18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papaj słucha śpiewu

Wiewór • 2019-10-04, 10:09
Papaj obrońca pedofilów zwany Bestią z Wadowic zawstydził się gdy mu śpiewają piosenkę.





spoiler

kaczmarzgr

2019-10-04, 16:37
Czy PZPN to nie przypadkiem skrót od Papież Zachwala Pieprzenie Nieletnich?

xionc e2rd

2019-10-04, 16:42
Genialne, a za Bestie z Wadowic dodatkowo masz flaszkę. Nic tak nie cieszy jak pojazd z Karola

TB303

2019-10-04, 16:44
A, jeszcze jedno...
Dori3n napisał/a:

Pies Cie pie**olil obsrancu


Wstawaj, zesrałeś się śmierdzielu.

Szarik

2019-10-04, 16:55
Co to za typy? Tego w czarnym coś kojarzę.

McQurwa

2019-10-04, 17:08
Pozdrowienia dla trolli z farm w St.Petersburgu i Inowrocławiu

sa...........os

2019-10-04, 17:33
Cytat:

Gównoburze religijne przeminęły z wiatrem, od kiedy tacy użytkownicy jak sezamkowyRozpie**ol czy voidinfinity, przestali się udzielać.



Sezamkowy pomimo przesadnej tendencji do trolowania idiotów, był jednym z kumatszych userów tego portalu.

poligon6

2019-10-04, 17:48
Piosenka ładna, stad ten kwik bastardów i pogrobowców POKOmuny. Nie udało sie zbudować nowego socjalistycznego człowieka w PRL, to robi sie rozpie**ol poprzez ideologie typu LBGT czy zamorduj swoje dziecko bo nie bedziesz mogła imprezować. ch*j że dałaś dypy w klubowym kiblu, gdy na każdym rogu mozna dostać prezerwatywę. Wazne by zamordować nienarodzonego czlowieka, jak zwierze gdy mu cos nie pasuje.

Ale spoko wycie bedzie jeszcze wioeksze po 13 października jak lewackie zjeby przez kolejne 4 lata będą odsuniete od wprowadzania swoich postępowych postulatów, czyli nauki onanizmu 4 letnich dzieci, zmiany płci na zawołanie czy adoptowania dzieci przez dewiantów. k***a jak mozna nazywać się postepowcem tolerując takich zwyroli? Ufff, poszło!

