18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan stalowy brzuszek.

T3RMINATOR • 2018-09-09, 19:37


Frank ‘Cannonball’ Richards testował swój "stalowy brzuch" w latach 20 XX wieku w USA. Pozwalał walić siebie po brzuchu, skakać po nim, walić młotami kowalskimi oraz wystrzelić w siebie kule armatnią.

r061071

2018-09-09, 20:20
tez zaczynam jesc szpinak

saves

2018-09-09, 20:37
Umiejętność bardzo przydatna w Korei Północnej.

traf

2018-09-09, 20:55
młody adi się go naoglądał a pożniej pisał o nadczłowiekach :)

czerczil

2018-09-09, 21:14
mysle ze jak by kula poleciala w twarz to te okularki uratowaly by mu zycie.

kr...........un

2018-09-09, 22:24
przecież ta kula mogła z niego zrobić jak ten typ na asfalcie ha Hard wygląda jak mielone

tefone

2018-09-09, 22:38
To czekamy na eksperta i wytlumaczenie

NafazowanyKoleś

2018-09-10, 02:29
tefone napisał/a:

To czekamy na eksperta i wytlumaczenie



Do czego ci to wytłumaczenie? Kula nie nabrała pędu (tak samo jak strzała z łuku w początkowej fazie ma energię ch*ja wartą). Poza tym kula wystrzelona na filmie jest chyba pod ciśnieniem powietrza a nie ładunkiem prochu więc wystrzał nędzny = efekt na filmie.

CoJaTamKurwaWiem

2018-09-10, 03:06
NafazowanyKoleś napisał/a:



Do czego ci to wytłumaczenie? Kula nie nabrała pędu (tak samo jak strzała z łuku w początkowej fazie ma energię ch*ja wartą). Poza tym kula wystrzelona na filmie jest chyba pod ciśnieniem powietrza a nie ładunkiem prochu więc wystrzał nędzny = efekt na filmie.



Jak miło poczytać Janusza wieczorową porą :mrgreen:
Ciekaw jestem jak to było - szkoła omijała ciebie, czy ty szkołę...?

PS
Za ziomka z Kansas zawsze piwko!

Ti...........ch

2018-09-10, 06:58
NafazowanyKoleś napisał/a:



Do czego ci to wytłumaczenie? Kula nie nabrała pędu (tak samo jak strzała z łuku w początkowej fazie ma energię ch*ja wartą). Poza tym kula wystrzelona na filmie jest chyba pod ciśnieniem powietrza a nie ładunkiem prochu więc wystrzał nędzny = efekt na filmie.



To przyjmij na brzuch coś co waży niecałe 50 kg, nagraj i pokaż tutaj jak dzielnie to znosisz...

gonzales1988

2018-09-10, 08:39
Cytat:

Do czego ci to wytłumaczenie? Kula nie nabrała pędu (tak samo jak strzała z łuku w początkowej fazie ma energię ch*ja wartą). Poza tym kula wystrzelona na filmie jest chyba pod ciśnieniem powietrza a nie ładunkiem prochu więc wystrzał nędzny = efekt na filmie.


Czekam aż selekcja naturalna nabierze pędu, i wyeliminuje ludzi których fizyka ominęła w szkole... Trochę wku*** bierze jak się czyta takie głupoty.
Proponuję powrót do gimnazjum, albo korepetycje z fizyki. Weź chłopie zrób coś bo zginiesz z taka wiedza.

macioshow

2018-09-10, 10:20
@NafazowanyKoleś
Pierdoły opowiadasz straszne.
Kula do puki jest w lufie i puki od strony naboju panuje większe ciśnienie niż ciśnienie atmosferyczne to kula się rozpędza.
To oznacza że na wyjściu z lufy kula będzie miała największy pęd bo jeszcze opór powietrza nie wytracił prędkości, a już eksplozja naboju nie wpływa znacząco na rozpędzanie kuli.
Zresztą po tym jak daleko go odrzuciło widać że kula miała ogromny pęd...

jbone

2018-09-10, 15:49
fizyka, dynamika,tkanka tłuszczowa,odwaga i motywacja TAKA SYTUACJA.

black88

2018-09-10, 20:46
macioshow napisał/a:

@NafazowanyKoleś
Pierdoły opowiadasz straszne.
Kula do puki jest w lufie i puki od strony naboju panuje większe ciśnienie niż ciśnienie atmosferyczne to kula się rozpędza.
To oznacza że na wyjściu z lufy kula będzie miała największy pęd bo jeszcze opór powietrza nie wytracił prędkości, a już eksplozja naboju nie wpływa znacząco na rozpędzanie kuli.
Zresztą po tym jak daleko go odrzuciło widać że kula miała ogromny pęd...



może i coś tam liznąłeś fizyki, ale na litość boską - pasuje znać też język polski! :)