18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papier toaletowy

saves • 2020-03-15, 21:57
Bardzo aktualny i palący temat.










kulawiec

2020-03-15, 23:53
Zawsze mnie zadziwiało, jakim cudem społeczeństwa posiadające bieżącą wodę, zmywarki, pralki itp. zamiast chociażby zamontować myjkę za 20zł obok kibla, wolą rozcierać gówno po dupie papierem i potem chodzić cały dzień z tak obsranym zadkiem.

szlovak

2020-03-16, 00:49
W ogóle ten ewenement ,że ludzie wykupują srajtaśmę wynika chyba z tego, że najbardziej się to rzuca w oczy w czasie zakupów, z powodu gabarytu srajtaśmy w wózku zakupowym , a później się już samo nakręca. Jeden patrzy na drugiego co kupił , o k***a srajtaśmę biorą, też musimy.

busek

2020-03-16, 01:54
kulawiec napisał/a:

Zawsze mnie zadziwiało, jakim cudem społeczeństwa posiadające bieżącą wodę, zmywarki, pralki itp. zamiast chociażby zamontować myjkę za 20zł obok kibla, wolą rozcierać gówno po dupie papierem i potem chodzić cały dzień z tak obsranym zadkiem.



Kwestia wychowania.
Moi starzy mi wpoili, że po każdym sranku trzeba dupe MYĆ. Chyba nie muszę mówić o wyższości mycia dupy po sraniu niż rozmazywaniu gówna papierem na dupie.

Teraz efekt tego taki, że jak nie mam gdzie dupy umyć to nie sram.

Nellum

2020-03-16, 04:17
Wiecie czemu tak wykupują ten papier toaletowy?

Bo gdy jeden kichnie to stu jest posranych ze strachu :D

amplidude

2020-03-16, 04:55
Jak nie potraficie dupy wytrzeć zwykłym to może nawilżanego spróbujcie, kocmołuchy.

IOI

2020-03-16, 08:19
tylko cioty myja dupe, prawdziwy facet chodzi z rodzynami w klakach

gumstg

2020-03-16, 10:17
kulawiec napisał/a:

Zawsze mnie zadziwiało, jakim cudem społeczeństwa posiadające bieżącą wodę, zmywarki, pralki itp. zamiast chociażby zamontować myjkę za 20zł obok kibla, wolą rozcierać gówno po dupie papierem i potem chodzić cały dzień z tak obsranym zadkiem.



Nie moj problem ze nie potrafisz uzywac papieru do dupy. Jakos nie mam problemow z wytarciem dupy po sraniu i nie chodze z brudna dupa jak ty to uwazasz

Da...........n2

2020-03-16, 10:28
gumstg napisał/a:

Nie moj problem ze nie potrafisz uzywac papieru do dupy. Jakos nie mam problemow z wytarciem dupy po sraniu i nie chodze z brudna dupa jak ty to uwazasz



Ale to prawda. Po wytarciu dupska papierem dupa nadal śmierdzi. Może mniej ale jednak specyficznie wanieje.

ciepson

2020-03-16, 12:45
@upy

Po papierze dupa nadal śmierdzi, więc najlepiej podetrzeć się papierem i od razu umyć.

Generall14

2020-03-16, 19:34
Ja pie**olę, gównoburza o to jak prawidłowo wycierać dupę...

kulawiec

2020-03-16, 20:47
gumstg napisał/a:

Nie moj problem ze nie potrafisz uzywac papieru do dupy. Jakos nie mam problemow z wytarciem dupy po sraniu i nie chodze z brudna dupa jak ty to uwazasz




Serio sądzisz, że da się wytrzeć dupsko papierem tak, żeby było czyste? Naprawdę tak uważasz? A weź kiedyś rozetrzyj gówno w ręce i spróbuj papierem wytrzeć tak, żeby nie waliło. Powodzenia obsrańcu.

bodzio667

2020-03-16, 22:47
Trzeba być Kim Dzong Unem i nie srać w ogóle!

gumstg

2020-03-17, 06:45
kulawiec napisał/a:

Serio sądzisz, że da się wytrzeć dupsko papierem tak, żeby było czyste? Naprawdę tak uważasz? A weź kiedyś rozetrzyj gówno w ręce i spróbuj papierem wytrzeć tak, żeby nie waliło. Powodzenia obsrańcu.



Tak to moze po kazdym pierdzie bede myl tylek bo tez dupa bedzie smierdziala?