18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani golfistka

~Velture • 2019-04-18, 09:48
Wczesne początki drugiej fali feminizmu promujące równouprawnienie płci w życiu codziennym 8-)


de_Sade

2019-04-18, 09:52
Jak moja bierze do ręki plastykowy nóż, to wychodzę z kuchni; jak bierze metalowy, to z mieszkania.

Sadic

2019-04-18, 09:56
Komu uciekła z kuchni? Przyznać się!

Riossaka

2019-04-18, 10:12
Jak to chłop tylko taki z lat 80tych

poligon6

2019-04-18, 10:17
Wyjasniam i objasniam. W tym przypadku wymagana jest precyzja reka-oko i orientacja w terenie czyli przestrzeni trójwymiarowej, poczucie głębi i odległości.

A teraz wyobraźmy sobie ze natura przez setki tysiecy lat przystosowuje cie do opieki nad potomstwem, twoja najdalsza wyprawa to nad pobliska rzeke po wode albo w pobliskie krzki by sie wysrać. Nie trzeba sie zmagać z drapieżnikami, polowac na zwierzyne bo w ramach przetrwania gatunku i biologicznego przysposobienia wykształcasz zupełnie inne cechy.

I nagle po tych kilkuset tysiącach lat biologicznej ewolucji, masz latać za przyslowiowa zwierzyna, czyli wykonywac zadania do ktorych natura nie najlepiej cie przysposobiła.

~sensualna

2019-04-18, 12:21
poligon6 napisał/a:

Wyjasniam i objasniam. W tym przypadku wymagana jest precyzja reka-oko i orientacja w terenie czyli przestrzeni trójwymiarowej, poczucie głębi i odległości.
A teraz wyobraźmy sobie ze natura przez setki tysiecy lat przystosowuje cie do opieki nad potomstwem, twoja najdalsza wyprawa to nad pobliska rzeke po wode albo w pobliskie krzki by sie wysrać. Nie trzeba sie zmagać z drapieżnikami, polowac na zwierzyne bo w ramach przetrwania gatunku i biologicznego przysposobienia wykształcasz zupełnie inne cechy.
I nagle po tych kilkuset tysiącach lat biologicznej ewolucji, masz latać za przyslowiowa zwierzyna, czyli wykonywac zadania do ktorych natura nie najlepiej cie przysposobiła.



toć ona specjalnie waliła w tą samą osobę więc precyzja jest :D

Wiewór

2019-04-18, 13:08
Baba cierpiała na przej***ne płaskodupie.

lukasz130

2019-04-18, 19:02
poligon6 napisał/a:

Wyjasniam i objasniam. W tym przypadku wymagana jest precyzja reka-oko i orientacja w terenie czyli przestrzeni trójwymiarowej, poczucie głębi i odległości.
A teraz wyobraźmy sobie ze natura przez setki tysiecy lat przystosowuje cie do opieki nad potomstwem, twoja najdalsza wyprawa to nad pobliska rzeke po wode albo w pobliskie krzki by sie wysrać. Nie trzeba sie zmagać z drapieżnikami, polowac na zwierzyne bo w ramach przetrwania gatunku i biologicznego przysposobienia wykształcasz zupełnie inne cechy.
I nagle po tych kilkuset tysiącach lat biologicznej ewolucji, masz latać za przyslowiowa zwierzyna, czyli wykonywac zadania do ktorych natura nie najlepiej cie przysposobiła.



Jesteś głupi a chcesz udać mądrego ;p Każdy wie, ze ludzie od swoich początków byli wędrowni.

korowiow777

2019-04-18, 19:24
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Dokładnie to jakiś film z lat 80 ch*ja widać,twarze rozmazane



Gdzie Ty tam ch*ja dojrzałeś?

poligon6

2019-04-18, 19:35
lukasz130 napisał/a:

Jesteś głupi a chcesz udać mądrego ;p Każdy wie, ze ludzie od swoich początków byli wędrowni.



Chcesz powiedzieć że to kobiety prowadziły ludzi na nowe siedliska, czy moze mysliwy który zabładził na polowaniu i zobaczył nowe łowiska? Oczywiście nie bede ci przedstawiał w miare wspólczesnych przykładów odkrywców-ryzykantów. Ile masz wsród nich kobiet? Nawet we współczesnym wyemancypowanym swiecie. Prędzej sa to ludzie typu Pałkiewicz, Kukuczka (chwaleny wyjatek Wanda Rutkowska), Gagarin, Shepard, Amstrong.

Tak wiec sam nie rżnij głupa, bo prowadzenie za rączkę to nie to samo co odkrywanie. Skończyłem.

kzf

2019-04-18, 20:34
poligon6 napisał/a:

Wyjasniam i objasniam. W tym przypadku wymagana jest precyzja reka-oko i orientacja w terenie czyli przestrzeni trójwymiarowej, poczucie głębi i odległości.
A teraz wyobraźmy sobie ze natura przez setki tysiecy lat przystosowuje cie do opieki nad potomstwem, twoja najdalsza wyprawa to nad pobliska rzeke po wode albo w pobliskie krzki by sie wysrać. Nie trzeba sie zmagać z drapieżnikami, polowac na zwierzyne bo w ramach przetrwania gatunku i biologicznego przysposobienia wykształcasz zupełnie inne cechy.
I nagle po tych kilkuset tysiącach lat biologicznej ewolucji, masz latać za przyslowiowa zwierzyna, czyli wykonywac zadania do ktorych natura nie najlepiej cie przysposobiła.



Amen k***a. Chłop zamknął temat w kilku zdaniach.

flaszka

2019-04-19, 07:54
nie sądziłem że golf potrafi być az tak emocjonujący.

BTW mogli stać za nią a nie na linii strzału