18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani wielka właścicielka...

Halman • 2021-07-15, 16:38

przecież Rambo jest taki grzeczny i dlatego chodzi bez kagańca, no zrób pan coś w końcu żeby się nie gryzły...

RobsoN

2021-07-15, 16:47
Doberman i kobieta... głupszego zestawu chyba nie ma.

ruddie

2021-07-15, 16:50
Asuritta napisał/a:

Psy należy TRUĆ !
wywalać trutki w kiełbasach jak właściciel ma go na smyczy i ma kaganiec to pies nie zdechnie ;P jak właściciel ma wyj***ne to pies będzie srać na czerwono w jego domu , mieszkanku śmierdzącym j***nym psem



za co masz ostrzeżenie?

RobsoN

2021-07-15, 17:05
Asuritta napisał/a:

 "Psy należy TRUĆ !
wywalać trutki w kiełbasach jak właściciel ma go na smyczy i ma kaganiec to pies nie zdechnie ;P jak właściciel ma wyj***ne to pies będzie srać na czerwono w jego domu , mieszkanku śmierdzącym j***nym psem"

Za takie pomysły, to masz gwarantowane 5l pierdla.

silesian171

2021-07-15, 17:07
RobsoN napisał/a:

Doberman i kobieta... głupszego zestawu chyba nie ma.



jest, dwie kobiety.

youzeck1984

2021-07-15, 17:26
Nie rozumiem fazy na kupowanie psa którego właściciel nie może ogarnąć. Jesteś p*zdą to kup sobie k***a jakiegoś ratlerka czy innego mini ch*ja... :roll:

siedlik

2021-07-15, 18:22
A głupia baba se stoi, i na końcu poszła do domku jak by sie nic nie stało.
W takiej okoliczności nóż by się przydał na psa.

Sierioża

2021-07-15, 18:29
Najlepsze jest to że to tego paszteta bietnego trzebaby odj***ć. Tacy ludzie właśnie mają tendencje do posiadania groźnych psów a j***ny chomik to dla nich za wiele. k***y j***ne. A i pies też do odj***nia.

Kutasiarz

2021-07-15, 18:36
Superbohater z wężem ogrodowym uratował sytuację.

Przemyslaw_Przemyslawski

2021-07-15, 19:47
Kuzyn ma na wsi takiego bydlaka zawsze wchodziłem i go głaskałem i było spoko do końca przyjazdu, w tym roku uj***ł mnie w dupę. Na szczęście dobre spodenki i brak tłustego tyłka spowodował niewielkie zadrapania

kiedystobylo

2021-07-15, 20:58
siedlik napisał/a:

A głupia baba se stoi, i na końcu poszła do domku jak by sie nic nie stało.
W takiej okoliczności nóż by się przydał na psa.



Chyba na babę

el_kadafi

2021-07-15, 22:04
tu była głupia odpowiedź ale ktoś równie głupi był szybszy. Niestety nie da się skasować.

Justynka99

2021-07-15, 22:37
RobsoN napisał/a:

Asuritta napisał/a:
 "Psy należy TRUĆ !
wywalać trutki w kiełbasach jak właściciel ma go na smyczy i ma kaganiec to pies nie zdechnie ;P jak właściciel ma wyj***ne to pies będzie srać na czerwono w jego domu , mieszkanku śmierdzącym j***nym psem"
Za takie pomysły, to masz gwarantowane 5l pierdla.



Za same pomysły niestety nie. A wiadomo, że takie p*zdy to szczekają w necie, a w życiu na szczęście ch*ja robią.

NataliaW

2021-07-15, 23:32
Żyją tacy debile w blokach i mają psy... No po co tam pies?
Mój pilnuje hektarowej posesji, żeby nie to, to by poszedł do Wietnamczyka. Psy srają, szczaja, niszczą i śmierdzą , a jak ktoś mówi że to jego przyjaciel, to jest na tym samym poziomie IQ co ten pies.

Bubbles

2021-07-15, 23:41
Chętnie bym ci przypie**olil zjebie z kompleksami
RobsoN napisał/a:

Asuritta napisał/a:
 "Psy należy TRUĆ !
wywalać trutki w kiełbasach jak właściciel ma go na smyczy i ma kaganiec to pies nie zdechnie ;P jak właściciel ma wyj***ne to pies będzie srać na czerwono w jego domu , mieszkanku śmierdzącym j***nym psem"
Za takie pomysły, to masz gwarantowane 5l pierdla.





RobsoN napisał/a:

Asuritta napisał/a:
 "Psy należy TRUĆ !
wywalać trutki w kiełbasach jak właściciel ma go na smyczy i ma kaganiec to pies nie zdechnie ;P jak właściciel ma wyj***ne to pies będzie srać na czerwono w jego domu , mieszkanku śmierdzącym j***nym psem"
Za takie pomysły, to masz gwarantowane 5l pierdla.