18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pandemia w Rosii

zwierzak30 • 2020-05-15, 19:48
Maseczka,maseczką a do roboty trzeba chodzić.
A że braki w dostawach,żona improwizowała. :)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-15, 20:46
Bardzo mądra metoda.
Sztuka się nazywa.
Kto był w Ludowym Wojsku Polskim to zna. Kto był w nieludowym też... :lol:

andrzejrobert75

2020-05-15, 21:30
Myślałem że poświęcila podpaskę żeby zrobic maskę.

pullup

2020-05-15, 22:15
no i tak trzeba żyć

eloguma

2020-05-15, 22:59
Co ludzie mają za problem chodzić w tych maskach, jest nakaz to trzeba zapie**alać. Najbardziej wk***iają mnie ci wszyscy ludzie co nie potrafią zakryć nosa i bezsensownie trzymają to tylko na ustach. Pewnie zaraz ktoś wyskoczy, że maski nie chronią przed covidem i brawo ameryki nie odkryłeś ale ile ludzi obgryza paznokcie i oblizuje palce po jedzeniu- w ch*j. A jak jest morda zakryta i nie wolno jeść w restauracjach i galeriach to okazuje się, że te maski jednak pomagają ograniczać zaraźliwość

murat111

2020-05-16, 00:25
eloguma napisał/a:

Co ludzie mają za problem chodzić w tych maskach, jest nakaz to trzeba zapie**alać. Najbardziej wk***iają mnie ci wszyscy ludzie co nie potrafią zakryć nosa i bezsensownie trzymają to tylko na ustach. Pewnie zaraz ktoś wyskoczy, że maski nie chronią przed covidem i brawo ameryki nie odkryłeś ale ile ludzi obgryza paznokcie i oblizuje palce po jedzeniu- w ch*j. A jak jest morda zakryta i nie wolno jeść w restauracjach i galeriach to okazuje się, że te maski jednak pomagają ograniczać zaraźliwość



A jak będzie nakaz dawania dupy staremu to będziesz nastawiał poślady z przyjemności czy z obowiązku??

Mors_Nigra

2020-05-16, 00:29
eloguma napisał/a:

jest nakaz to trzeba zapie**alać



Jest mnóstwo powodów, dla których WARTO chodzić w tych maskach a z nich wszystkich wybrałeś: jest nakaz to trzeba zapie**alać! W jakim procencie butoliz-niewolnik jest jeszcze człowiekiem? Bo mnie się wydaje, że w żadnym.

Marcinqqq

2020-05-16, 11:38
podstawowa maseczka jest właściwie jednorazowa i działa 3-4 godziny, myślicie że wszystkich stać na zmianę 2x dziennie maseczki, lub kupowanie tych wielodniowych drogich?

wniosek, j***ć maseczki

bloodwar

2020-05-16, 13:55
Lekarze nie bez powodu noszą pełne kombinezony z kapturami szczelnie okrywającymi uszy, ściśle przylegające okulary i maski zmieniane co 2-3 godziny a swołocz niech sobie chodzi w maseczkach z nadzieją, że dziurki w bawełnie wielkości 0,1 mm uchronią ich przed wirusem wielkości 200 nm a uszy i oczy będzie chronić żarliwa modlitwa

Huherko

2020-05-16, 16:04
Marcinqqq napisał/a:

podstawowa maseczka jest właściwie jednorazowa i działa 3-4 godziny, myślicie że wszystkich stać na zmianę 2x dziennie maseczki, lub kupowanie tych wielodniowych drogich?
wniosek, j***ć maseczki



Koszt dwóch profesjonalnych maseczek z filtrem to koszt około 20 złotych, nie trzeba ich prać, wystarczy filtr zalać wrzątkiem i wysuszyć ... jeżeli 20 zł to dla Ciebie drogo, to weź zrób postanowienie i jednego dnia nie kup sobie Czesterfildów i 2 VIPów z Biedry i już będziesz mieć zaoszczędzone na 2 maseczki :)

Moca172

2020-05-16, 16:42
Huherko napisał/a:

Koszt dwóch profesjonalnych maseczek z filtrem to koszt około 20 złotych, nie trzeba ich prać, wystarczy filtr zalać wrzątkiem i wysuszyć ... jeżeli 20 zł to dla Ciebie drogo, to weź zrób postanowienie i jednego dnia nie kup sobie Czesterfildów i 2 VIPów z Biedry i już będziesz mieć zaoszczędzone na 2 maseczki


Profesjonalna maseczka około 10 zł? Chyba profesjonalnej maseczki nie widziałeś nigdy na oczy.

A ten cały nakaz noszenia maseczek jest i tak bez sensu. Niech noszą tylko Ci co kaszlają i są chorzy, a nie każdy. Dużo starszych osób chodzi w tej samej maseczce pare dni, nawet jej nie myje. Tylko po to żeby mandatu nie dostać. To jest dopiero niebezpieczne dla ich zdrowia.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-16, 19:54
murat111 napisał/a:

A jak będzie nakaz dawania dupy staremu to będziesz nastawiał poślady z przyjemności czy z obowiązku??



On staremu daje dupy bez nakazu...

Huherko

2020-05-16, 20:14
Moca172 napisał/a:

Profesjonalna maseczka około 10 zł? Chyba profesjonalnej maseczki nie widziałeś nigdy na oczy.



Ja mówię o maseczce, nie o kombinezonie z aktywnymi filtrami węglowymi i innymi technobajerami - po prostu maseczka z filtrem, starczy.

Moca172 napisał/a:

Niech noszą tylko Ci co kaszlają i są chorzy, a nie każdy. .



No właśnie ponoć to gówno tak nie działa - możesz nie kaszleć a i tak jesteś chory i zarażasz tych, którzy tak samo myślą.

Moca172 napisał/a:

Dużo starszych osób chodzi w tej samej maseczce pare dni, nawet jej nie myje. Tylko po to żeby mandatu nie dostać. To jest dopiero niebezpieczne dla ich zdrowia.



To to nie jest wina ani maseczki, ani jakichś durnych przepisów tylko wina samych użytkowników, takich co np maseczki noszą na brodzie a nie na mordzie...

Olashenco

2020-05-16, 21:31
Pomijając te wszystkie zj***ne komentarze chciałbym tylko zaznaczyć że zajebisty filmik z zajebistym pomysłem.
Nawet psy to też ludzie i sam się o tym przekonałem jeśli chodzi o ten "nakaz" posiadania maseczki ;)