18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani na siłowni

CrazyEdek • 2021-07-18, 13:49
Krótko, ale treściwie.


rattt

2021-07-18, 13:55
Nie wiem czy się do garów nadaje. Czy to tylko jednofunkcyjna zmywarka.

silesian171

2021-07-18, 14:11
Ja bym jej ani do garów ani do zmywania nie używał.
Wyspecjalizował bym ją w innych czynnościach domowych. :-)

Kriski

2021-07-18, 14:20
Bez bimbałów to taka trochę nie ona.

jjjkkkfff

2021-07-18, 14:21
Ona ćwiczy mięsień mózgowy!! Raczej działa bo po takim czymś będzie bardziej uważała.

0700zglossie

2021-07-18, 14:42
Kurde, polecę januszowym "kiedyś to było". Kiedyś ktoś szedł na siłownie, zjeść, na spacer czy ch*j wie gdzie to zajmował się przede wszystkim danym zajęciem. Teraz? Teraz pierw nim zjedzą pierdyliard fotek żarcia i wstawka w neta, siłownia to samo, ch*ja tam ćwiczy, zrobi z dwa czy trzy instak***astory wrzuci i wizyta na siłce kończy się po opublikowaniu posta. Teraz nawet jak się napie**olisz to ci fotę czy filmik zrobią i w neta wrzucą, może się starzeje, może nie rozumiem tej poj***nej mody ale serio kiedyś było chyba jakoś fajniej.

Autor

2021-07-18, 15:24
0700zglossie napisał/a:

Kurde, polecę januszowym "kiedyś to było". Kiedyś ktoś szedł na siłownie, zjeść, na spacer czy ch*j wie gdzie to zajmował się przede wszystkim danym zajęciem. Teraz? Teraz pierw nim zjedzą pierdyliard fotek żarcia i wstawka w neta, siłownia to samo, ch*ja tam ćwiczy, zrobi z dwa czy trzy instak***astory wrzuci i wizyta na siłce kończy się po opublikowaniu posta. Teraz nawet jak się napie**olisz to ci fotę czy filmik zrobią i w neta wrzucą, może się starzeje, może nie rozumiem tej poj***nej mody ale serio kiedyś było chyba jakoś fajniej.



Bo ludzie to próżne istoty. Zauważ zasadność, czym większy gołodupiec, tym więcej świruje pawiana jakie to on ma kolorowe i bajeczne życie. Takie k***a p*zdowate towarzystwo teraz jest, które musi obwieścić całemu światu, że zameldowało się w kinie, klubie, plaży, siłowni, hotelu i na k***a sraczu. Kiedyś na siłowni mężczyźni mieli luźny drech i koszulkę ramionkę - wpie**olkę, dzis ta banda j***nych ciot obciska się jakimś spandexem, aż się człowiek czuje nieswojo. Zmywaki natomiast idą rewię mody i sesje odpie**olić, że się na seriach skupić nie można, bo dama musi odpowiednio ułożyć ciało do foteczki. Popie**olony świat pełny idiotów, którym można powtarzać w kółko "wytrzymajmy jeszcze tylko dwa tygodnie".

Krzysztof_Elbląg

2021-07-18, 15:27
0700zglossie napisał/a:

Kurde, polecę januszowym "kiedyś to było". Kiedyś ktoś szedł na siłownie, zjeść, na spacer czy ch*j wie gdzie to zajmował się przede wszystkim danym zajęciem. Teraz? Teraz pierw nim zjedzą pierdyliard fotek żarcia i wstawka w neta, siłownia to samo, ch*ja tam ćwiczy, zrobi z dwa czy trzy instak***astory wrzuci i wizyta na siłce kończy się po opublikowaniu posta. Teraz nawet jak się napie**olisz to ci fotę czy filmik zrobią i w neta wrzucą, może się starzeje, może nie rozumiem tej poj***nej mody ale serio kiedyś było chyba jakoś fajniej.



Tak , kiedyś to było

Osy w sklepach po pączkach latały,
latające stada wróbli były, motyli pełno było, nawet te oryginalne brązowe,
sarny to się widziało na polach wsi z kilu kilometrów,
upie**olonymi rękami jadło się placek ziemniaczany,
jak się pizło w głowę to był guz nabity dziś nie ma tego zjawiska,
srało się normalnym stolcem a dziś jak kot rzadkim,
To były czasy

Czerstwy

2021-07-18, 15:45
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

Tak , kiedyś to było
Osy w sklepach po pączkach latały,
latające stada wróbli były, motyli pełno było, nawet te oryginalne brązowe,
sarny to się widziało na polach wsi z kilu kilometrów,
upie**olonymi rękami jadło się placek ziemniaczany,
jak się pizło w głowę to był guz nabity dziś nie ma tego zjawiska,
srało się normalnym stolcem a dziś jak kot rzadkim,
To były czasy



Składam wniosek formalny o wypie**olenie stąd tego ziemniaka.

Halman

2021-07-18, 15:57
Czerstwy napisał/a:

Składam wniosek formalny o wypie**olenie stąd tego ziemniaka.


wniosek odrzucony.

~DMT

2021-07-18, 16:09
Halman napisał/a:

wniosek odrzucony.



Odrzucam, odrzucenie wniosku. Wniosek podtrzymany...


Isakpm

2021-07-18, 16:13
Ani cyca ani dupy ,w tych czasach to pewnie jakis ttans.. :-|

Ani cyca ani dupy ,w tych czasach to pewnie jakis trans.. :-|

Guwnojat

2021-07-18, 16:16
Forma w lesie, wychudzona, ale ch*j nagram sobie jak robię poślady na smifie. Nie kumam dzisiejszych p*zd. Jak ja idę cisnąć trening, to słuchaki na łeb i lecę z tematem. Jak mam ciężkie serie, to jeszcze kaptur zakładam żeby nikt mi nie przeszkadzał a te k***y to muszą rozstawić statywy, anteny, namiot, materac dmuchany i ch*j wie co jeszcze zanim zaczną robić serię a po skończonej serii pie**olą teksty typu "co się z Tobą dzieje? Jak to nie dasz rady? Wstawaj i walcz!". Tfu!

Halman

2021-07-18, 16:17
DMT napisał/a:

Odrzucam, odrzucenie wniosku. Wniosek podtrzymany...



chcecie wyrwać ten piękny umysł?

35i

2021-07-18, 16:29
Halman napisał/a:

chcecie wyrwać ten piękny umysł?



Wreszcie mamy nasz własny, sadolowy reality show "Rolnik z Elbląga". No może niekoniecznie rolnik, ale piłem do wiadomego programu.

Krzysztof_Elbląg napisał/a:

srało się normalnym stolcem a dziś jak kot rzadkim



Przepraszam najmocniej. Mój kot srał twardym stolcem. Pamiętam jak zeżarł "anielski włos" z choinki, to wysrał później różaniec.