18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani na siłowni

CrazyEdek • 2021-07-18, 13:49
Krótko, ale treściwie.


picolo

2021-07-18, 17:20
Słychać że pusto.

lucass1621

2021-07-18, 17:55
I bardzo dobrze tępej cipie. Może się nauczy że tam się ćwiczy a nie kręci filmy na insta.

darayavahus

2021-07-18, 19:54
I że niby te wychudzone barachło ćwiczy? Niech schavowego zje, bo ją ćma za lampę nocną weźmie.

MsVapore

2021-07-18, 21:09
0700zglossie napisał/a:

Kurde, polecę januszowym "kiedyś to było". Kiedyś ktoś szedł na siłownie, zjeść, na spacer czy ch*j wie gdzie to zajmował się przede wszystkim danym zajęciem. Teraz? Teraz pierw nim zjedzą pierdyliard fotek żarcia i wstawka w neta, siłownia to samo, ch*ja tam ćwiczy, zrobi z dwa czy trzy instak***astory wrzuci i wizyta na siłce kończy się po opublikowaniu posta. Teraz nawet jak się napie**olisz to ci fotę czy filmik zrobią i w neta wrzucą, może się starzeje, może nie rozumiem tej poj***nej mody ale serio kiedyś było chyba jakoś fajniej.Dokładnie o tym samym pomyślałem. Najgorsze, że moja zmywarka się na to łapie i gdzie nie wyjdziemy z synem to robi fotki... Durś zgrzyty o to między nami.

Henboh

2021-07-18, 23:19
0700zglossie napisał/a:

Kurde, polecę januszowym "kiedyś to było". Kiedyś ktoś szedł na siłownie, zjeść, na spacer czy ch*j wie gdzie to zajmował się przede wszystkim danym zajęciem. Teraz? Teraz pierw nim zjedzą pierdyliard fotek żarcia i wstawka w neta, siłownia to samo, ch*ja tam ćwiczy, zrobi z dwa czy trzy instak***astory wrzuci i wizyta na siłce kończy się po opublikowaniu posta. Teraz nawet jak się napie**olisz to ci fotę czy filmik zrobią i w neta wrzucą, może się starzeje, może nie rozumiem tej poj***nej mody ale serio kiedyś było chyba jakoś fajniej.Trudno nie przyznać racji, ale problemem nie są insta-fluerki, food-porn-gówno itp, problemem jest swołocz, która to ogląda i "lajkuje" i w ten sposób uwiarygadnia to sp***olenie. Bez widowni, to gówno zdechłoby z głodu albo musiało znaleźć inny sposób na zarabianie z nieróbstwa.

najesoon

2021-07-19, 13:32
Autor napisał/a:

Bo ludzie to próżne istoty. Zauważ zasadność, czym większy gołodupiec, tym więcej świruje pawiana jakie to on ma kolorowe i bajeczne życie. Takie k***a p*zdowate towarzystwo teraz jest, które musi obwieścić całemu światu, że zameldowało się w kinie, klubie, plaży, siłowni, hotelu i na k***a sraczu. Kiedyś na siłowni mężczyźni mieli luźny drech i koszulkę ramionkę - wpie**olkę, dzis ta banda j***nych ciot obciska się jakimś spandexem, aż się człowiek czuje nieswojo. Zmywaki natomiast idą rewię mody i sesje odpie**olić, że się na seriach skupić nie można, bo dama musi odpowiednio ułożyć ciało do foteczki. Popie**olony świat pełny idiotów, którym można powtarzać w kółko "wytrzymajmy jeszcze tylko dwa tygodnie".To co byś wtedy oglądał i marnował swój czas na Sadisticu? :D

Autor

2021-07-19, 16:48
@ najesoon
Jeśli Cię dobrze rozumiem. To tutaj głównie zarejestrowane są różne incydenty, a to nie moja wina, że niektórzy mylą portale i muszę "głośno dać upust emocjom".