18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panna młoda

~_Yarko_ • 2020-11-20, 17:57
Jak przyśpieszyć noc poślubną.


Halman

2020-11-20, 18:01
Myślałem że ja inaczej zeszmacą ale tak też dobrze... :szydera:

iskiera2

2020-11-20, 18:46
Zepsuli chłopu żone

Silverface

2020-11-20, 19:05
1gdz. później.

"Kochanie chodź do łózka, dziś nasza noc poślubna!"

"Kofanie głofa mnie bofi, może wezfał byś kaletkę"

AN...........or

2020-11-20, 19:40
dobre takie sytuacje są by po cipce zmacać trochę

TRQPL

2020-11-20, 20:04
Nie wiem co napisać, może wszystkiego ch*joweg na nowej drodze pożycia.

hujoczita

2020-11-20, 21:08
Papieskie wesele, zamiast tortu kremówki.

picolo

2020-11-21, 18:30
Dźwięk zamykanego windowsa pasowałby tu idealnie.

AdamBrown

2020-11-21, 23:38
Dlatego na Amerykańskich weselach, Para odjeżdża samochodem zaraz na samym początku zanim coś się stanie, z napisem " Just Maried " i puszkami za zderzakiem, zostawiając:
Braci, siostry, matki, teściowe, wesołych wójków i ich pieprzne dowc**y, ojców dziadków, zazdrosnych byłych, kolegów, koleżanki, pracodawców, i pracowników.
zostawiają im parę skrzynek wódki, żeby mogli sobie ulżyć i skasować stres.

tylko w Polscejest:
Gorzko gorzko, otrzepiny, swińskie zabawy balonami, jakieś konkursy o butelkę wódki, tańce, mordobicia, rzygania psucie umeblowania, wywalaie tortów, podpalanie sukienek, wywalanie tortu, poslizgi, podrzucania, i noc poślubna zaczyna się na Ojomie, a modowy miesiąc w kołniezu, albo w gipsie.

:D

JanJankowski

2024-02-19, 19:40
Dobre hehe
AdamBrown napisał/a:

Dlatego na Amerykańskich weselach, Para odjeżdża samochodem zaraz na samym początku zanim coś się stanie, z napisem " Just Maried " i puszkami za zderzakiem, zostawiając:
Braci, siostry, matki, teściowe, wesołych wójków i ich pieprzne dowc**y, ojców dziadków, zazdrosnych byłych, kolegów, koleżanki, pracodawców, i pracowników.
zostawiają im parę skrzynek wódki, żeby mogli sobie ulżyć i skasować stres.
tylko w Polscejest:
Gorzko gorzko, otrzepiny, swińskie zabawy balonami, jakieś konkursy o butelkę wódki, tańce, mordobicia, rzygania psucie umeblowania, wywalaie tortów, podpalanie sukienek, wywalanie tortu, poslizgi, podrzucania, i noc poślubna zaczyna się na Ojomie, a modowy miesiąc w kołniezu, albo w gipsie.