18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan trzymał tabliczkę z napisem że są tylko dwie płcie

GeorgeHarvey1 • 2022-11-27, 10:33

Progresywnej pani się to nie podoba. US and A

robsonx79

2022-11-27, 19:07
35i napisał/a:

Nie do końca. A co zrobisz, jak na przykład dwuletnie dziecko zacznie Cię okładać z liścia po gębie i pomimo zwracanych mu uwag nie przestaje, uznając to za świetną zabawę?



A wg Ciebie trzeba się zachować jak 2-latek i mu oddać? Odsuwa się delikwenta i tyle. Ale dziecko wychowywane w spokoju raczej tak się nie będzie zachowywać, prędzej właśnie bite.

Ork.Fajny

2022-11-27, 19:15
Cytat:

Ale dziecko wychowywane w spokoju raczej tak się nie będzie zachowywać, prędzej właśnie bite.


Dzieci się coraz mniej bije a robią się coraz gorsze. Nie jestem fanem bicia, ale wasze argumenty są odklejone od rzeczywistości. No chyba że się jeszcze bardziej odklejacie sugerując że gry, filmy czy internet to powoduje.

W biologii jest zjawisko synaptic pruning. Dziecko nie zrozumie skomplikowanych przekazów, więc jak coś zrobi źle to kara musi być prosta w przekazie. Niekoniecznie bicie, ale próba dyskusji z dziećmi to wygląda trochę jak łysenkoiści w ZSRS po drugiej wojnie negujący istnieje genów i dziedziczenia.

toka

2022-11-27, 19:23
VeIture napisał/a:

To są dorosłe dzieci które nigdy nie usłyszały słowa NIE od rodziców, nigdy nie dostały klapsa ani innej kary za swoje zachowanie więc pomimo wieku dalej zachowują się jak rozkapryszone dzieci które drą mordę na cały sklep aby rodzice kupili im zabawkę więc się nauczyli, że krzykiem i płaczem osiągają swój cel.




Co za pie**olenie. Skąd się wzięło to przeświadczenie, że jak dziecko nie jebniesz to go nie wychowasz. Nigdy od rodziców nie dostałem klapsa i nigdy nie darłem ryja w sklepie. Nie pamiętam, czy w ogóle kiedyś podnieśli głos na mnie, ale pamiętam te rozmowy, gdzie tłumaczyli co jest złe.

marcino_zly

2022-11-27, 22:26
Stary filmik a na czasie.
Uuu

MalcolmX

2022-11-27, 23:33
Św. Antoni Pustelnik:
"Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni
i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,
powstaną przeciw niemu mówiąc:
Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny."

muszka_halucynka

2022-11-28, 03:16
VeIture napisał/a:

To są dorosłe dzieci które nigdy nie usłyszały słowa NIE od rodziców, nigdy nie dostały klapsa ani innej kary za swoje zachowanie więc pomimo wieku dalej zachowują się jak rozkapryszone dzieci które drą mordę na cały sklep aby rodzice kupili im zabawkę więc się nauczyli, że krzykiem i płaczem osiągają swój cel.



To teraz wyobraź sobie że obecnie madki wychowują dzieci w taki sposób że nie wolno krzyknąć i zamiast zabraniać trzeba uwaga prowadzić dialog z dzieckiem które nie chce bo nie i pozwalać na wyrażanie emocji niech okazuje złość smutek etc.

Tylko potem takie dzieci biją własną madkę po czym dostają kolejne kieszonkowe a w dorosłym życiu będą gorszymi spierodlinami niż obecne lewaki aż strach się bać :-x

outline

2022-11-28, 14:18
Zastrzelić to za mało.

M1Cro

2022-11-28, 17:51
Ale debile xD

mazga50

2022-11-28, 18:13
VeIture napisał/a:

To są dorosłe dzieci które nigdy nie usłyszały słowa NIE od rodziców, nigdy nie dostały klapsa ani innej kary za swoje zachowanie więc pomimo wieku dalej zachowują się jak rozkapryszone dzieci które drą mordę na cały sklep aby rodzice kupili im zabawkę więc się nauczyli, że krzykiem i płaczem osiągają swój cel.



Wychowanie bezstresowe tworzy takie roszczeniowo-zj***ne ścierwa. Brak innych problemów + dostatek = przymus urządzania ludziom życia wg własnego widzimisię. Lekarstwo? Odebranie środków i socjalu, zmusi te śmieci do przejrzenia na oczy. Przy czym odebranie środków to także zablokowanie pieniędzy od żydolewarskich sponsorów i organizowanych "zrzutek".

nebelwerfer

2022-11-28, 18:58
~VeIture napisał/a:

To są dorosłe dzieci które nigdy nie usłyszały słowa NIE .



zgadzam się z jednonogim przedmówcom. Takich sytuacji dodam będzie coraz więcej bo niektórzy młodzi ludzie wychowani w ten sposób nie radzą sobie z rzeczywistością. Piszę niektórzy bo część wychowa ulica, rówieśnicy co nie zawsze jest najgorszą opcją jeśli wraz z wiedzą nie chłonie się patologii i nałogów.

Człowiek1987

2023-07-17, 03:06
I dobrze frajerowi w mordę dostał jeszcze piszczeć mi tu będzie