18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani z prividenta

~Sokole_Oko • 2015-07-02, 16:39
Provident dzwoni...
Tyle ze nie pod ten numer...

gustav665

2015-07-02, 16:43
dobry,kulturalny troll na poziomie, a ta suka z prowidenta ma głos jak najgorszy typ żony, współczuję jej mężowi, pewnie przed 60tką strzeli se w łeb, bo będzie miał dość tej baby. Aż głośniki zawyły z bólu jak się odezwała.

Lololoney

2015-07-02, 16:52
gustav665 napisał/a:

dobry,kulturalny troll


No nie wiem, imo oboje siebie warci, bo zamiast od początku, słysząc, że gada z idiotką, zamiast wprost na początku walnąć regułkę - "nie jestem osobą z którą chciała się pani skontaktować, ja jestem właścicielem numeru, posiadacie niewłaściwy numer, donieusłyszenia", to ten wdaje się w jakąś głupawą dyskusje, a potem się wk***ia.

eMJay8086

2015-07-02, 17:03
Bezczelna telefoniczna k***a.
Na szczęście takie rzeczy można zgłaszać - o nękanie.

gusman111

2015-07-02, 17:21
Szczerze to chłop mówił że to nie on.
Setki takich telefonów musiał mieć :D
Dobrze wyszło :D

saves

2015-07-02, 18:08
Kiedyś jakaś kobieta zadzwoniła do szwagra z propozycją ubezpieczenia. Wywiązał się dialog:
-Chciałam Panu zaproponować ubezpieczenie.
-Ale ja już jestem ubezpieczony i jestem bardzo z tego zadowolony.
-A gdzie jest Pan ubezpieczony?
-Jak to gdzie? W ZUS-ie!!!!
Pani się rozłączyła.

gustav665

2015-07-02, 18:09
Lololoney napisał/a:


No nie wiem, imo oboje siebie warci, bo zamiast od początku, słysząc, że gada z idiotką, zamiast wprost na początku walnąć regułkę - "nie jestem osobą z którą chciała się pani skontaktować, ja jestem właścicielem numeru, posiadacie niewłaściwy numer, donieusłyszenia", to ten wdaje się w jakąś głupawą dyskusje, a potem się wk***ia.


Na tym polega troll w tym filmie :amused:

łeb_prosiaka

2015-07-02, 18:18
jaki łapa, jaki koks!?!?! dodzwoniłeś sie do prywatnego mieszkania!!!!

Fdslatghdlks

2015-07-02, 19:13
Co za ścierwo, od razu widać że te wszystkie parabanki i inne żydowskie gówna to jeden wielki syf mający klientów za podludzi...

qhash

2015-07-02, 19:14
takiego gonga bym tej k***ie zaj***ł, aż by się nogami nakryła

DiamondBack

2015-07-02, 19:29
Ma gość cierpliwość. Ja już za pierwszym powtórzeniem, że to pomyłka j***łbym ją jak sukę.

wojakov

2015-07-02, 20:16
Ja pracuje w provident i powiem wam, jeśli zgłasza się jakaś sucz po pożyczkę, albo jakiś gówniarz który od wczoraj ma 18 lat skończone, to jasne, mili, kulturalni, stają na głowie by udowodnić że są wypłacalni, ale potem jak k***a przychodzi do spłaty rat, to właśnie takie telefony są, albo nie odbierają, albo umawiają się na jakiś dzień/godzinę i udają, że nie ma nikogo w domu, potem trzeba takich bałwanów ścigać sądownie.

Więc k***a nie patrzcie że to jakaś pani która chciała wcisnąć pożyczkę, tylko żonka pewnie zaj***ła 1000zł i nie chce się kontaktować.

maudite

2015-07-02, 20:21
@wojakov - no jak odpie**alacie lichwę na 300%, to się nie dziw, że do was przyłazi patologia, złodzieje i cwaniaki. I wam, i im pies mordy lizał, jesteście siebie wzajemnie warci!

dominator76

2015-07-02, 20:30
ciecie providenta ktoś ich pieknie dymnoł na kaskę i dobrze. ale to hugo kiedyś non stop babka z banku dzwoniła wiec wreszcie powiedziałem oki niech strace niechpani przedstawi ofertę wiec nawijała 30 minut o karcie kredytowej na koncu powiedziała czy jest pan zainteresowany - odpowiedziałem NIE i mam spokój :)

Riazek

2015-07-02, 21:05
@Lololoney weź pod uwagę to co mówi typ - dzwonią już do niego któryś raz. Kulturalnie to pewnie rozmawiał wcześniej.