18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papaj słucha śpiewu

Wiewór • 2019-10-04, 10:09
Papaj obrońca pedofilów zwany Bestią z Wadowic zawstydził się gdy mu śpiewają piosenkę.





spoiler

Dupaapud

2019-10-04, 20:31
Taaa, Wiewióry i tym podobni, wasze największe osiągnięcie to co?

Karol jednak został papieżem. To coś więcej niż król Europy Tusk, czy król Albani Popek.

Jan Paweł II czy tego chcecie czy nie stał na czele największej korporacji wszechczasów. A to jest powód do dumy.

Ale cóż, Wiewióry pajacujo na sadolu, myślo, że kogoś obrażajo.

Umrzesz Wiewiór i nikt nie będzie wiedział, że żyłeś, a Janka Pawkę Bis, będą pamiętać nawet za tysiąc lat.

Wiewór

2019-10-04, 20:37
URAGE napisał/a:

Memsy z papieżem śmieszą (nie wszystkich), ale to jest już takie czyste i nieprzemyślane sk***ysyństwo powtarzane dla wywołania jakiejś gównoburzy. JP2 święty za życia nie był, bo był człowiekiem. Jak każdy popełniał błędy i grzeszył. W końcu papież też się spowiada. Zarzuca mu się ukrywanie afer pedofilskich w Kościele, co jest w mojej opinii prawdopodobne, bo dziwne by głowa Kościoła nie słyszała o takich przypadkach. Burzy to jego nieskazitelny obraz i w ogóle, ale jak dla mnie to całe pie**olenie z wywalaniem jego twarzy jako symbolu pedofilii w Kościele to jest debilizm i antychrześcijański fanatyzm, równy temu od płaskoziemskich teorii. Niechby nawet tak i było, no jest to temat na cały esej a nie komentarz, ale te 20 lat temu, gdy komuna dopiero zaczęła znikać ludzie potrzebowali wiary i przekazywanej z nią wartośći by walczyć o swoje. Nikt nie chciał więc dopuścić do osłabienia wizerunku Kościoła w tak chwiejnym okresie, gdy był on ludziom po prostu potrzebny. Ja tam jestem w stanie to zrozumieć, bo na tym przykładzie głowa rodziny(papież) broni swojego domu(Kościoła), rodziny(klechów) nawet jeśli kilku z nich, debili, coś zj***ło. Nie trzeba go kochać, nawet lubić, ale niezaprzeczalnie był wielką postacią w historii Świata i naszego kraju. j***nie jego osoby i pamięci w ten sposób jest dla mnie przejawem głupoty. Zrównywanie go z PiSem, czy w ogóle polityką, to kolejne nadużycia/pie**olenie. k***a, ludzie dajcie spokój. Wiadomo, że obecnie Kościół powinien już wprost przyznać, że złe rzeczy się zdarzały i wytępić te skorumpowane od wieków korzenie. Czy by przetrwał czy nie, przy tej ilości hejtu i tak wkrótce, na przestrzeni kilkudziesięciu lat wszystko się wyjaśni. I gdy w końcu skończy się powtarzanie, że księża to sami pedofile, temacik podgrzewany przez fanatycznych ateistów, to może w końcu okaże się, że pedofile nie siędzą tyllko w sutannach, czy raczej idioci to zrozumieją, bo chyba każdy inteligentny człowiek jest tego świadomy. To wszystko to tylko czyjaś zagrywka, ta nagonka wciągająca ludzi w to przekonanie, karta polityczna, zwał jak zwał. Wszędzie jest to samo. Weganie kłócą się z normalnymi ludźmi wytykając im krzywdzenie zwierząt (nah, suki, ja jem mięso, ale nie popieram tego żeby krowe napie**alać prądem w rzeźni, to psuje smak mięsa ). Sebiki plują na policje wytykając im nadużycia siły i władzy bo jeden Sebastian dostał wpie**ol za niewinność gdyż przypominał tam poszukiwanego Sebe. Tak też jacyś totalnie fanatyczni ateiści/lewaccy politycy/ktoś kogo dupa o tacę Rydzyka za bardzo boli napędzają ten obraz Jana Pawła 2 jako twarzy pedofilów. Osobiście mam to wszystko w dupie, ale zabieram głos bo jedynie wpienia mnie niesamowicie takie bezmyślne pie**olenie i szkalowanie wprost wizerunku wielkiego Polaka, jakim został Karol. Zanim ktoś mi zarzuci chapanie dzidy księdzu co niedzielę - nie jestem babcią w moherku co się modli każdego dnia, ani nie przywiązuję wagi do Kościoła. Mam oczy i rozum, widzę co jest dobre, a co złe. Wychowano mnie w chrześcijańskiej rodzinie i szanuję pewne wartości z tego płynące, także mówię o sobie chrześcijanin, ale w co wierzę to nie jest k***a niczyja sprawa. Jeśli ktoś usilnie ciągnie Cię do Kościoła, "bo tak trzeba", albo od niego odciąga "bo to debilizm, Boga nie ma", to słuchajcie: obie te osoby są równo sp***olone na umyśle, tak samo jak każdy skrajny przypadek patologii: ekoterrorysta, dręczyciel zwierząt, policjant pałujący spokojną osobę za darmo, seba stawiający się na dzielni bo chlał w miejscu publicznym, ksiądz pedofil, bezmyślny debil krzyczący "j***ć Kościół". Szanujcie k***a, czyjeś wartości jeśli nie krzywdzą innych, to patologie trzeba tępić. Nie jest karane bycie pedofilem, tylko dopuszczenie się takich czynów. Niektórym ludziom można pomóc, zamiast wsadzać im łeb w sedes, takie odkrycie na koniec. No i powstał mały esej.



