18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Panika i ewakuacja w Hamburgu

hypertonic • 2017-02-13, 00:00
Panika i ewakuacja w Hamburgu, są podtruci. „To może być BROŃ CHEMICZNA”

Całe lotnisko w Hamburgu zostało ewakuowane po tym, jak kilkadziesiąt osób wykazało objawy zatrucia nieznaną substancją. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja, która koordynowała ewakuowanie lotniska, a teraz bada przyczyny zajścia.



Do sytuacji doszło w niedzielę około południa. Wtedy pierwsze osoby przebywające na lotnisku w Hamburgu zaczęły uskarżać się na problemy z oddychaniem. Jak się okazało z wentylacji w miejscu, w którym przeprowadzona jest kontrola bagaży, wydobywała się nieznana substancja.



Wiadomo jedynie, że środek był toksyczny, bowiem 52 osoby, które zostały wystawione na działanie specyfiku mają podrażnione drogi oddechowe. Śledczy badają teraz, czy ktoś umieścił toksyczną substancję w wentylacji umyślnie. Podejrzewają bowiem, że była to próba przeprowadzenia zamachu.



Gdyby okazało się, że faktycznie za rozprowadzeniem trującego środka stoją terroryści, byłby to pierwszy atak terrorystyczny w Europie w XXI wieku z użyciem broni chemicznej. Za tą wersją zdarzenia są świadkowie i ofiary, którzy w panice uciekali z lotniska.



Jak na razie jednak sytuacja na lotnisku została opanowana. Wznowiono loty, choć śledczy wciąż badają miejsce zdarzenia i próbują ustalić kto stał za incydentem.


Zofar

2017-02-13, 00:07
Dać niemcom mocniejszy alkohol ehhhh

Kriski

2017-02-13, 00:24
Okaże się pewnikiem że jakiś Janusz skarpety wietrzył.

W............R.

2017-02-13, 02:04
Kiedyś wracałem tramwajem po całym weekendzie ciężkiego melanżu, zaprawiwszy się jeszcze w niedzielę wieczorem na odchodne. Miejsca zajęte, nie było gdzie usiąść, więc uchwyciłem się kurczowo poręczy i modliłem, żebym dojechał. W pewnym momencie zrobiło mi się trochę słabo i chcąc nie chcąc nie dotrzymałem bączurka jeszcze te 3 przystanki. Następne dwa jechałem w pustym wagonie.

kondzio63221

2017-02-13, 02:19
Się k***a śmiejecie, raz (kilka razy) byłem w szfabach, ciapaków pełno, każdy się dopie**alał z byle powodu. Jak coś jebło, choćby ktoś zbił butelkę, to nie wiedziałeś czy śmiać się, czy płakać bo właśnie umierasz. Tam jest taka patola, że szkoda gadać nawet. Już wolę tych sebów i karynów, niż to gówno, które znajduje się w niemczech.

lapps

2017-02-13, 02:51
dzien jak co dzien w postepowych niemczech

maksymilian45

2017-02-13, 02:56
Zobaczycie jak za jakiś czas zaczną się niewyjaśnione zgony, epidemie i ch*j wie jakie choroby. Ci przy władzy zaczną tępić ludzkość i NIKT nic z tym nie zrobi. Wystarczy rozejrzeć się co się dzieje dookoła. Ten świat jest zj***ny do maksimum.

~Velture

2017-02-13, 06:48
Cytat:

Śledczy badają teraz, czy ktoś umieścił toksyczną substancję w wentylacji umyślnie.


Nie. Nie ma bata aby ktoś umyślnie umieścił coś w wentylacji. To był zwykły przypadek. Pewnie ingerencja boska nawet. Pojawiło się jak grom z jasnego nieba bez niczyjej pomocy.

elfis

2017-02-13, 09:19
jaja , a wczoraj oglądałem gówniany troszkę horror Martwe Fale

nowynick

2017-02-13, 10:16
Ponoć tylko dla jaj ktoś rozpylił gaz pieprzowy, ale skala paniki pokazuje, że terrorystom się udało, Zachodnia Europa tej bandy idiotów zaczęła się bać...

parolpl

2017-02-13, 12:54
To jeszcze nic, ciekawie będzie, jak rożne patogeny wydostaną się z ichnich gett.

koliberk

2017-02-13, 13:48
Źródło albo GTFO!

Jurny_Ziemniak

2017-02-13, 13:59
koliberk napisał/a:

Źródło albo GTFO!



Proszę bardzo.

3 linki z 2 stron:
1) link
2) link
3)link

Jak chcesz z innych jeszcze źródeł to sobie szukaj.

Cybek

2017-02-13, 16:07
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka
Niemcy mają pie**olca na punkcie gazu jednak. :idzwch*j:

Noside

2017-02-13, 17:05
Uwaga uwaga! Lewacki konkurs! Super quiz!
Jak oskarżyć wszystkich dookoła o rasizm i rozmyć odpowiedzialność?

a) Jeszcze nie ma dowodów na to, że to zamach! Dlaczego już się odzywacie prawaki?
b) *Pojechać do szpitala, ominąć wszystkich poszkodowanych z lotniska i iść pocieszać postrzelonego z konieczności gangstera.
c) Wentylacja się rozszczelniła, wy rasiści. Frełonem siem potruli.
d) A księża to co robią?! No właśnie, rasisto ty, ty!

Do wygrania masaż odbytu dowolnie wybranym przedmiotem! Dla każdej z 50 płci inny!
Maść tu nie pomoże. A o ile przyjemniej!