18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Panie co te porcje takie małe?

~Velture • 2018-12-10, 23:30
A no panie kucharza pan pytaj. Ja tylko dostarczam.


janlew

2018-12-11, 09:50
I dla tego pracownik powinien mieć żarcie za darmo w restauracji. Bo właściciel co przyżydzi, później nawet nie wie że jego np. pizzeria słynie z pizzy o 7 kawałkach

ag...........th

2018-12-11, 10:00
Hmmm, to dlatego styropian zaczęli dodatkowo zawijać w papier i zaklejać.

@janlew Teraz co raz popularniejszy staje sie Uber dostawczy, np Deliveroo, więc niekoniecznie to jest pracownik lokalu.

kondzio63221

2018-12-11, 11:27
Hranipex napisał/a:

UberEats?? Po kolorze obstawiam Warszawkę :mrgreen:


Moim zdaniem raczej Indie, czy jakiś kraj podobny.

dashadow

2018-12-11, 12:28
Hranipex napisał/a:

UberEats?? Po kolorze obstawiam Warszawkę :mrgreen:



wygląda jak twój ojciec, więc raczej wiochmenia mała

Hrabia Drapula

2018-12-11, 12:29
on nie podjada, on kontroluje jakość

janlew

2018-12-11, 12:44
agoth napisał/a:

@janlew Teraz co raz popularniejszy staje sie Uber dostawczy, np Deliveroo, więc niekoniecznie to jest pracownik lokalu.


Serio? Ja pie**ole. Przecież to jak wysłać żula albo cygana spod śmietnika, po bułki do sklepu.

Edit: Ło k***a faktycznie...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-11, 13:30
dashadow napisał/a:



wygląda jak twój ojciec, więc raczej wiochmenia mała



bardziej twoja zcwe*ona matka po zmianie płci...

Ca...........on

2018-12-11, 20:31
Ja z UberEats miałem nieprzyjemność skorzystać 2 razy na czyjąś prośbę. W obu przypadkach braki, znikający w mroku opalony dżentelmen i "bujaj się polaczku". Tak się zastanawiam nawet, czy ci dwaj kierowcy bąbofcy nie dorabiają sobie na sadolu pod dwoma przesławnymi pseudonimami...

W każdym razie nigdy więcej UberEats. Choćby mi dopłacali.

Wiewór

2018-12-12, 10:50
W Krakowie takie małpiszony roznoszą w ubereats... Ja bym się nie odważył, żeby mi taki rękami jedzenie podał.
Wysra się gdzieś na środku ulicy, prześpi na melinie a później hamburgera przyniesie.
Albo zamawiam ze sprawdzonego lokalu gdzie pracują biali ludzie albo wsiadam w auto i sam podjeżdżam.

pekka satan

2018-12-15, 13:10
Caramon napisał/a:

Ja z UberEats miałem nieprzyjemność skorzystać 2 razy na czyjąś prośbę. W obu przypadkach braki, znikający w mroku opalony dżentelmen i "bujaj się polaczku". Tak się zastanawiam nawet, czy ci dwaj kierowcy bąbofcy nie dorabiają sobie na sadolu pod dwoma przesławnymi pseudonimami...

W każdym razie nigdy więcej UberEats. Choćby mi dopłacali.



Jeśli wybierasz dobrą i sprawdzoną restaurację, to przede wszystkim zaklejają jedzenie swoją firmową taśmą, albo pudełko zaklejają folią. Nie da się tego otworzyć bez widocznego uszkodzenia.