Wow ściana tekstu.
Dla mnie jp2 nie był ani wielki ani nie był żadnym autorytetem. Był zwykłym kryminalista biorącym udział w zorganizowanej grupie przestępczej gwalcacej dzieci. Sam nie gwalcil ale ukrywał więc jest wspolwinny. Poza tym zawsze szef odpowiada za wszystkie nieprawidłowości.
Zostawil Polskę i przyjął obywatelstwo i zwierzchnictwo wrogiego państwa.
Był moralnym zgniclem. Stawiał tradycje wyżej niż racjonalizm i przez to zabijał miliony ludzi - zakaz prezerwatyw, zakaz aborcji itp itd.
Zawsze dużo pie**olil o pomocy a jak przyszło co do czego to pomagał... Słowami otuchy. Nigdy nie dopuścił do większego uszczuplenia skarbca watykanugdy trzeba było pomoc.
Prawdopodobnie porzucił babe której zrobił dziecko. Nie ma na to twardych dowodów bo kościół sprawę tuszuje.
W żaden sposób nie przyczynił się do upadku komuny w Polsce. To jest mit i zwykle kłamstwo.
Kościół i Watykan zrobili z niego bohatera tak jak robili bohaterów z innych odrazajacych kreatur zasiadających na tronie papieskim.
Gardze nim a jego kult mnie obrzydza.
Jaki kraj taki bohater...

poligon6

2019-10-04, 20:49
Wiewór napisał/a:

Wow ściana tekstu.
Dla mnie jp2 nie był ani wielki ani nie był żadnym autorytetem. Był zwykłym kryminalista biorącym udział w zorganizowanej grupie przestępczej gwalcacej dzieci. Sam nie gwalcil ale ukrywał więc jest wspolwinny. Poza tym zawsze szef odpowiada za wszystkie nieprawidłowości.



r*chał was lewackie ateusze jak chciał. A te moralne pie**ololo rozczula mnie do łez.

"Przewodził grupie pedofilów". Tak jak teraz konkurenci z LBGT co sie szykuja na miejsce czarnych do r*chania bachorów. Gromadził kasę. ojoj, straszne, i nie dawał jej genetycznym zjebom.

Tak sie wzruszyłem tym moralnym wywodem że musze sie wysrać.

Mors_Nigra

2019-10-04, 22:43
os79 napisał/a:

wątpię żeby wojtyłę j***ł pies...



Aczkolwiek niczego nie można wykluczyć!

SQRW3L_ponury

2019-10-04, 23:15
poligon6 napisał/a:

Tak jak teraz konkurenci z LBGT co sie szykuja na miejsce czarnych do r*chania bachorów.



kk nie ma konkurentów w tej materii - "konkurenci" nie mają na koncie zadnych zbrodni popełnianych na masową skalę zw. z r*chaniem dzieci, kryciem pedofili czy praniem brudnych pieniedzy - wiec to żadna konkurencja


glenton

2019-10-04, 23:25
Dori3n napisał/a:

Pies Cie pie**olil obsrancu



haha katol się odezwał


Diux

2019-10-05, 00:29
Bestia z Wadowic :D hahahahahah

ul...........rt

2019-10-05, 07:16
Wiewór napisał/a:

Wow ściana tekstu.
Dla mnie jp2 nie był ani wielki ani nie był żadnym autorytetem. Był zwykłym kryminalista biorącym udział w zorganizowanej grupie przestępczej gwalcacej dzieci. Sam nie gwalcil ale ukrywał więc jest wspolwinny. Poza tym zawsze szef odpowiada za wszystkie nieprawidłowości.
Zostawil Polskę i przyjął obywatelstwo i zwierzchnictwo wrogiego państwa.
Był moralnym zgniclem. Stawiał tradycje wyżej niż racjonalizm i przez to zabijał miliony ludzi - zakaz prezerwatyw, zakaz aborcji itp itd.
Zawsze dużo pie**olil o pomocy a jak przyszło co do czego to pomagał... Słowami otuchy. Nigdy nie dopuścił do większego uszczuplenia skarbca watykanugdy trzeba było pomoc.
Prawdopodobnie porzucił babe której zrobił dziecko. Nie ma na to twardych dowodów bo kościół sprawę tuszuje.
W żaden sposób nie przyczynił się do upadku komuny w Polsce. To jest mit i zwykle kłamstwo.
Kościół i Watykan zrobili z niego bohatera tak jak robili bohaterów z innych odrazajacych kreatur zasiadających na tronie papieskim.
Gardze nim a jego kult mnie obrzydza.
Jaki kraj taki bohater...