URAGE

2019-10-04, 18:21
Memsy z papieżem śmieszą (nie wszystkich), ale to jest już takie czyste i nieprzemyślane sk***ysyństwo powtarzane dla wywołania jakiejś gównoburzy. JP2 święty za życia nie był, bo był człowiekiem. Jak każdy popełniał błędy i grzeszył. W końcu papież też się spowiada. Zarzuca mu się ukrywanie afer pedofilskich w Kościele, co jest w mojej opinii prawdopodobne, bo dziwne by głowa Kościoła nie słyszała o takich przypadkach. Burzy to jego nieskazitelny obraz i w ogóle, ale jak dla mnie to całe pie**olenie z wywalaniem jego twarzy jako symbolu pedofilii w Kościele to jest debilizm i antychrześcijański fanatyzm, równy temu od płaskoziemskich teorii. Niechby nawet tak i było, no jest to temat na cały esej a nie komentarz, ale te 20 lat temu, gdy komuna dopiero zaczęła znikać ludzie potrzebowali wiary i przekazywanej z nią wartośći by walczyć o swoje. Nikt nie chciał więc dopuścić do osłabienia wizerunku Kościoła w tak chwiejnym okresie, gdy był on ludziom po prostu potrzebny. Ja tam jestem w stanie to zrozumieć, bo na tym przykładzie głowa rodziny(papież) broni swojego domu(Kościoła), rodziny(klechów) nawet jeśli kilku z nich, debili, coś zj***ło. Nie trzeba go kochać, nawet lubić, ale niezaprzeczalnie był wielką postacią w historii Świata i naszego kraju. j***nie jego osoby i pamięci w ten sposób jest dla mnie przejawem głupoty. Zrównywanie go z PiSem, czy w ogóle polityką, to kolejne nadużycia/pie**olenie. k***a, ludzie dajcie spokój. Wiadomo, że obecnie Kościół powinien już wprost przyznać, że złe rzeczy się zdarzały i wytępić te skorumpowane od wieków korzenie. Czy by przetrwał czy nie, przy tej ilości hejtu i tak wkrótce, na przestrzeni kilkudziesięciu lat wszystko się wyjaśni. I gdy w końcu skończy się powtarzanie, że księża to sami pedofile, temacik podgrzewany przez fanatycznych ateistów, to może w końcu okaże się, że pedofile nie siędzą tyllko w sutannach, czy raczej idioci to zrozumieją, bo chyba każdy inteligentny człowiek jest tego świadomy. To wszystko to tylko czyjaś zagrywka, ta nagonka wciągająca ludzi w to przekonanie, karta polityczna, zwał jak zwał. Wszędzie jest to samo. Weganie kłócą się z normalnymi ludźmi wytykając im krzywdzenie zwierząt (nah, suki, ja jem mięso, ale nie popieram tego żeby krowe napie**alać prądem w rzeźni, to psuje smak mięsa ;) ). Sebiki plują na policje wytykając im nadużycia siły i władzy bo jeden Sebastian dostał wpie**ol za niewinność gdyż przypominał tam poszukiwanego Sebe. Tak też jacyś totalnie fanatyczni ateiści/lewaccy politycy/ktoś kogo dupa o tacę Rydzyka za bardzo boli napędzają ten obraz Jana Pawła 2 jako twarzy pedofilów. Osobiście mam to wszystko w dupie, ale zabieram głos bo jedynie wpienia mnie niesamowicie takie bezmyślne pie**olenie i szkalowanie wprost wizerunku wielkiego Polaka, jakim został Karol. Zanim ktoś mi zarzuci chapanie dzidy księdzu co niedzielę - nie jestem babcią w moherku co się modli każdego dnia, ani nie przywiązuję wagi do Kościoła. Mam oczy i rozum, widzę co jest dobre, a co złe. Wychowano mnie w chrześcijańskiej rodzinie i szanuję pewne wartości z tego płynące, także mówię o sobie chrześcijanin, ale w co wierzę to nie jest k***a niczyja sprawa. Jeśli ktoś usilnie ciągnie Cię do Kościoła, "bo tak trzeba", albo od niego odciąga "bo to debilizm, Boga nie ma", to słuchajcie: obie te osoby są równo sp***olone na umyśle, tak samo jak każdy skrajny przypadek patologii: ekoterrorysta, dręczyciel zwierząt, policjant pałujący spokojną osobę za darmo, seba stawiający się na dzielni bo chlał w miejscu publicznym, ksiądz pedofil, bezmyślny debil krzyczący "j***ć Kościół". Szanujcie k***a, czyjeś wartości jeśli nie krzywdzą innych, to patologie trzeba tępić. Nie jest karane bycie pedofilem, tylko dopuszczenie się takich czynów. Niektórym ludziom można pomóc, zamiast wsadzać im łeb w sedes, takie odkrycie na koniec. No i powstał mały esej.

ul...........rt

2019-10-04, 18:27
@up
Tępym ch*jom tego nie przetłumaczysz. Dzieciak z upośledzeniem robi takie pierdoły, a z jeszcze większym upośledzeniem w stopniu znacznym to potem rozpowszechnia w blasku oklasków jeszcze większych idiotów. Kiedyś to ojciec z matką złapali by za kabel i więcej by mu nawet przez ten pusty łeb nie przeszło, żeby odpie**alać takie żałosne szopki.

bbkacprzyk

2019-10-04, 19:10
Nie wiem czemu do papieza sie przyj***liscie ale slabe to było

Przemsoon

2019-10-04, 19:21
Nie wiem czemu ale jak lubię czarny humor tak nie lubię obrażania papieża. Nie widziałem żadnego artykułu żeby mówili o nim jako o pedofilu itp.. może też dlatego że nie szukałem

mackuu

2019-10-04, 19:44
Jest tylko jedno dzieło warte przypomnienia w kontekście Papaja!



poligon6

2019-10-04, 19:59
mackuu napisał/a:

Jest tylko jedno dzieło warte przypomnienia w kontekście Papaja!



Wyje jakby mu papaj wpychał ch*ja po jaja.