18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani ze śrubokrętem i wyluzowany policjant

pietrekpong • 2018-12-10, 20:43
Akcja miała miejsce w czerwcu tego roku - w USA - ale bodycama wypuścili niedawno.
Policjanci przyjechali na parking dla ciężarówek gdzie zauważono trzy osoby, które włamywały się do pojazdów.

Na miejscu zastali dwójkę, Panią Ivonne i Pana Floresa. Pan Flores był bardzo spokojny, natomiast Pani Ivonne coś odj***ło i trzymając śrubokręt w ręku miała w dupie polecenia policjanta.

Nie zrobiło na niej wrażenia to, że policjanci do niej celują, nie przejęła się też zbytnio dwoma strzałami z paralizatora.

Policjant Jeremy Dunn westchnął tylko głęboko i oddał trzy strzały. Dwa z nich najwyraźniej zrobiły mocne wrażenie na Pani Ivonne, bo aż usiadła ;) obie kule trafiły w to samo kolano, więc raczej wyjścia nie miała - ale przeżyła.

Lecz to nie koniec tej historii! Jak to przeważnie bywa, jest ofiara, padły strzały, czyli przej***ne ma policjant, wiadomo. Po śledztwie stwierdzono, że użycie broni było nieuzasadnione, ponieważ podejrzani nie uciekali ani nie stanowili bezpośredniego zagrożenia dla jego życia...

Na szczęście ktoś tam ma łeb na karku i Pan Jeremy nie zostanie oskarżony - ponieważ nie można mu udowodnić, że chciał świadomie popełnić przestępstwo ;)
ciekawostka - Pan Jeremy w 2012 miał prawie identyczną sytuację, ale wtedy zamiast baby ze śrubokrętem miał gościa z nożem. Postrzelił go w nogę, przeżył.

p.s. tego trzeciego też złapali!



najlepsze teksty policjanta:

0:03 - myślę, że dobrym pomysłem byłoby odłożenie śrubokrętu..
0:37 - jeśli podejdziesz do mnie z tym nożem, gwarantuję że Cię ustrzelę
1:19 - (do kolegi policjanta) mogę ją sprzątnąć, tak jak to zrobiłem ostatnio! Chcesz żebym to zrobił?
1:35 - (po strzale z paralizatora) nie podziałało, co nie?
1:42 - mistrzowskie westchnięcie i trzy strzały

a oto nasi bohaterowie:
spoiler


link do całości:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=365&v=ae9tzvUEH40

Cz...........as

2018-12-10, 20:52
Gdybym mieszkał w Hameryce, chyba bym został policjantem. Zawsze mnie zaskakuje zachowanie podejrzanych. Wiedzą doskonale że policja ma prawo do nich walić jak do kaczek jak się nie posłuchają a stoją i się nie słuchają...

Salieri16000

2018-12-10, 22:20
pietrekpong napisał/a:



najlepsze teksty policjanta:

1:42 - mistrzowskie westchnięcie i trzy strzały



Cztery...

żmij

2018-12-10, 22:50
Tiger, Kobra i ich syn?

niemamskarpet.

2018-12-10, 23:15
nie było potrzeby oddania strzałów, moim zdaniem mu sie po po prostu nie chciało użerać i dyskutować a powinien jeszcze troche podyskutować żeby odłożyła ten śrubokręt - kolejną sprawą jest jak dwóch wielkich kolesi nie może sobie poradzić z babą i śrubokrętem bez strzelania no sorry ale coś tu jest nie tak

ProVVe

2018-12-11, 00:18
Bardzo mnie to urzekło szczególnie jak jej głupi ryj musiałbyc zdziwiony i zmazany cwaniacki usmieszek. Zaraz k***a słucha co sie do niej mówi. Powinna nadejść taka oczyszczająca rewolucja i wywieśić/wystrzelać całę rodziny zakłamanych polityków i ten cały układ jak na filmiku. Minuta na przyznanie się i jedziemy

Antek01

2018-12-11, 09:27
niemamskarpet. napisał/a:

nie było potrzeby oddania strzałów, moim zdaniem mu sie po po prostu nie chciało użerać i dyskutować a powinien jeszcze troche podyskutować żeby odłożyła ten śrubokręt - kolejną sprawą jest jak dwóch wielkich kolesi nie może sobie poradzić z babą i śrubokrętem bez strzelania no sorry ale coś tu jest nie tak


Babą i kolesiem. Wzięliby się obaj za nią, to kto wie czy typ by ich nie zaatakował. Poza tym, po ch*j się narażać na to, że może choć jednego dźgnąć.

adrianwdz

2018-12-11, 14:33
Panie :::niemamskarpet:::: bardzo dobrze zrobili, wezwali kilka razy do poddania się nie było reakcji to Policja zareagowała. Policja nie może narażać życia dla śmieci którzy sami go nie szanują, po to dostali broń żeby jej używać. W Polsce i w całej Europie prawo jest za miękkie dla złodziei i bandytów

Cz...........as

2018-12-11, 14:49
niemamskarpet. napisał/a:

nie było potrzeby oddania strzałów, moim zdaniem mu sie po po prostu nie chciało użerać i dyskutować a powinien jeszcze troche podyskutować żeby odłożyła ten śrubokręt - kolejną sprawą jest jak dwóch wielkich kolesi nie może sobie poradzić z babą i śrubokrętem bez strzelania no sorry ale coś tu jest nie tak



Amerykańska policja podczas szkolenia ogląda filmy pod wiele mówiącym tytułem "Co się stanie jak policjant nie użyje broni?" Tam każdego zatrzymanego który zachowuje się agresywnie i nie słucha się poleceń traktuje się jak osobę ze schowaną bronią. Lepiej tłumaczyć się przed sędzią dlaczego się zabiło idiotę niż wąchać kwiatki od spodu.

piotrekt1976

2018-12-11, 17:21
@niemamskarpet. baba nawet nie drgnela po dostaniu paralizatorem, odnosze wrazenie , a pewnie nie tylko ja ze byla ostro doj***na jakas krecha. Myslisz ze policjant jest od walki wrecz z kims kto jest praktycznie przez chwile niesmiertelny bo jest tak dobj***ny jakims gownem ze nawet paralizator nie roi na nim wrazenia ? Policjant tez czlowiek i przewaznie ma rodzine... Czemu jej towarzysz wiedza jak to sie moze skonczyc wiec byl grzeczny ? Biorac pod uwage cale zajscie i tak Policjant byl bardzo ale to bardzo mily....

woytasw

2018-12-11, 17:31
E znowu z glocka.
Wstyd dać się z niego postrzelić

jbone

2018-12-11, 17:37
niedawno.filmik z sierpnia.

jak ktoś chce być na bieżąco z takimi tematami to polecam na youtube kanał "Police activity"-stamtąd właśnie wypływają takie filmy.

JedkerTC

2018-12-11, 18:20
Zajebisty filmik. Piwo dla niebieskiego.

Browarex97

2018-12-11, 18:45
Coś mi się zdaje, że ta baba ma polskie korzenie. Casimiro to według mnie zangielszczone nazwisko Kazimierska

Kamil3l

2018-12-11, 19:02
@up
sam k***a jesteś Kazimierska. A w całości to Wacław Kazimierska-Down-Przychlastek.