18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pantoflarz sprząta pokój

CrazyEdek • 2018-09-15, 07:50
"I ch*j... :amused:


SirMajkel

2018-09-15, 11:35
ten żart już był kopiowany przez Azjatów 1500000000 razy.

poligon6

2018-09-15, 12:14
Jak nisko musi męzczyzna upaść by sprzątać. Masakra jakaś od tego są kobiety ewentualnie gówniaki.

Killzorr

2018-09-15, 15:21
poligon6 napisał/a:

Jak nisko musi męzczyzna upaść by sprzątać. Masakra jakaś od tego są kobiety ewentualnie gówniaki.



Oho, patrzcie Państwo, samiec alfa :D

Jedzenie chłopie sobie sam przynajmniej potrafisz zrobić?

Mamusia/Żonka by wyjechała na 2 tygodnie to co gniłbyś na kupie syfu bo twoje nieskalane pracą szlachetne dłonie nie pozwoliły by Ci na np. zmiatanie? Ameba umysłowa.... :lodowka:

poligon6

2018-09-15, 17:55
Killzorr napisał/a:

Jedzenie chłopie sobie sam przynajmniej potrafisz zrobić?



Akurat jedzenie robię sobie sam, kobieta moze je co jedynie oporządzić i pozmywać gary. Rurkowce, które same siebie zwą "wyzwolonymi", gdzie kobieta nie zmywa garów, żrą u jakiegos ciapaka, albo polskiego Janusza masową padlinę.

Dać kobiecie przyporzązić mięso to jak na poczatku powiedzieć "zj***ć to!" Bo jak mozna z pietyzmem podejść do miesa, na które polowało sie kilka godzin, albo jechało sie za miasto do roluna i kupić za 6zł kg, kiedy plebs kupuje padline w niemieckim Lidlu.

Wiec tak, żarcie robie sobie (i rodzinie) sam, ale gary zmywa juz kobieta. I nigdy nie pozmywam podłogi, chyba że bedzie tam leżeć moja własna krew!

dlwar

2018-09-15, 18:02
jacy wy polacy jesteście głupi

MadDave

2018-09-15, 18:55
@poligon6 - mam nadzieje że chociaż zapuściłeś wąsy?
Taka trochę pierdoła janusz z ego wielkim niczym jego piwny kałdun :D

DaRaSS

2018-09-15, 20:54
ch*jowe! Nie oglądać!

ho...........zo

2018-09-15, 23:27
Pantoflarze ch*j wam w twarze.

rocknroll

2018-09-15, 23:31
Materiał nagrany przez dziecko tej c**y co za niego zabawki sprząta

Marcinqqq

2018-09-16, 07:56
poligon6@ no faktycznie to straszne pedalstwo, posprzątać po swoim dziecku, lekcje odrobione? bo jutro do szkoły

100Burned

2018-09-17, 12:04
poligon6 napisał/a:

Jak nisko musi męzczyzna upaść by sprzątać. Masakra jakaś od tego są kobiety ewentualnie gówniaki.



Ja tam czasem pomogę w domu, nie za często żeby czar niespodzianki nie stracił na mocy i żeby nagroda zawsze była na tak orgazmicznym poziomie na jakim dotąd jest 8-)

poligon6

2018-09-18, 08:41
MadDave napisał/a:

mam nadzieje że chociaż zapuściłeś wąsy?
Taka trochę pierdoła janusz z ego wielkim niczym jego piwny kałdun



Gary pozmywane, że twoja pani dopusciła cie do kompa?

MadDave

2018-09-18, 10:36
@up no cóż mieszkam sam więc raczej o moje mieszkanie dbam osobiście i nikogo nie muszę prosić o wyręczanie mnie. Współczuję ci twojej niezaradności i braku umiejętności w dbaniu o własną przestrzeń życiową. Nie potrzebuje kobiety żeby mnie wyręczała w tak podstawowych rzeczach. Facet powinien być wszechstronny i powinien dobrze wiedzieć jak dbać o siebie i innych. Ale widać że mamy różne punkty widzenia na ten sam problem.
Szczerze mówiąc nigdy mi nie przyszło do głowy żeby zagonić moją dziewczynę do szorowania podłogi w moim mieszkaniu, ponieważ jest moje= o swoje należy dbać. Dodatkowo nie jestem fleją i przywiązuje duże znaczenie do czystości mojego otoczenia.Tak zostałem wychowany. Nie wiem w jakiej patologii ty się chowałeś ale większość zdrowo myślących ludzi postrzega twój styl bycia za co najmniej dziwny lub upodlony. Trochę współczuję twojej matce/żonie. Mam nadzieje że nie napie**alasz ich mocno jak po robocie(chyba że nie pracujesz i jedziesz na zasiłku załatwionym przez szwagra) gdy twój codzienny schaboszczak z burakami jest zimny i twardy.
Serio zajebiście ci współczuję takiego podejścia do życia. Takie trochę upośledzenie na własne życzenie.

No chyba że jesteś trollem. To może mieć dużo sensu bo mało kto wypisuje takie głupoty jak twoje komentarze. Więc jeśli to bait to bardzo udany bo sam się w takim razie dałem złapać.

poligon6

2018-09-18, 11:10
@up No tak latanie na szmacie, nawet we własnym domu moze człowieka rozwinąć, skąd ty takie wnioski wyciągasz, jak i ten ze mam syf na chacie. Po prosty sprzataniem zajmuje sie ktoś inny i zal mi frajerów co to zapie**alaja cały dzień, a po powrocie jeszcze zmywaja naczynia albo lataja na szmacie. Oczywiście wszystko w ramach równouprawnienia i nowoczesnosci. Oczywiscie samemu mozna posprzatać, tak jak samemu mozna sobie zwalić konia. Ale zmywarka zrobi to lepiej.

Oczywiście samogwałt jak i zmywanie samemu podłogi jest usprawiedliwione w pewnych warunkach. Jak kobieta pracuje na ciebie to rzeczywiście chwytaj szmate, tak jak niem masz kobiety na stałe to walisz gruchę.