18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Stanisław ściga sprawcę kolizji

i699 • 2021-02-16, 12:25
Pan Stanisław nie daje za wygranom!


Bluedraenei

2021-02-16, 15:50
Gosciu ma kamerke, a goni za typem bo mu ucieknie? Blachy są na filmiku, co tu kogo gonić?

tycho

2021-02-16, 16:05
lollo napisał/a:

Był na swoim pasie to mógł !!!! więc nie szukaj zbędnej teorii pajacu. Tamten mu zajechał i tyle



Owszem mógł, ale to nie zmienia faktu, że zachował się jak zwykła k***a przyśpieszając w momencie gdy Mieczysław zaczął już zjeżdżać na jego pas. Po gadce i wyglądzie widać, że jest zwykłym wieśniakiem, który nie mógł zdzierżyć, że ktoś będzie jechać przed nim.

Raflik

2021-02-16, 16:18
FunkyKoval5 napisał/a:

...i mnie się tak wydaje, gdyby przyhamował nie było by sprawy...możliwe że wystarczyło by zdjęcie nogi z gazu...



a ty masz prawko ?? jak tak to dostałeś je na pocieszenie w teleturnieju dla ułomnych,. k***a człowieku od kiedy na lewym pasie się hamuje, gościu mu się wpie**ala bez migacza i z włączonym hamulcem .

PieronJasnySzlag napisał/a:

"...w strone Kościana, kierowca BMW...yyyyy, Mercedesa ucieka, jade za nim..."
Stasiek to typowy sadol, ktoś coś odjebie to już w głowie że BMW



ciekawe cwaniaku jak ty byś się jąkał w takiej sytuacji ??

Dark_steam

2021-02-16, 16:24
A teraz sobie wyobraźcie, że to nie była stłuczka, tylko porwanie np. dziecka. Pan na 112 musi dopytać, o jakie Komorniki chodzi, co się dodzwoniłeś do Białego Stoku. Do policji nie można się dodzwonić, bo tam nikt nie odbiera, a sekretarka automatyczna przewyższa ich możliwości intelektualne. Zanim się połączysz i wytłumaczysz co się stało, gdzie jesteś i o co chodzi, to sprawca będzie już w Nowym Tomyślu, albo pod Berlinem. I to nie jest jednostkowy przypadek, bo ja też tak wydzwaniałem goniąc pijaka e ciężarówce, który spychał ludzi z drogi. Dzwoniłem 20 minut i w końcu pojechał a ja położyłem lachę bo ile można gonić. W końcu to nie moje zajęcie. Co to jest ka poj***ny kraj!?

FunkyKoval5

2021-02-16, 16:28
Raflik napisał/a:

a ty masz prawko ?? jak tak to dostałeś je na pocieszenie w teleturnieju dla ułomnych,. k***a człowieku od kiedy na lewym pasie się hamuje, gościu mu się wpie**ala bez migacza i z włączonym hamulcem .
ciekawe cwaniaku jak ty byś się jąkał w takiej sytuacji ??



Jak napisałem, wystarczyło odpuścić i nie było by całej sprawy..."trzeba głupiemu ustapic"...tak robią ci co mają trochę oleju w głowie...

P4GER

2021-02-16, 16:36
Lepsze niż niejeden film sensacyjny

Raflik

2021-02-16, 16:45
Bluedraenei napisał/a:

Gosciu ma kamerke, a goni za typem bo mu ucieknie? Blachy są na filmiku, co tu kogo gonić?



a jak blachy są trefne ?? zapamietaj nie wszystko co jest na kamerce może być uwzględnione przez policje.

FunkyKoval5 napisał/a:

Jak napisałem, wystarczyło odpuścić i nie było by całej sprawy..."trzeba głupiemu ustapic"...tak robią ci co mają trochę oleju w głowie...



