18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panowie Da Silva wybrali się pod namiot

PiotrusCinek88 • 2022-08-07, 23:06

W nocy przybyli goście..

radek225

2022-08-07, 23:18
Niby Ameryka Południowa taka biedna, a śpiwory mają z Lacosty. Mało tego - same do nich przyszły.

Brudnyciapak

2022-08-07, 23:53
co tu sie k***a odj***lo, cos tu jebie fejkiem

Maniecky

2022-08-08, 00:08
Rozbawily mnie to cartoonowe oczka na dalszym planie ... a tak pozatym kajmany to p*zdy. Oni sami je tam pewnie zabilili zeby zrobic material dla tiktokowych przyglupow. Gdyby to byly krokodyle, szczegolnie slonowodne, Silwy zostalyby pozarte razem z namiotem.

xXPeinXx

2022-08-08, 04:09
PiotrusCinek88 napisał/a:

W nocy przybyli goście..



Raczej gospodarze, brudasy są na ich terenie.

PanKukuruźnik82

2022-08-08, 06:17
Brudnyciapak napisał/a:

co tu sie k***a odj***lo, cos tu jebie fejkiem



Twoja c**a jebie fejkiem c**aku@ boś ty masz graty w gaciach.


Dasilwowie po prostu rozłożyli sie na piaszczystej plaży przy samej rzece. W dzień jak to robili kroksów nie było bo napie**alało słońce, a kroksy jak to gady są zwierzętami zmienno cieplnymi i regulują temperaturę swojego ciała wystawiając bądz schodząc ze słońca.

Cieszę siuę że mogłem Ci pomóc c**aku@ :lol:


Karboksylator

2022-08-08, 10:46
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Twoja c**a jebie fejkiem c**aku@ boś ty masz graty w gaciach.
Dasilwowie po prostu rozłożyli sie na piaszczystej plaży przy samej rzece. W dzień jak to robili kroksów nie było bo napie**alało słońce, a kroksy jak to gady są zwierzętami zmienno cieplnymi i regulują temperaturę swojego ciała wystawiając bądz schodząc ze słońca.
Cieszę siuę że mogłem Ci pomóc c**aku@



tylko, że to nie krokodyle tylko kajmany

spinaczel

2022-08-08, 11:26
kiedy będzie filmik z drugiej części posiłku?

PanKukuruźnik82

2022-08-08, 12:34
Karboksylator napisał/a:

tylko, że to nie krokodyle tylko kajmany



Czepiasz się słowka bo nie masz nic madrego do powiedzenia. Ale dobrze to pobawię sie w twoja grę cieciu.

Po pierwsze gdzie napisałem ze to krokodyle ? Ja napisałem " kroksów " jak takie klapki kroksy.

To tak cieciu jak by ktos powiedział " mordo ty moja " a ty cieciu niemyty byś go poprawił że to nie morda a twarz, bo człowiek ma twarz a nie mordę.... i byś powiedział " twarzo ty moja "... qrwa jak mnie wk***iłeś swoim przypie**alaniem się cieciu z dupy !!!!

Każdy qrwa wie o co chodzi ale przychodzi taki stary cieć @Karboksylator i przypie**ala się o slang bo sam nie ma w temacie nic konstruktywnego do powiedzenia !

PabloSkills

2022-08-08, 15:02
No to mamy nowe przysłowie.

Gdzie gejów dwóch tam krokodyli od zaj***nia.

Marian_Koniuszko

2022-08-08, 15:53
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Czepiasz się słowka bo nie masz nic madrego do powiedzenia. Ale dobrze to pobawię sie w twoja grę cieciu.
Po pierwsze gdzie napisałem ze to krokodyle ? Ja napisałem " kroksów " jak takie klapki kroksy.
To tak cieciu jak by ktos powiedział " mordo ty moja " a ty cieciu niemyty byś go poprawił że to nie morda a twarz, bo człowiek ma twarz a nie mordę.... i byś powiedział " twarzo ty moja "... qrwa jak mnie wk***iłeś swoim przypie**alaniem się cieciu z dupy !!!!
Każdy qrwa wie o co chodzi ale przychodzi taki stary cieć @Karboksylator i przypie**ala się o slang bo sam nie ma w temacie nic konstruktywnego do powiedzenia !



Nie do końca jest to czepianie się słówek. Krokodyle są agresywne, mają ostre zęby i polują na duże zdobycze- w tym na ludzi. Kajmany natomiast są z natury łagodne, mają tępe zęby i polują jedynie na mniejsze ofiary- żółwie, ptaki, płazy. Często same stają się ofiarą większych drapieżników np. jaguara, czy wydry.

I nie, nie dopie**alam się teraz do Ciebie :szczerbaty:

Suspens

2022-08-08, 21:35
"Dzień dobry czy mają panowie chwile aby porozmawiać o bogu?"

Marian_Koniuszko

2022-08-08, 22:25
Suspens napisał/a:

"Dzień dobry czy mają panowie chwile aby porozmawiać o bogu?"



Ja mam chwilę. Nawijaj...

Brokol

2022-08-09, 15:42
To są Najmany...