18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papuga w akwarium

oso • 2019-10-03, 10:01
nauka pływania.
Bez happy endu :roll:

r061071

2019-10-03, 11:21
to bylo chyba moczenie kloaki nie plywanie

xiro

2019-10-03, 12:11
myslalem ze ja prad popiesci albo chociaz rybki polowi a ona poprostu dupe myje :D

joeblacktwo

2019-10-03, 12:58
Rowa podmyła i w drogę

Wiewór

2019-10-03, 13:08
Powinna się nazywać papuga Janusz bo wchodzi do basenu, żeby się wysrać.

SZ...........GU

2019-10-03, 15:11
Spodziewałem się powolnej śmierci poprzez namoknięcie pierza i brak możliwości wyjścia. Miałem nadzieję patrzeć jak ten ptak powoli traci siły i w końcu, w skurczach przepony, umiera na dnie. A tu ch*j :(

homorek

2019-10-03, 17:10
Papuga dupę w akwarium moczy, k***a jaki ten świat uroczy.

toke

2019-10-03, 21:34
Kurcze, jakby w akwarium piranie pływały to może materiał byłby bardziej odpowiedni na sadistica... bo mycie ptasiej dupy to chyba nawet na programie przyrodniczym nie jest zbyt fascynujące...

aret

2019-10-04, 01:13
emperorzbigniew napisał/a:

Halo, czy to Sadistic?



To już dawno nie jest Sadistic. A jak napiszesz, że co to do ch*ja tu robi to zaraz modek ci grozi banem. Masa gówna jak tu się pojawia przeraża. No ale kasa ma się zgadzać.

Andrzejas

2019-10-04, 04:47
aret napisał/a:

To już dawno nie jest Sadistic. A jak napiszesz, że co to do ch*ja tu robi to zaraz modek ci grozi banem. Masa gówna jak tu się pojawia przeraża. No ale kasa ma się zgadzać.



Ja w sumie jestem ciekaw, jaka kasa i za co ma się zgadzać. Ani nie ma płatnych kont, ani jakiejś abonamentowej ściepy., reklam nie widzę, bo mam w przeglądarce wtyczki od tego. Z czego ten hajs niby idzie? Kto i komu płaci? Angel dostaje jakieś pesos za to, że jest tu pra-kustoszem? Velture ma od tematu i posta płacone, czy piwa się liczą do wypłaty? Ile Bongman zarobił zanim zniknął? Weźcie mi to, k***a, wytłumaczcie, bo w szopie mieszkam!

edmund

2019-10-04, 06:40
UP
chcesz powiedzieć że potral jest prowadzony przez pasjonatów i do tego charytatywnie,
niestety, mylisz się

aret

2019-10-05, 06:37
Andrzejas napisał/a:

Ja w sumie jestem ciekaw, jaka kasa i za co ma się zgadzać. Ani nie ma płatnych kont, ani jakiejś abonamentowej ściepy., reklam nie widzę, bo mam w przeglądarce wtyczki od tego. Z czego ten hajs niby idzie? Kto i komu płaci? Angel dostaje jakieś pesos za to, że jest tu pra-kustoszem? Velture ma od tematu i posta płacone, czy piwa się liczą do wypłaty? Ile Bongman zarobił zanim zniknął? Weźcie mi to, k***a, wytłumaczcie, bo w szopie mieszkam!



Nie każdy ma adblocka, reklamy czasem mi się pojawiają nawet jak mam adblocka w formie jakiś zdjęć czy ch*j wie co to. Do tego chłopie liczy się ruch na stronie Nikt serwerów za miskę ryżu nie utrzymuje. A produktem na którym Sadistic zarabia jestem ja, ty i inni