18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Panika podczas parady w Kansas City

McQurwa • 2020-02-10, 15:13

Panika podczas parady Kansas City Super Bowl w ostatnią środę.
Pijany kierowca ścigał się przez miasto z policją, podczas gdy tysiące ludzi zebrało się już na poboczu drogi.

Isakpm

2020-02-10, 16:09
Czemu w jezyku wroga? :-?

siwybis

2020-02-10, 18:18
Ten co sp***alał to chyba spadnie ze wszystkich schodów czterech komisariatów.

Kali111

2020-02-10, 18:22
5 gwiazdek - koleś musiałby przemalować wóz w garazu

hellbwoi

2020-02-10, 19:26
To była kanada, więc go grzecznie prosili, czy mógłby przestać, w us i a pewnie zakończyłby dużo szybciej z podwyższonym poziomem ołowiu we krwii.

Warchlak1920

2020-02-10, 20:43
hellbwoi napisał/a:

To była kanada, więc go grzecznie prosili, czy mógłby przestać, w us i a pewnie zakończyłby dużo szybciej z podwyższonym poziomem ołowiu we krwii.



Tak się składa, że Kansas City jest w USA, więc ... no nie wiem co Ci powiedzieć.

Za dużo postronnych osób, więc pewnie dlatego nie strzelali.

te...........di

2020-02-10, 20:45
Ja pie**ole ale panika... panike to mial Twoj stary jak cie zobaczyl w szpitalu, chcial cie wpie**olic z inkubatorem do okna zycia ale nie chciales wejsc, no taki ch*j i tak juz zostales i nam serwujesz ten badziew z opisem tak pasujacym jak slowo „r*chalem” w twojej smierdzacej japie!

wertuqq

2020-02-10, 23:03
Emocje jak na grzybobraniu.

hellbwoi

2020-02-10, 23:45
Warchlak1920 napisał/a:

Tak się składa, że Kansas City jest w USA, więc ... no nie wiem co Ci powiedzieć.
Za dużo postronnych osób, więc pewnie dlatego nie strzelali.



coś mnie się poj***ło z kanadą ale czemu? albo autor zmienił tytuł. albo zbyt mało whisky w organizmie.

mrfreak16

2020-02-11, 00:10
tedigredi napisał/a:

Ja pie**ole ale panika... panike to mial Twoj stary jak cie zobaczyl w szpitalu, chcial cie wpie**olic z inkubatorem do okna zycia ale nie chciales wejsc, no taki ch*j i tak juz zostales i nam serwujesz ten badziew z opisem tak pasujacym jak slowo „r*chalem” w twojej smierdzacej japie!



Ja pie**ole, następny twór gimbazy

Zcarg

2020-02-11, 00:47
To Pinkman 8-)

T3RMINATOR

2020-02-11, 00:58
O tznaczy że Kanada leży w USA!? W dodatku w Kansas City. :D

silwerbalk

2020-02-11, 02:46
tedigredi napisał/a:

Ja pie**ole ale panika... panike to mial Twoj stary jak cie zobaczyl w szpitalu, chcial cie wpie**olic z inkubatorem do okna zycia ale nie chciales wejsc, no taki ch*j i tak juz zostales i nam serwujesz ten badziew z opisem tak pasujacym jak slowo „r*chalem” w twojej smierdzacej japie!



Zamknij jape szczylu i nie wpie**alaj się jak dorośli rozmawiają..... Hitlerjugendamt by się przydał od zaraz bo szczyle się rozbestwiły za dużo czasu mają na pierdoły kiedyś nie do pomyślenia teraz norma....

wilkoala

2020-02-11, 03:48
hellbwoi napisał/a:

coś mnie się poj***ło z kanadą ale czemu? albo autor zmienił tytuł. albo zbyt mało whisky w organizmie.



Poj***ło ci się bo Kanada i Kansas są na literkę K, więc albo za dużo whisky, albo za mało mózgu w organizmie.