18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Para

Kriski • 2022-07-30, 00:41
Przychodzi para do ginekologa i od wejścia:
-Panie doktorze, musi nam pan pomóc, od dwóch lat staramy się o dziecko! Całe życie podporządkowaliśmy temu, cykl dostosowaliśmy do faz księżyca, dieta, odstawiliśmy wszystkie używki, medytacja i dalej nic. Błagamy o pomoc, pan jest naszą nadzieją!
Lekarz poprawiając okulary :
-Panowie wy tak k***a na poważnie ???

Babosz

2022-07-30, 00:45
Przypominam że w związkach jednopłciowych rodzi się wiecej dzieci. _____-----------/--_____________________________________________________________________________________------________czego nie rozumiesz?

edek_kotek

2022-07-30, 08:18
Dwie lesbijki miały by lepiej, wystarczy dać dupy jakiemuś przystojniakowi w barze ;-)

Exclip

2022-07-30, 08:29
edek_kotek napisał/a:

Dwie lesbijki miały by lepiej, wystarczy dać dupy jakiemuś przystojniakowi w barze

Nie wiem czy przystojniam ruszy typowego lezbotrona, to ma tyle w sobie wdzieku co wóz w węglem w najlepszym wyp.

~VeIture

2022-07-30, 09:07
Exclip napisał/a:

Nie wiem czy przystojniam ruszy typowego lezbotrona, to ma tyle w sobie wdzieku co wóz w węglem w najlepszym wyp.

Akurat w tych czasach wdzięk wozu z węglem jest w cenie ;)

edek_kotek

2022-07-30, 09:18
Exclip napisał/a:

Facet z natury przeleci wszystko co tylko na drzewo nie sp***ala ;-)

Sonal

2022-07-30, 13:15
edek_kotek napisał/a:

Facet z natury przeleci wszystko co tylko na drzewo nie sp***ala

Chyba tylko ty. Każdy ma jakieś granice.

Suspens

2022-07-30, 13:40
Piwko za materiał własny :)

radek225

2022-07-30, 15:50
Exclip napisał/a:

Co to jest najlepszym wyp.? Co zrobiłeś z zaoszczędzonym czasem nie dopisując do końca "wypadku"? Wynalazłeś lek na raka w tym czasie? Skopałeś ogródek sobie? Zrobiłeś swapa w swoim Passacie B5 1.9 TDI na 8.3l V10 z Dodge Vipera? Pilnowałeś dziecko sąsiadom, by mogli iść się por*chać w plenerze?

xendo

2022-08-01, 16:15
Stare w ch*j. ale lubię kawały więc piwko leci.