18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Włodek kontra konsultant NC+

Vesemirr • 2017-02-14, 22:15
Dla takich rozmów pracuję się w Call Center.
Pan Włodek opowiada historię o wzwodzie, świńskich jajach i tym co tygryski lubią najbardziej.





:idzwch*j:

Spiv

2017-02-15, 19:22
macias17, tak się składa, że nie zdarzyło mi się siedzieć na słuchawce, ale uważam, że typ wykonuje tylko swoją pracę. Nie jest to powód do opie**alania go za to. Taki dostał rozkaz i tak tańczy. Przynajmniej się czymś zajmuje i stara się dorobić kilka groszy do swojego, pewnie studenckiego, życia, a nie doi z tego co matka z ojcem dadzą.

A impreza z tym całym Włodkiem byłaby na poziomie co najmniej dennym... Tępy żart może być śmieszny przez kilka chwil, ale potem to po prostu robi się męczące i irytujące. :roll:

Ch...........KI

2017-02-15, 20:52
Wszystko fajnie. Tylko ze jak z NC+ chcesz zrezygnować i wyślesz im to na piśmie to i tak 4 razy dziennie dzwonią bo może jednak się rozmyśliłeś. I nie pomagają wielokrotne i stanowcze słowa, że nie jest się zainteresowanym ich ofertą. Dzwonią nadal. Dopiero pomogło jak powiedziałem o tym, iż abonent niestaty zszedł z tego świata...przestali wydzwaniać.

Gizmolka

2017-02-15, 22:38
Pierwszy raz słyszę, żeby rozmówca był głupszy od gościa z callcenter.

Grajek_

2017-02-16, 06:38
Ojciec fantastico?

kotorminator

2017-02-16, 10:14
Bronicie jakiegoś pie**olonego kolesia z call center, tylko że on świadomie wybrał taki zawód, a ty jako klient jesteś atakowany tymi durnymi ofertami. Wiem po sobie, gdy rezygnowałem z ich usług, też mi ciągle wydzwaniali. Pan Włodek musi być kurewsko inteligentny.

Cienió

2017-02-16, 19:06
stary zj***ny grzyb.