18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pani sołtys Trzebieży

nowynick • 2017-10-02, 12:48
Małgorzata Siemianowska, Sołtys Trzebieży zdegustowana kolejnym rozpierniczonym przystankiem powiesiła ludziom worek treningowy. Podobno pot krew i łzy lokalnych Sebków są od tego czasu wyładowywane na tym


niestety tytuł Sołtysa roku jak dla mnie zdobył już Łukasz Ossowski za akcję ratowania Rytla po nawałnicy, ale pani drugie miejsce się należy.

ProVVe

2017-10-02, 13:00
Tylko czekać, aż jakiś burak do garażu go zajebie... Natomiast sam pomysl genialny :-)

nowynick

2017-10-02, 13:11
ProVVe napisał/a:

Tylko czekać, aż jakiś burak do garażu go zajebie... Natomiast sam pomysl genialny :-)



słuchałem wczoraj wywiadu z Nią w radiu, ponoć już zaj***li. :D

Mała wieś wszyscy się znają, znalazł się szybko, chłopaki powiesili z powrotem i przeprosili. Sprawa nie była zgłoszona na policję, bo kobieta nie chce nikomu robić krzywdy za drobne wybryki. Naprawdę ogarnięta babka. Zapytana czy walnęła w worek powiedziała że właśnie po tej kradzieży raz i złość jej na Sebków przeszła :ok:

~Velture

2017-10-02, 13:45
Ależ masz refleks chłopie... Przecież to już ponad tydzień temu było w tv o tym.

nowynick

2017-10-02, 14:53
Velture napisał/a:

Ależ masz refleks chłopie... Przecież to już ponad tydzień temu było w tv o tym.



raczej nie mam w domu tv, a usłyszałem o tym wczoraj w TOK FM

~Velture

2017-10-02, 14:55
ale neta masz i w necie o tym też było głośno

Xenonxes

2017-10-02, 15:45
@Velture
Czy posiadanie neta jest równoważne z powinnością rejestrowania wszelkich popularnych gównoinformacji, według Ciebie?

pscoa

2017-10-02, 17:57
Velture napisał/a:

ale neta masz i w necie o tym też było głośno



Z całym szacunkiem ale, nie znam na świecie tak wszechstronnie wiedzącego, jednocześnie uzdolnionego jak Ciebie.

ho...........zo

2017-10-02, 18:34
nowynick napisał/a:

Sprawa nie była zgłoszona na policję, bo kobieta nie chce nikomu robić krzywdy za drobne wybryki. Naprawdę ogarnięta babka


Tak, k***a, dalej niech przymykają oko na takich zjebów. W końcu patola musi się wyszumieć...

wglowiesieniemiesci

2017-10-02, 18:40
mam neta a gówno wiem co sie dzieje na świecie, bo mam swoje sprawy do ogarniecia, za duzo informacji jest na raz i przestałem sie spieszyc w internecie, co przeczytam to przeczytam a co nie to nie

BurakCebulak

2017-10-02, 18:42
Cytat:

niestety tytuł Sołtysa roku jak dla mnie zdobył już Łukasz Ossowski za akcję ratowania Rytla po nawałnicy, ale pani drugie miejsce się należy.


Jeśli ten worek treningowy jest wyładowany trotylem czy innym materiałem wybuchowym z zapalnikiem aktywowanym po uderzeniu takiego australopitka, to zdecydowanie Pani Sołtys należy się tankowiec porządnego wina.

banan12345

2017-10-02, 19:02
@up niech zgadnę, gdy byłeś mały bili cię w szkole, a teraz jesteś psem i już się nie boisz.

Ja...........ro

2017-10-02, 19:38
Koszt instalacji z pol miliona zlotych, przetarg roku i nagroda dla wybitnego dziela sztuki wspolczesnej.

A Velture to taki sadisticowy medrzec - wie wszystko. Jednak gdy go o cos zapytac nigdy mu sie nie chce odpowiedziec wprost, wytyka niewiedze, odsyla do google a po 10 minutach dopiero daje odpowiedz. Czyli aż sam wygogluje.

skurwysyn666

2017-10-02, 22:12
Zajebisty pomysł, sam bym ponapie**alał

DużyKutas

2017-10-02, 22:27
Szkoda ze nie mam autobusu, też mógłbym się zatrzymać i poboksować.