18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan trzymał tabliczkę z napisem że są tylko dwie płcie

GeorgeHarvey1 • 2022-11-27, 10:33

Progresywnej pani się to nie podoba. US and A

smc

2022-11-27, 12:56
To jest właśnie ta trzecia :lol:

alucard321

2022-11-27, 13:01
A to takiego czegoś się nie odstrzeliwuje w ramach kontroli zakażonych osobników?

Kasuczi

2022-11-27, 13:02
Ha, tępe bydle ma chyba tyle iq co przeciętna małpa wnioskując po zasobie słów

JackCola

2022-11-27, 13:06
To wszystko jest po to aby dzielić ludzi .A wystarczyłaby pianka budowlana do ostudzenia głupiej głowy XD

ArkSa

2022-11-27, 13:16
mygyry napisał/a:

Typowy lewak walczący o wolność słowa.
Swojego słowa.
Tylko i wyłącznie jedynego właściwego słowa.
Nie dalej jak kilka lat i mówienie czegoś innego niż to co pcha tęczowa ideologia i będzie się lądowało w więzieniu z wyrokiem jak za gwałt.



Właśnie to jest najlepsze, bo wspólne, u obu skrajnych grupach poglądowych. Zarówno skrajna lewica jak i prawica mówią o wolności słowa, a potem jak się okazuje, to ta wolność dotyczy tylko słowa, które jest spójne z ich ideologią :) Także drogie dzieci, nie ma nic gorszego niż fanatyzm.

lewanmich1

2022-11-27, 13:19
Jedno wiem na pewno. W okolicy nie było żadnego mężczyzny.

wins89

2022-11-27, 13:35
NPC pierwszy raz na zewnątrz

ProVVe

2022-11-27, 13:50
lakeroll napisał/a:

""
to jest złe podejście, ten typ nigdy nie dostał po mordzie dlatego tak się zachowuje



Dokładnie... Myśle, ze z dwa jebniecia moga pomoc bardziej niz godziny terapii

Ziebaj

2022-11-27, 14:29
Myślę że piątka pavulonu załatwiła by sprawę.

weezyxboss2137

2022-11-27, 14:54
Tych lewackich śmieci to od razu powinni leczyć

silwerbalk

2022-11-27, 16:01
Ja pierodle piszczy jak mój pies kiedy następne mu na ogon ...albo jak hamulce w Zaporożcu ..... :roll: k***a jakby trochę bardziej trudniejsze czasy.... To te zjeby wyginą jak dinozaury i będziemy ich tak samo wspominać :lol:

robsonx79

2022-11-27, 16:03
~VeIture napisał/a:

To są dorosłe dzieci które nigdy nie usłyszały słowa NIE od rodziców, nigdy nie dostały klapsa ani innej kary za swoje zachowanie więc pomimo wieku dalej zachowują się jak rozkapryszone dzieci które drą mordę na cały sklep aby rodzice kupili im zabawkę więc się nauczyli, że krzykiem i płaczem osiągają swój cel.



Zgoda, że faktycznie tacy ludzie nie usłyszeli nigdy słowa "nie" i stąd nie są w stanie potem ogarnąć życia. Ale nie mieszaj w to klapsów - dorosły opanowany człowiek jest w stanie wychować dziecko bez stosowania przemocy. Ważna jest stanowczość i konsekwencja. Klapsy dają emocjonalne pojeby, co nie raz było widać na filmikach tutaj.

35i

2022-11-27, 16:16
robsonx79 napisał/a:

Zgoda, że faktycznie tacy ludzie nie usłyszeli nigdy słowa "nie" i stąd nie są w stanie potem ogarnąć życia. Ale nie mieszaj w to klapsów - dorosły opanowany człowiek jest w stanie wychować dziecko bez stosowania przemocy. Ważna jest stanowczość i konsekwencja. Klapsy dają emocjonalne pojeby, co nie raz było widać na filmikach tutaj.



Nie do końca. A co zrobisz, jak na przykład dwuletnie dziecko zacznie Cię okładać z liścia po gębie i pomimo zwracanych mu uwag nie przestaje, uznając to za świetną zabawę?

Janko

2022-11-27, 16:44
Rozdarta p*zda