18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parada równości w Salonikach

eruaknem • 2019-06-23, 12:08


W Salonikach również próbują udowodnić jak tolerancyjni i równi są homoseksualiści.

Sztandar głosi:

Do diabła z rodziną
Do diabła z ojczyzną
Grecja umrze, a my przeżyjemy.

Na prawdę dziwi mnie to, że lbgt jest aż tak POj***nE! Przecież sami sobie szkodzą takimi sloganami - i to wszystko w imię tolerancji!

Ja toleruję, bo mam kilku znajomych homo, którzy nikomu nie przeszkadzają i nie uczestniczą w tego typu paradach - sami są przeciwnikami tych zbiorowisk!
I mają k***a rację, bo te parady gejów i lesbijek to nic innego jak: "TOLERUJ MNIE, ty zacofany, średniowieczny śmieciu, k***a twoja mać"
Toleruję =/= akceptuję

Pozamykać to i niech próbują "przeżyć" ładując w dupala.

Kristoff

2019-06-24, 00:10
nie każdy gej jest pedałem.

poligon6

2019-06-24, 09:09
Pedalstwo w całej krqasie. Tu nie chodzi o żadne prawa tylko zwykła neomarksistowska rewolucje. Te biedne schorowane istoty tak przesiakły lewactwem że sa gorsi od niejednego komucha!

poligon6

2019-06-24, 09:47
sirapacz napisał/a:

Łykacie to jak pelikany - przecież to mało prawdopodobne, by byli aż tak głupi:
https://pl.wikipedia.org/wiki/False_flag



Lewacy sa tak głupi, udowodniono niejednokrotnie. Wierzą ze dwóch facetów to normalna rodzina albo że istnieje 326 płci, albo że płeć moznna sobie wybrac. Wiec tak, sa tak głupi.

Perdurabo

2019-06-24, 09:47
Tolerowanie nigdy nie znaczyło akceptacji.

Dejmje500plus

2019-06-24, 19:06
Masz rację. Mnie samego takie akcje wk***iają. To żałosne domaganie się praw, zwracania uwagi i budowania napięcia.

I Panowie. Nie każdy gej r*cha się w dupę. Dziekuję dobranoc.

straderos

2019-06-25, 01:09
Idź na onet przekonywać ludzi

krasnal_hałabała

2019-06-26, 05:50
Katie napisał/a:

Grecki alfabet jest podobny do cyrylicy,
Rzeczywiście jest tam napisane "do diabła z ojczyzną" itd
Zabawne, że takiego zwrotu używają osobniki, które nigdy nie zadały sobie trudu zrozumienia czym jest religia i pałają do niej ślepą, małpią nienawiścią.
A tak na serio, to Sadol powinien być wolny od polityki. Nie po to wchodzę tutaj wieczorem po robocie żeby męczyć mózg agitką z lewą i z prawa, z dupy i pietruchy.



Alfabet grecki jest podobny do cyrylicy ponieważ cyrylica wywodzi się od alfabetu greckiego, wymyślił go niejaki Cyryl z Aleksandrii (ten sam który kazał zamordować Hypatię) łącząc alfabet grecki z głagolicą (pierwotnym pismem Słowian) aby przekabacić pogan na chrześcijaństwo.