18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pandemia nie istnieje, zdejmijcie maski...

Halman • 2020-05-03, 13:29

i cyk za własną opinię w kajdaneczki...

McQurwa

2020-05-03, 13:53
O taką demokrację w unii europejskiej walczyłem! :wisielec:

ProVVe

2020-05-03, 14:43
Kolejne przymiarki do totalnego ograniczenia wolności. Jeszcze pare razy postraszą jakimiś zabobonami i sami ludzie będą jak barany ustawiać sie do golenia

traf

2020-05-03, 14:48
czy wolni ludzie są w stanie cos zmienić?

Shaogoth

2020-05-03, 16:25
traf napisał/a:

czy wolni ludzie są w stanie cos zmienić?



A gdzie ty znajdziesz wolnych ludzi?

meshtkov

2020-05-03, 17:20
ProVVe napisał/a:

Kolejne przymiarki do totalnego ograniczenia wolności. Jeszcze pare razy postraszą jakimiś zabobonami i sami ludzie będą jak barany ustawiać sie do golenia



Już czytałem, że "pandemie mają więcej fali zachorowań niż jedną, prognozowana następna na jesień" - ja to czytam w taki sposób, że przygotowują nas do ograniczenia swobód i wolności na dłuższy okres. Oczywiście mówi się też, że wirus uciekł z laboratorium w Wuhan, czyli już przygotowania do oskarżania Chińczyków. Inna sprawa, że zmieniona została definicja pandemii przez WHO, dodatkowo śmiertelność jest śmiesznie niska. Tu coś jest szykowane dla nas na grubo.

35i

2020-05-03, 17:27
Shaogoth napisał/a:

A gdzie ty znajdziesz wolnych ludzi?



W domach spokojnej starości.

luxpiotr

2020-05-03, 18:47
Skąd się takie p*zdy biorą co mówią, że nie ma epidemii? Jak zdechnie ktoś najbliższy to może zmienią zdanie.
Zresztą na jesieni będzie szansa na dogrywkę.

EdmundKemper

2020-05-03, 20:09
bishfinger napisał/a:

jeśli nie docenicie jak władza dba o nas trzymając w domach i wyjdziecie na ulice to już szykują atrakcje plenerowe



5 armatek wodnych na 38 milionowy kraj, strach się bać. 30 milionów sztuk amunicji czyli jakieś 300 sztuk na jednego funkcjonariusza. To też szału nie robi wliczając w to strzelania ćwiczebne i coroczne egzaminy.

meshtkov napisał/a:

Już czytałem, że "pandemie mają więcej fali zachorowań niż jedną, prognozowana następna na jesień" - ja to czytam w taki sposób, że przygotowują nas do ograniczenia swobód i wolności na dłuższy okres. Oczywiście mówi się też, że wirus uciekł z laboratorium w Wuhan, czyli już przygotowania do oskarżania Chińczyków. Inna sprawa, że zmieniona została definicja pandemii przez WHO, dodatkowo śmiertelność jest śmiesznie niska. Tu coś jest szykowane dla nas na grubo.



Śmiesznie niska śmiertelność koronawirusa? Śmiertelność grypy to poniżej 1%, a koronawirusa to poniżej 10%. Nie wiem czy to jest śmiesznie niskie.

bishfinger

2020-05-03, 20:26
Edmund .....k**** tylko dwa pierwsze zdania krótkiego artykułu potrafiłeś przeczytać?
Dalej jest "Kolejny dotyczy aż 30 mln sztuk amunicji - co jest, jak mówią eksperci - liczbą niesłychaną, przewyższającą dotychczasowe zamówienia dwu-, a nawet trzykrotnie. " o 124 wozach wypadowych też nie wspomniałeś
Podobno na wszystko brakuje pieniędzy: na przedsiębiorców, na środki ochrony w szpitalach...... ale na kładzenie narodu na glebę .

EdmundKemper

2020-05-03, 21:02
bishfinger napisał/a:

Edmund .....k**** tylko dwa pierwsze zdania krótkiego artykułu potrafiłeś przeczytać?
Dalej jest "Kolejny dotyczy aż 30 mln sztuk amunicji - co jest, jak mówią eksperci - liczbą niesłychaną, przewyższającą dotychczasowe zamówienia dwu-, a nawet trzykrotnie. " o 124 wozach wypadowych też nie wspomniałeś
Podobno na wszystko brakuje pieniędzy: na przedsiębiorców, na środki ochrony w szpitalach...... ale na kładzenie narodu na glebę .



Odniosłem się do amunicji, a Ty piszesz, że nie przeczytałem zdań o amunicji... Zresztą jest to ostatni rok planu modernizacji polskich służb mundurowych.

https://www.infosecurity24.pl/modernizacja-sluzb-mundurowychszczyt-wydatkow-dopiero-przed-nami

https://www.infosecurity24.pl/prawie-3-mld-na-modernizacje-sluzb-w-2020-roku

Łyknąłeś temat uzbrojeń Policji jak młody pelikan.

Smartghetto

2020-05-03, 22:32
McQurwa napisał/a:

O taką demokrację w unii europejskiej walczyłem!



Raczej - o taką demokrację w UE nic nie robiłem... ;facepalm;

normale

2020-05-04, 00:02
EdmundKemper napisał/a:

a koronawirusa to poniżej 10%. Nie wiem czy to jest śmiesznie niskie.



koronawirus ma śmiertelność na poziomie 2-3%


IOI

2020-05-04, 09:04
luxpiotr napisał/a:

Skąd się takie p*zdy biorą co mówią, że nie ma epidemii? Jak zdechnie ktoś najbliższy to może zmienią zdanie.
Zresztą na jesieni będzie szansa na dogrywkę.



to siedz sobie jak p*zda w domu i sraj w gacie ze strachu, bo jak wyjdziesz to umrzesz od razu.