18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pani od WF-u.

zwierzak30 • 2021-09-28, 15:49
Niby 13 sekund,a tyle pomysłów mam w głowie. :mrgreen:
I nie pie**olcie że stulejarz.


Pralpunkt

2021-09-28, 15:51
Pokazuje swoje możliwości... Cudowna :-o

pullup

2021-09-28, 16:00
nie stulejarz a pedofil z ciebie

cavern69

2021-09-28, 17:57
Załupkosceptyk.

"Załupek zwany też hiszpańskim kołnierzem lub parafimozą jest męskim schorzeniem, które pojawia się nagle i wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej. To odwrotność stulejki, bo załupek jest stanem, w którym nie można sprowadzić na żołądź wcześniej odprowadzonego napletka. Załupek powoduje ucisk, który może doprowadzić do martwicy, dlatego nie można stanu lekceważyć, zresztą ból i obrzęk, który mu towarzyszy nie pozwala sprawy bagatelizować. Dolegliwość może pojawić się u chłopców i mężczyzn w każdym wieku, ale tylko wtedy, gdy nie są obrzezani."

Schizofrenik

2021-09-28, 18:49
Trochę młoda siksa, ale coś tam umie...

Nattttsjel

2021-09-28, 20:04
No na takim zadupiu to musi się jakoś wyróżniać na tle konkurencji...

Rick83

2021-09-28, 20:43
Co tu dużo mówić, wstawiający stulejarz :mrgreen:

dsads

2021-09-28, 20:53
Dokładnie mam tak samo , niby 13sekund ale po pierwsze ściany bym umył mydłem malarskim, następnie zaszpachlował dziury,rysy, nierówności, grunt no i dumam nad kolorem,,,,,

sothis

2021-09-29, 01:17
j***ć_pis_w_dupsko napisał/a:

i po co to gówno tutaj? w tym jest sadystycznego?



Że musisz to oglądać. A twój ból dupy to ból. A co lubią sadysci?

gall-kg

2021-09-29, 09:18
Z tom to mąż będzie szczęśliwy :)

htp

2021-09-29, 10:10
gall-kg napisał/a:

Z tom to mąż będzie szczęśliwy



Bo małżeństwo polega na ćwiczeniach gimnastycznych.

Rick_Sanchez

2021-09-29, 13:20
Ło cię panie

cavern69 napisał/a:

Załupkosceptyk.
"Załupek zwany też hiszpańskim kołnierzem lub parafimozą jest męskim schorzeniem, które pojawia się nagle i wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej. To odwrotność stulejki, bo załupek jest stanem, w którym nie można sprowadzić na żołądź wcześniej odprowadzonego napletka. Załupek powoduje ucisk, który może doprowadzić do martwicy, dlatego nie można stanu lekceważyć, zresztą ból i obrzęk, który mu towarzyszy nie pozwala sprawy bagatelizować. Dolegliwość może pojawić się u chłopców i mężczyzn w każdym wieku, ale tylko wtedy, gdy nie są obrzezani."



No tak, odwrotność, ale stuleja powoduje załupek, więc ,,załupkosceptyk" nie ch*ja nie pasuje.

Plus ,,sceptyk" oznacza, że jesteś sceptycznie nastawiony do załupka, ale na to nie masz wpływu, bo to schorzenie, tak jakbyś się nazwał ,,nowotworosceptyk".
Ale za to można nazwać waginosceptykiem.