topic

Pan Zygmunt

lukaseror • 2014-06-07, 23:28
witam dzisiejszego wieczoru, przechadzając się po zacnym "mieście' Siewierz, napotkałem takiego oto pana, bezdomnego, grającego na rozstrojonej gitarze i mimo że nie ma w tym nic sadystycznego, pozwoliłem sobie to tutaj wrzucić. Chcemy zrobić jakąś zrzutę na gitarę i struny, a nawet nagrać jakiś porządniejszy cover, bo wokal niebywały. :roll:

PS. Pan Zygmunt nie chciał od nas żadnych pieniędzy, nie grał dla ludzi, lecz dla siebie 8-) Wiemy że grał z Piekarczykiem w Hali Stulecia, czyli razem z TSA :) Mam nadzieje że się to rozpowszechni i uda nam się coś skombinować :) pozdro

manieeee

2014-06-07, 23:33
głos to on ma , ale przepity

Modrzew88

2014-06-07, 23:46
Łał, żul z talentem. Kupmy mu gitarę. Bo jest żulem. I ma talent. Nie kupujmy nic normalnym ludziom z talentem. Lepiej kupmy żulowi. Bo jest żulem. Może nie przepije tego po dwóch dniach. Zajebista inicjatywa. Wyjdź.

lukaseror

2014-06-07, 23:50
Modrzew88, dlatego nie chcemy mu dawać pieniędzy, tylko zrobić zrzutę na gitarę i nic więcej no ale ty wolisz wysyłać smsy na małe dziewczynki w must be the music i siedzieć cały dzień na dupie przed sadisticiem :)

Megadethized

2014-06-07, 23:54
manieeee napisał/a:

głos to on ma , ale przepity

Stawiam kratę wódki, że masz gorszy.

dionizodoros

2014-06-08, 00:40
Albo po prostu nastrójcie mu tę gitarę? No, ma świetny głos chłopak.

303

2014-06-08, 00:41
Gdzie ten wokal bo nie słyszałem jakiś żul gościa zakrzyczał przepitym dyktą głosem :/

bez-imienny

2014-06-08, 00:42
Modrzew88 napisał/a:

Łał, żul z talentem. Kupmy mu gitarę. Bo jest żulem. I ma talent. Nie kupujmy nic normalnym ludziom z talentem. Lepiej kupmy żulowi. Bo jest żulem. Może nie przepije tego po dwóch dniach. Zajebista inicjatywa. Wyjdź.

k***a. Kolesie robią zrzutę na gitarę dla żula z talentem i ch*j ci do tego. Możesz się najwyżej nie dorzucić, tak jak i ja. A jak chcesz coś kupić normalnym ludziom z talentem, to im k***a kup, albo zrób zrzutę. A teraz wyjdź.

bravoteampolska

2014-06-08, 00:44
Modrzew88 napisał/a:

Jakby miał przepić to by już dawno przepił tą gitarę co ma .
Szkoda że nie widzisz różnicy między tym gościem , a zwykłym ścierwem stojącym pod biedronką z przepitą czerwoną mordą oszczanymi portkami nachalnie wymuszającym 2 zł .

Znałem kiedyś takiego siwego z brodą dziadka w Szczecinie na Pomorzanach zawsze pod biedronką stał i czasami poprosił o jaki grosz , ale nigdy choć bym zaniedbany to nie waliło od niego nalewą . Zawsze jak go mijałem to pogadałem z nim i dałem mu jakieś grosze , okazało się nawet ,że kiedyś służył w wojsku obok mojej miejscowości
Od jakiegoś roku już go nie widzę , także nie wiem czy jeszcze żyje czy już nie , albo bardzo w porządku był gościu , a przede wszystkim kulturalny .

Maynn

2014-06-08, 00:45
Kup mu stroik a nie nowa gitare.

cyther

2014-06-08, 00:49
Żeby tylko trzymał rytm. Poza tym, jakby był żulem, jak ktoś twierdzi, nie byłby w stanie ani jednego chwytu złapać, bo łapy by mu się trzęsły jak jasna cholera. A tak na marginesie, większość naszych tak zwanych "gwiazd" to alkoholicy i narkomani. Patrz - Gawliński, Maleńczuk.

agent303

2014-06-08, 00:56
kraj w którym utalentowany człowie zostaje bezdomnym

Proximat3

2014-06-08, 00:57
Siewierz to chyba koło mnie, z Katowic na Będzin albo i dalej? Koło Psar? :)