18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan łokietek

CrazyEdek • 2022-03-12, 18:24
Chyba mu nie dała.


Xs...........33

2022-03-13, 02:17
Raz dostała, nawet nie mocno, a i tak wszyscy w szoku, pochylają się nad nią itp. :D

URAGE

2022-03-13, 04:13
Xson33333 napisał/a:

Raz dostała, nawet nie mocno, a i tak wszyscy w szoku, pochylają się nad nią itp.No tak, bez powodu na pewno nie dostała a j***ne simpy, jak to typowe czarne rycerzyki oczywiście rzucają się stadnie w obronie niewinnej szmaty.

BanujNasNieMichalka

2022-03-13, 08:22
URAGE napisał/a:

No tak, bez powodu na pewno nie dostała a j***ne simpy, jak to typowe czarne rycerzyki oczywiście rzucają się stadnie w obronie niewinnej szmaty.Ale to k***a powiedz żeby szła się napie**alac. Chłopu który się niespodziewa zajebac lute to wstyd a co dopiero dziewczynce co siedzi na krześle i ma ręce splecione. Ojciec też Ci łokciami wymachiwał jak mu się coś odkleiło?

zinfandel

2022-03-13, 12:28
Ależ mnie wk***iają takie gnojki. Byle laska z klasy jest w stanie cię wyprowadzić z równowagi to znaczy że nie nadajesz się do życia wśród ludzi. j***ny pan sisiorek agresorek.

URAGE

2022-03-13, 13:25
Rannhide napisał/a:

Ale to k***a powiedz żeby szła się napie**alac. Chłopu który się niespodziewa zajebac lute to wstyd a co dopiero dziewczynce co siedzi na krześle i ma ręce splecione. Ojciec też Ci łokciami wymachiwał jak mu się coś odkleiło?Odklejony jesteś gościu ty bo chyba inny film oglądasz. Zaj***ć dziewczynce, k***a xD Portale też ci się pomyliły. Dupa ewidentnie coś o nim pie**oliła przy całej klasie i siedziała sobie pewna, że nikt z tym nic nie zrobi, bo byli po jej stronie. Przesadziła to jebnął jej zdrowo to się nauczy konsekwencji pie**olenia, czego i tobie życzę. To jest sadol i szanuje się tu równouprawnienie, a nie patrzenie na p*zdusi na których się każda laska wyżywa. Problem jest taki, że za chłopem nikt się nie wstawi, nie poklepie po ramieniu, nie odciągnie od grupy hien." A dziewczynki to nawet kwiatkiem", nawet jeśli jadem pluje. Ty to musisz z ładnej patologii się wywodzić.

BanujNasNieMichalka

2022-03-17, 19:06
URAGE napisał/a:

Odklejony jesteś gościu ty bo chyba inny film oglądasz. Zaj***ć dziewczynce, k***a xD Portale też ci się pomyliły. Dupa ewidentnie coś o nim pie**oliła przy całej klasie i siedziała sobie pewna, że nikt z tym nic nie zrobi, bo byli po jej stronie. Przesadziła to jebnął jej zdrowo to się nauczy konsekwencji pie**olenia, czego i tobie życzę. To jest sadol i szanuje się tu równouprawnienie, a nie patrzenie na p*zdusi na których się każda laska wyżywa. Problem jest taki, że za chłopem nikt się nie wstawi, nie poklepie po ramieniu, nie odciągnie od grupy hien." A dziewczynki to nawet kwiatkiem", nawet jeśli jadem pluje. Ty to musisz z ładnej patologii się wywodzić.No ta patus jestem bo nie napie**alam łokciem typiary co na mnie coś pie**oli :lol:
Kto tu jest odklejony typie haha