A to wszystko Ci opowiadał wujek podczas upojnych nocy z Tobą? Jechanie po papieżu jest słabe jak Twoje zwieracze. Dziękuję, dobranoc

bbkacprzyk

2019-10-05, 07:33
80% debili tu piszacych to papieza tylko z opowiesci zna bo ich poprostu nie było na swiecie

edmund

2019-10-05, 08:56
TB303 napisał/a:

Gównoburze religijne przeminęły z wiatrem, od kiedy tacy użytkownicy jak sezamkowyRozpie**ol czy voidinfinity, przestali się udzielać. Sam janlew też coraz rzadziej. Mi też w sumie znudziło się wk***ianie religjnych popie**oleńców. Są zbyt zaburzeni emocjonalnie na tym punkcie i ich spiny nie dają satysfakcji.



ci o których piszesz, dalej są, a w zasadzie jest, bo to Wiewiór,
nie zajarzyłeś

bbkacprzyk napisał/a:

80% debili tu piszacych to papieza tylko z opowiesci zna bo ich poprostu nie było na swiecie



dokładnie, mało tego nawet nie wiedzą jaki miał wpływ na to aby Polska była wolna, w jak olbrzymim stopniu przyczynił się do niej,
nawet teraz trolujące h*jki mogą pisać co chcą, a nie zdają sobie sprawy że za komuny, za choćby zerwanie plakatu o stanie wojennym można było dostać wpie**ol, jaki na hardzie czasem gości, graniczący ze śmiercią,

a już zupełnie inna sprawa, że ateizacja Polski nie robi jak niektórzy myślą i jak się wmawia ,,wolnego,, człowieka, tylko jest walką o wpływy.............

Wiewór

2019-10-05, 10:04
edmund napisał/a:

ci o których piszesz, dalej są, a w zasadzie jest, bo to Wiewiór,
nie zajarzyłeś



Nołp. Nie jestem bozia z mitologi chrześcijańskiej. Jestem jedną osobą a nie trzema.
Tęsknię za sezamkowym bo to był mój najlepszy ziom.
Nikt tak nie potrafił podk***ic katoli jak on.
:lol:

Katole do tej pory maja skurcz odbytu na myśl o nim bo taka traume im zafundował.



edmund napisał/a:

dokładnie, mało tego nawet nie wiedzą jaki miał wpływ na to aby Polska była wolna, w jak olbrzymim stopniu przyczynił się do niej,
nawet teraz trolujące h*jki mogą pisać co chcą, a nie zdają sobie sprawy że za komuny, za choćby zerwanie plakatu o stanie wojennym można było dostać wpie**ol, jaki na hardzie czasem gości, graniczący ze śmiercią,

a już zupełnie inna sprawa, że ateizacja Polski nie robi jak niektórzy myślą i jak się wmawia ,,wolnego,, człowieka, tylko jest walką o wpływy.............



I co ten papaj dokładnie zrobił że ta komuna upadła? Wszyscy tak pie**ola a nikt nie umie powiedzieć co zrobił. ch*ja zrobił. Jak była bolszewia to już kombinował jak ochronić ziomeczkow jebiacych dzieci po kątach.
W upadku komuny pomógł Reagan a nie koles w śmieszne czapce.
Edmund w jednym masz rację. Kościół nie pozwala na postęp świeckosci i ateizacji bo traci wpływy i hajs się przestaje zgadzać.

russian-roulette

2019-10-05, 11:12
Wojtyła to j***ny pedofil i śmieć katolicki

TB303

2019-10-05, 11:44
sanctusdiavolos napisał/a:

Sezamkowy pomimo przesadnej tendencji do trolowania idiotów, był jednym z kumatszych userów tego portalu.


Ano, był.
ulthart napisał/a:

A to wszystko Ci opowiadał wujek podczas upojnych nocy z Tobą? Jechanie po papieżu jest słabe jak Twoje zwieracze. Dziękuję, dobranoc


Argumentum ad personam - klasyka w przypadku ludzi, którzy nie lubią bądź boją się prawdy.
edmund napisał/a:

ci o których piszesz, dalej są, a w zasadzie jest, bo to Wiewiór,
nie zajarzyłeś


Jak Cię lubię, to tu pie**olnąłeś teorię spiskową. Nie, ci o których piszę to byli różni użytkownicy, o podobnym podejściu do kwestii religijnych.
Dupaapud napisał/a:

Karol jednak został papieżem.


Czytaj: Sługusem.
Dupaapud napisał/a:

Jan Paweł II czy tego chcecie czy nie stał na czele największej korporacji wszechczasów. A to jest powód do dumy.


Ta, tak stał na czele, że był zwyczajną kukiełką elit watykańskich, robiący to, co mu każą(jak każdy papież). Nie stał na żadnym czele, bo papież to zwyczajny sługus.
@poligon6
Straszny z Ciebie populista, wiesz to?

suborg

2019-10-05, 12:42
Jeszcze jak