dzieci, wnuki. (...) Powiedziałbym: głosujcie na konfederację, ale po co w sumie. Ludzie nie chcą żadnych zmian, dopóki mają jeszcze paszę i jakieś gówno w tv to jest im dobrze.

Stary! Krata browarów. Aż wkleiłem ten post i wysłałem mailem do znajomych i rodziny.

:101010:

BialyNigger

2019-06-21, 12:58
Jak chcecie głosować na antyszepionkowców, płaskoziemców i umysłowe ameby no to słusznie głosujcie na konfederacje... Jak chcecie żeby wreszcie do Polski zawitało trochę cywilizacji to głosujcie na Razem :)

Caramon

2019-06-21, 13:12
Jak chcecie, żeby w Polsce naprawdę było normalnie, to nie głosujcie na nikogo, tylko załóżcie jakąś nową partię, gdzie nie będzie miejsca dla sk***ieli.

BialyNigger

2019-06-21, 13:17
Caramon napisał/a:

Jak chcecie, żeby w Polsce naprawdę było normalnie, to nie głosujcie na nikogo, tylko załóżcie jakąś nową partię, gdzie nie będzie miejsca dla sk***ieli.

Razem jest partią bez sk***ieli.. Chyba że jesteś libtardem i lubisz jak 1% ludzkości posiada 90% majątku świata. Trudno w takim wypadku dogodzić...

Janusz_k

2019-06-21, 16:03
BialyNigger napisał/a:

Razem jest partią bez sk***ieli.

Chyba cię pogieło, jeszcze niczego nie osiągneli a już się żrą o stołki i robią podjazdy.
Prawda jest taka że obecnie NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ.

Sadic

2019-06-21, 16:47
BialyNigger napisał/a:

Razem jest partią bez sk***ieli.. Chyba że jesteś libtardem i lubisz jak 1% ludzkości posiada 90% majątku świata. Trudno w takim wypadku dogodzić...

I tak Chiny nas wszystkich wyr*chają.

poligon6

2019-06-24, 10:27
BialyNigger napisał/a:

Polski zawitało trochę cywilizacji to głosujcie na Razem

Chyba bolszewickiej cywilizacji, pomijajac genetyczne zj***nie pedalstwa, to zwykli bolszewicy chcacyc obrabowac pracujących ludzi, jeszcze bardziej niz robi to PiS.

BialyNigger napisał/a:

Chyba że jesteś libtardem i lubisz jak 1% ludzkości posiada 90% majątku świata. Trudno w takim wypadku dogodzić...

No i mamy przykład bolszewizmu. Jak juz bolszewicy pożra ten 1% to przyjdzie pora na zwykłych ludzi. tak było w wenezueli, ogradli bogaczy a teraz zwykli ludzie żrą gruz!

Tilg_die_Schmach

2019-06-25, 12:00
BialyNigger napisał/a:

Że też ponad 70 lat istnienia Związku Radzieckiego nikogo nic nie nauczyło i teraz takie potworki jak Razem dalej mają prawo bytu...

SQRW3L_ponury

2019-06-25, 17:19
Razem to i tak mały pikuś w zestwieniu z pisem - ci pierwsi zrobiliby tu drugą 'Szwecje' z ich zj***nym podejsciem do socjalu i 'opalonych inżynierów' a ci drudzy są jeszcze gorsi bo do rozdawnictwa dokładają kacapską mentalnosc opartą na układzikach a nie prawie - z dwojga złego z pewnoscia wybrałbym predzej zj***nie skandynawskie niż kacapskie