18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Paranormal hard

BansujDziffko • 2020-03-31, 18:34
Wietam, ostatnio zainteresowałem się zjawiskami paranormalnymi z różnych źródeł. Może tak przydałoby się "Parahardoactivity" ? Specjalny dział dla tego tematu?. Moim zdaniem filmy to bajki dla dzieci, jednak fajnie byłoby poruszyć ten temat w zacnym gronie "kolegów" z sadistica. Co uważacie ? Pozdrawiam.

Halman

2020-03-31, 18:37
lubisz się bać?

jeża ci sie włosy na plecach?


wydepiluj się...

spolony

2020-03-31, 18:42
Ale co byś chciał wrzucić na taki dział? Wycinki horrorów czy jakieś fejki? Czy po prostu popisać z ludźmi? W tej kategorii nie ma materiałów na tyle mocnych/brutalnych by je tutaj wrzucać, Reddit/YouTube jest wystarczająco obszerny w te tematy, by nie było potrzeby publikowania na Sadolu. Udzielać też można się na powyższych stronach.

BansujDziffko

2020-03-31, 18:51
spolony napisał/a:

Ale co byś chciał wrzucić na taki dział? Wycinki horrorów czy jakieś fejki? Czy po prostu popisać z ludźmi? W tej kategorii nie ma materiałów na tyle mocnych/brutalnych by je tutaj wrzucać, Reddit/YouTube jest wystarczająco obszerny w te tematy, by nie było potrzeby publikowania na Sadolu. Udzielać też można się na powyższych stronach.



Szczerze powiedziawszy, siedzę sobie przy wódeczce, i pomyślałem że fajnie byłoby przedyskutować temat paranormal z kimś takim jak wy, których na widok przecinanego człowieka cieszą japę, a nie wśród p*zd którzy napiszą "thats right because we see this in YT", wiesz, takie opinie ludzi którzy mają iq większe niż temp. ciała.

ptrkmdg

2020-03-31, 18:57
BansujDziffko napisał/a:

Szczerze powiedziawszy, siedzę sobie przy wódeczce, i pomyślałem że fajnie byłoby przedyskutować temat paranormal z kimś takim jak wy, których na widok przecinanego człowieka cieszą japę, a nie wśród p*zd którzy napiszą "thats right because we see this in YT", wiesz, takie opinie ludzi którzy mają iq większe niż temp. ciała.



Ja tak samo :) Dosyć już mam oglądania wypadków z Chin,Indii czy Meksyku.

mygyry

2020-03-31, 19:09
"Zacne grono" to dopiero paranormalne

BansujDziffko

2020-03-31, 19:13
ptrkmdg napisał/a:

Ja tak samo Dosyć już mam oglądania wypadków z Chin,Indii czy Meksyku.



Ja wcale nie mówię że wypadki z chin są złe :P

andrzejrobert75

2020-03-31, 19:22
Może płyn z orlenu do paranormalnych wrzucić?

Ca...........on

2020-03-31, 20:04
Sam jesteś paranormalny.

freaky

2020-03-31, 20:15
andrzejrobert75 napisał/a:

Może płyn z orlenu do paranormalnych wrzucić?



Płyn Schrodingera, niby jest, a go ni ma.

htp

2020-03-31, 20:17
HAL9000/2 napisał/a:

lubisz się bać?
jeża ci sie włosy na plecach?
wydepiluj się...



Gdzie się wydepilować, jak wszystkie zakłady zamknięte :(

marcino_zly

2020-03-31, 20:19
BansujDziffko. Tyle w temacie. "Szczerze powiedziawszy, siedzę sobie przy wódeczce, i pomyślałem że fajnie byłoby przedyskutować temat paranormal z kimś" .
To rozmawiaj z własną matką. BansujDziffko.

dajmitematt

2020-09-01, 22:38
Polecam Kanał na YT " Strasznie Ciekawe" gość wrzuca filmiki z calego neta i opowiada trochę o nich. Duuuzo lepsze niż niejeden horror ! ;)