18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panie Majster przerwa!

~DMT • 2018-01-27, 16:23
Dlaczego?
Chodź Pan sam zobacz... :amused:


prozal

2018-01-27, 21:32
Plot twist, to byli dwaj faceci :D

tranzystor

2018-01-27, 22:20
korowiow777 napisał/a:

mygyry, zluzuj majty, wszyscy się dobrze bawili tylko nie Ty.




On się może dobrze bawił r*chając.

marinis

2018-01-27, 23:15
Nic tam nie widać. Co za dno.

vl...........00

2018-01-28, 00:35
Już widzę jakby niektórzy tutaj machnęli ręką jakby to zobaczyli i nie podzielili się wieścią z kompanią :D Trzeba trochę beki kręcić w nudnej jak p*zda robocie.

RastaMan

2018-01-28, 05:29
syulung napisał/a:

Sami nie mogą z przyjemnością por*chać, to się spuszczają nad czyjąś przyjemnością. Tyle w życiu przegrać, brawa!

Grubas jak grubas ale przez swą pracę puknął super lale. Przegrywy sie cieszo że przyłapaly. I co z tego!?!? Lala por*chana, ale nie dla chama, grubas się cieszy, na pasach klaksonem mercedesa chamów pospieszy.

Mnie cieszy jego szczęście. Januszom w gardle grzęźnie. Oby się podusili i w zawale obesrali bo się nie rymuje!

I gul staje.



pie**olisz, jak byś tam był sam byś darł mordę razem z nimi j***ny hipokryto dla wirtualnych piw.

premium122

2018-01-28, 07:45
syulung napisał/a:

Sami nie mogą z przyjemnością por*chać, to się spuszczają nad czyjąś przyjemnością. Tyle w życiu przegrać, brawa!

Grubas jak grubas ale przez swą pracę puknął super lale. Przegrywy sie cieszo że przyłapaly. I co z tego!?!? Lala por*chana, ale nie dla chama, grubas się cieszy, na pasach klaksonem mercedesa chamów pospieszy.

Mnie cieszy jego szczęście. Januszom w gardle grzęźnie. Oby się podusili i w zawale obesrali bo się nie rymuje!

I gul staje.


Gul to stanal chyba tobie a po tak dokladnej analizie zjawiska przegrywu sadze ze pewnie znasz je z autopsji i dlatego nie jestes w stanie pojac ze to zabawny przerywnik kolesiom w pracy sie trafil i maja ubaw.

8michal7

2018-01-28, 09:14
syulung napisał/a:

Sami nie mogą z przyjemnością por*chać, to się spuszczają nad czyjąś przyjemnością. Tyle w życiu przegrać, brawa!

Grubas jak grubas ale przez swą pracę puknął super lale. Przegrywy sie cieszo że przyłapaly. I co z tego!?!? Lala por*chana, ale nie dla chama, grubas się cieszy, na pasach klaksonem mercedesa chamów pospieszy.

Mnie cieszy jego szczęście. Januszom w gardle grzęźnie. Oby się podusili i w zawale obesrali bo się nie rymuje!

I gul staje.



Mam wrażanie, że byłeś w tamtym pokoju. Powiem Ci jedno, nie było z nami kobiet r*chaliśmy z koleżką jakiś 2 chłopców, a Ciebie nie znam :D

0nline

2018-01-28, 09:25
@syulung: Czy ty czasem nicka nie zmieniłeś z Marik1234 ? Widać żeś dziecko albo stulejarz i baby nie macałeś (ojciec się nie liczy).