Ale po co ustępować i co może mu jeszcze dać nagrodę/medal ?? Własnie NIEEEEEE takich trzeba tępić, ma swój pas to niech sie go trzyma i tyle, a jak będzie mieć możliwość nie zagrażająca życiu czy zdrowiu lub nie spowoduje to uszkodzenia samochodu itd to wtedy niech sobie zmienia pas. Tak ten tir nagle się pojawił i pozwoliło mu na taki manewr na drodze heheh

JatkaaMatkaa

2021-02-16, 16:59
Jebaka80 napisał/a:

Dobre masz wrażenie. Dwóch debili jednym słowem.



Według mnie to kierowca mercedesa w chwili zmiany pasa lekko zwolnił i stąd wrażenie że pan Stasiu przyspieszył.

pdk

2021-02-16, 17:03
Policja chodzi po knajpach z sanepidem zamiast odbierać takie zlecenie jak to... DEBILE

DupcyperChui

2021-02-16, 17:26
To całe 112 to niezły niewypał.
Koleś dzwoni zdaje relacje i później czeka aż go jakiś matoł nieudolnie połączy z policją przed którą Pan Stasio znowu będzie musiał zdawać relacje.
Debilizm 1 klasa.

Sonal

2021-02-16, 17:37
AyCaramba napisał/a:

Jak łapiesz złodzieja to też nie możesz przebiegać przez jezdnie w niedozwolonym?



Tzw. zatrzymanie obywatelskie dotyczy tylko przestępstw - nie zwykłych drogowych wykroczeń. Nagrywający chyba nawet nie dostał się do Straży Wiejskiej.

lollo napisał/a:

Był na swoim pasie to mógł !!!! więc nie szukaj zbędnej teorii pajacu. Tamten mu zajechał i tyle




Jakieś nowe przepisy wprowadzasz? A znasz w ogóle art. 24:
6. Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości


tycho

2021-02-16, 17:43
JatkaaMatkaa napisał/a:

Według mnie to kierowca mercedesa w chwili zmiany pasa lekko zwolnił i stąd wrażenie że pan Stasiu przyspieszył.



Niestety kolego, ale chwilę przed uderzeniem wyraźnie słychać jak silnik samochodu wieśniaka Stanisława wchodzi na obroty więc ten idiota przyśpiesza żeby celowo walnąć w mercedesa. Jak znam takich wieśniaków, to pewnie miał zarysowany błotnik i przyczaił okazje do darmowej naprawy. Według mnie kierowca mercedesa jechał prawidłowo bez problemu by się zmieścił tylko nie wziął pod uwagę, że obok jedzie wieśniak Stanisław, który pewnie właśnie był coś zaj***ć na bazarze i jeszcze trafiła się okazja samochód wyklepać za darmo.

Cz...........as

2021-02-16, 17:59
FunkyKoval5 napisał/a:

trzeba głupiemu ustapic



Najbardziej pie**olnięte powiedzonko wszechczasów.

Sonal napisał/a:

Tzw. zatrzymanie obywatelskie dotyczy tylko przestępstw - nie zwykłych drogowych wykroczeń. Nagrywający chyba nawet nie dostał się do Straży Wiejskiej.



Jazda pod wpływem to przestępstwo. Gość zagraża życiu i zdrowiu ludzi, był sprawcą kolizji i sp***ala. Sam "pościg" nie był próbą zatrzymania, kierowca dzwonił od razu na policję.

Sonal napisał/a:

Jakieś nowe przepisy wprowadzasz? A znasz w ogóle art. 24:
6. Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości



To nie było wyprzedzanie tylko zajechanie drogi.

maryjanos

2021-02-16, 18:40
Najlepszy dowod na to, zeby nigdy nie dzwonic na 112. Znam z autopsji. Potrzebowalem wezwac karetke. Najpierw czekalem na polaczenie ze 112 potem rozmowa, potem przelaczyli mnie na pogotowie, na ktore tez czekalem az odbiora, musialem powtorzyc dokladnie to samo co juz powiedzialem na 112, a liczyla sie kazda minuta a moze nawet sekunda. 112 to jest jakies k***a nieporozumienie. Jedyna sytuacja, w ktorej rozwazylbym dzwonienie do tej gowno-instytucji, to kiedy potrzebne jest wezwanie co najmniej 3 rozych sluzb.

mazga50

2021-02-16, 18:40
Kurrr... Dorwali go? Tyle emocji...