18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paralotniarstwo, piękny sport... (zasadniczo).

Halman • 2017-06-24, 11:53

prawie minuta żegnania się z życiem w doskonałej jakości...

emperorzbigniew

2017-06-24, 12:35
To jakiś film dla pedałów. Z minuty ponad 35 sekund to oglądanie zgniecionych jaj w coraz większym zbliżeniu.

Jak dla mnie blisko "it's a trap".

Nawalony_Zajac

2017-06-24, 12:51
Up. miało być zj***ł ale mam niemiecką klawiaturę i jakieś kropki się nagle pojawiły.

trytodie

2017-06-24, 13:14
ale na co te krzyki?

vasik

2017-06-24, 14:20
pierwsza zasada kręcenia filmików - jak wiesz, że zginiesz, przyjmij tą wiadomość z godnością. Inaczej sadole badą ryjki zacieszać.

radek225

2017-06-24, 15:57
Może jakis ekspert od wszystkiego wypowiesię, co tu się odj***ło?

mar077

2017-06-24, 16:12
To ja bede ekspert. A wiec zepsula sie lotnia i spadochron sie zepsul. Prawdopodobnie wiatr go poplatal.

kris444548

2017-06-24, 16:32
"Tree catches glider and brakes fall 3 meters from the ground.
After 6 days in hospital pilot recovered well, no surgery needed."

Także w sumie to nic poważnego. :D

adamZjeb

2017-06-24, 16:35
radek225 je się wypowię, mam nadzieję, że po wakacjach weźmiesz się do nauki i będziesz trochę mniejszym analfabetą.

petervonwolfen

2017-06-24, 16:44
radek225 napisał/a:

Może jakis ekspert od wszystkiego wypowiesię, co tu się odj***ło?



Gość próbował przejść z wingovera do sata (takie figury akro w paralotniarstwie) i zj***ł. Zakręciło go w taśmach. Rzucił zapas ale też zj***ł - bo nie w tą stronę. Zapas zaplatał się w linki i w ekekcie w rotacji spadł na glebę. Miał farta, bo drzewa trochę zamortyzowały upadek.

pikaczju

2017-06-24, 16:49
Przeciągnął skrzydło wykonując ostry manewr na niezbyt napedzonym glajcie. Czasza zgasła i zaczęła sie skręcać. wyrzucil paczkę zapasu opadając w obrotach i doszło do splątania, które uniemozliwilo wejście do pracy spadochronu. Ładnie walczył do końca - a to wbrew pozorom nie takie oczywiste.

wszystkozajete1234

2017-06-24, 17:48
KlinikaAborcyjna napisał/a:

ale przeżył bo nie widać czy buty spadły


mar077 napisał/a:

To ja bede ekspert. A wiec zepsula sie lotnia i spadochron sie zepsul. Prawdopodobnie wiatr go poplatal.


petervonwolfen napisał/a:



Gość próbował przejść z wingovera do sata (takie figury akro w paralotniarstwie) i zj***ł. Zakręciło go w taśmach. Rzucił zapas ale też zj***ł - bo nie w tą stronę. Zapas zaplatał się w linki i w ekekcie w rotacji spadł na glebę. Miał farta, bo drzewa trochę zamortyzowały upadek.


pikaczju napisał/a:

Przeciągnął skrzydło wykonując ostry manewr na niezbyt napedzonym glajcie. Czasza zgasła i zaczęła sie skręcać. wyrzucil paczkę zapasu opadając w obrotach i doszło do splątania, które uniemozliwilo wejście do pracy spadochronu. Ładnie walczył do końca - a to wbrew pozorom nie takie oczywiste.



Sadistic- portal skupiający ekspertów z wszystkich dziedzin nauki. :idzwch*j:

lordindycznik

2017-06-24, 17:56
@ up 90% tych ekspertów to j***ne Janusze, Mirki, Sławki i masa innego kurestwa co wszystko wiedzą najlepiej, ale jest też 10 % które ma naprawdę spore pojęcie ;) więc nie narzekaj, zawsze możesz zmienić portal :)

Co do filmiku, gościu będzie miał co opowiadać swoim dzieciakom czy wnukom :)

pikaczju

2017-06-24, 18:00
Ja sie nie mam za eksperta - w zyciu nie mialem nad glowa glajta. Za to spadochron od 10 lat pojawia sie od czasu do czasu :mrgreen: