18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panowie szukają pracy? Zapraszam.

krzyks • 2016-03-01, 20:57
Bo w Ameryce problem nielegalnych imigrantów potrafią rozwiązywać sami obywatele 8-)



Facet ma jaja :lol:

Hazio

2016-03-01, 21:18
murzynów by tak przepędził,
z tymże oni na pewno nie szukają pracy :(

MichaU

2016-03-01, 21:22
Wcale to nie jest reżyserowane. :roll: Z tym typem było dużo lepszych filmików.

donkapusta

2016-03-01, 21:29
Tych odcinków jest więcej. Najlepsze było jak gościa do klatki wpuścił i zamknął i wezwał gliny.

Loq14

2016-03-01, 22:28
Co jak co, ale do meksyków nie można mieć nic, bo oni w przeciwieństwie do murzynów zapie**alają za śmieszne pieniądze, ale chociaż pracują.

krzyks

2016-03-01, 23:11
DawioSkorpion napisał/a:

zgłosiłem duplikat, tutaj jest pełna wersja dla zainteresowanych:
http://www.sadistic.pl/amazing-racist-vt381984.htm



k***a... Zgłosiłeś duplikat do tematu, który był wcześniej.

Wysłany: 2015-10-06 10:30:12 A znielegalnymi imigrantami w USA radzimy sobie tak.

A tu:

Wysłany: 2015-10-06 19:07:35 Amazing Racist

Temat Amazing Rasist mógł być podpięty pod wcześniejszy.

Lysack

2016-03-01, 23:16
Meksykańcy dla USA, to taki odpowiednik Polaków i Ukraińców dla europy zachodniej.

W obu przypadkach:
-są narzekania, że jest ich za dużo w poszczególnych krajach
-słyną z umiarkowanej przestępczości* (głównie dlatego, że spora część emigrujących to osoby niezaradne, które myślą, że za granicą jest raj oraz osoby już poszukiwane za przestępstwa w kraju)
-słyną z chęci i szacunku do pracy
-mają silną "konkurencję" pod postacią ciemniejszych osobników, co powoduje problemy z ujednoliceniem przepisów dotyczących imigracji, tak aby z łatwością móc zatrzymać pożyteczne jednostki, a pozbyć się nierobów.
-nie zwalają przejawów niechęci na rasizm czy niechęć na tle religijnym

*Polacy, Ukraińcy czy Meksykanie za granicą, jeśli już popełniają przestępstwa to zazwyczaj chodzi o kradzieże spowodowane sytuacją materialną lub pobicia. Gwałty czy morderstwa z kolei zdarzają się relatywnie rzadko (zwłaszcza w porównaniu do wspomnianej "konkurencyjnej" grupy imigrantów).

W-wa

2016-03-01, 23:16
Nie wiem, ale mnie to wcale nie śmieszy. To raczej jest bardzo żenujące.

Bogaty żyd obiecuje marne pieniądze za całodzienną pracę biednym ludziom, którzy nie oczekują nic więcej niż tylko szansy na uczciwe zarobienie na utrzymanie siebie i swojej rodziny.
A potem ten rechot w wykonaniu człowieka, który nie wygląda na takiego, który kiedykolwiek ciężko pracował a wszystko co ma dostał od rodziców. Ach jaki jestem wspaniały. Jaki ja jestem świetny troll.

Jak strzelałbym do nierobów, którzy chcą żyć na cudzy koszt tak mam ogromny szacunek do takich Meksykanów, Wietnamczyków czy Ukraińców, którzy przyjeżdżają do obcego kraju po to, by ie zdechnąć z głodu u siebie i zgadzają się pracować na budowach czy wykonywać jakiekolwiek inne prace, których nie chcą wykonywać miejscowi.

Samudaripen

2016-03-01, 23:36
Co za ch*j, jak widzę tych Meksykanów, to kojarzą mi się z Polakami sprzed lat w Niemczech, krajach skandynawskich itd. podobnie jak ci meksykanie "żebrali" o pracę, chcieli się asymilować, chcieli wręcz wybyć się polskości, która zmusiła ich do emigracji, a w zamian dostali żarty w ich stronę od mainstreamu i szacunek normalnych ludzi. Nie co inaczej ma się to w przypadku innego rodzaju imigrantów, którzy żebrzą nie o pracę, lecz o darmową kasę, a w zamian dostają darmową kasę, protekcję i uznanie od mainstreamu oraz nienawiść normalnych obywateli.

krulsmokuf

2016-03-01, 23:49
Loq14 napisał/a:

Co jak co, ale do meksyków nie można mieć nic, bo oni w przeciwieństwie do murzynów zapie**alają za śmieszne pieniądze, ale chociaż pracują.

Jak nasi za granicą ;)

głodny

2016-03-01, 23:51
Wiecie jaka miedzy ich a naszymi imigrantami jest różnica i po co i zabrał na pakę samochodu ?

Mexicano chcą PRACOWAĆ a nie ciągnąć socjal i siedzieć na ajfonach.

antek025

2016-03-01, 23:56
podjechał by do cyganówzapytać czy pracy szukają :D