18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Włodek kontra konsultant NC+

Vesemirr • 2017-02-14, 22:15
Dla takich rozmów pracuję się w Call Center.
Pan Włodek opowiada historię o wzwodzie, świńskich jajach i tym co tygryski lubią najbardziej.





:idzwch*j:

Mateh

2017-02-14, 22:35
Ja bym mu opowiedział co z Tata robiłem.

fantastico

2017-02-15, 01:44
Kompletny mindfuck ;D Ale ten niżej lepszy ;D


kamczak

2017-02-15, 03:17
Przecież to fejk, do tego ch*jowy, gimbusy mają ferie i lejkują takie sp***oliny, sadolu dokąd zmierzasz ?

osa79

2017-02-15, 07:09
Słaby fejk

wormgoro

2017-02-15, 07:28
To mówisz że pracujesz się w Call Center? :kawa:

Krak

2017-02-15, 09:20
kamczak napisał/a:

Przecież to fejk, do tego ch*jowy, gimbusy mają ferie i lejkują takie sp***oliny, sadolu dokąd zmierzasz ?



Nie chce mi sie tego słuchać i oceniać czy fejk a jako, że trochę ryjów ze "starych czasów" znam z miasta to ten gościu ze zdjęcia to taki "rynkowiec". Pamietam jak popie**alał zawsze w zielonej M65 do Krokodyla (chyba jakąś knajpę nawet miał) z takim brunecikiem w płaszczu. Myślałem, że już kitę odwalił a tu proszę.

noir

2017-02-15, 11:02
Włodek lepszy. Ja mógłbym swoje rozmowy powrzucac, gdybym nagrywał. Też jest wesoło

b0r000

2017-02-15, 12:31
Jeśli to nie fejk to gościu powinien być "chrzestem bojowym" dla takich telemarketerów. A wyzwanie? Nie jebnąć śmiechem podczas rozmowy.

Spiv

2017-02-15, 12:43
Nie wiem jak Was, ale mnie to nie bawi. Koleś wykonuje swoją (ch*jową) pracę i musi, bo tak ma w umowie, wysłuchać pie**olenia starego dziada... Jeśli dziadzio ma ból dupy to niech zerwie umowę albo jej nie przedłuża, a nie kradnie czas. To, że jemu już dużo nie zostało nie znaczy, że ma zabierać innym... Starość k***a starość :ciasteczkowy2:

kamilll99

2017-02-15, 13:06
1. Panu Włodkowi ch*j w zad za pie**olenie głupot i sp***olenie umysłowe. Do utylizacji.
2. Tak jak Spiv zauważył facet wykonuje swoją ch*jową pracę, i słuchanie takich frustratów jak Włodek do szczęścia nie jest mu potrzebne. Teksty typu "Jesteście k***y i złodzieje", oraz "ile to kosztuje i dlaczego tak drogo" przestały być zabawne dawno temu.
3. Jeśli nie podobają mu się warunki to niech wypie**ala, może złożyć wypowiedzenie i oddać sprzęty. I jeszcze te k***a te teksty o zniżkach dla stałych klientów. Znalazł się k***a mać strategiczny klient.

Ukan1o

2017-02-15, 13:19
glowe mi zniszczyl koles

ehbeng

2017-02-15, 13:40
Praca jako telemarketer to byla k***a najgorsza robota jaka kiedykolwiek mialem, jak wracalem autobusem to nawet mi sie gadac z nikim nie chcialo.

Macias17

2017-02-15, 14:52
Spiv napisał/a:

Nie wiem jak Was, ale mnie to nie bawi. Koleś wykonuje swoją (ch*jową) pracę i musi, bo tak ma w umowie, wysłuchać pie**olenia starego dziada... Jeśli dziadzio ma ból dupy to niech zerwie umowę albo jej nie przedłuża, a nie kradnie czas. To, że jemu już dużo nie zostało nie znaczy, że ma zabierać innym... Starość k***a starość :ciasteczkowy2:



kamilll99 napisał/a:

1. Panu Włodkowi ch*j w zad za pie**olenie głupot i sp***olenie umysłowe. Do utylizacji.
2. Tak jak Spiv zauważył facet wykonuje swoją ch*jową pracę, i słuchanie takich frustratów jak Włodek do szczęścia nie jest mu potrzebne. Teksty typu "Jesteście k***y i złodzieje", oraz "ile to kosztuje i dlaczego tak drogo" przestały być zabawne dawno temu.
3. Jeśli nie podobają mu się warunki to niech wypie**ala, może złożyć wypowiedzenie i oddać sprzęty. I jeszcze te k***a te teksty o zniżkach dla stałych klientów. Znalazł się k***a mać strategiczny klient.



Oho coś czuję że zapie**alacie na słuchawce. Weźcie się za uczciwą robotę a nie ludzi wk***iacie.

A co do tego nagrania to jeśli to nie fejk, wielki szacun dla pana Włodka :ok: Wyobraźcie sobie imprezę z takim gościem :-D

Chrząszcz

2017-02-15, 16:02
To nie fake, wystarczy odwiedzić krakowski RaBarBar na kazimierzu, którego też Pan Włodek jest właścicielem.