18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2015-08-02, 10:23
zaczęło się - islamgówna zaczynają ruchy w Polsce, już mu się coś nie podoba :facepalm:

hadesposen

2015-08-02, 10:25
jak drze tą morde ten brudny pawian z małym pawianem na ręce ....

Cały_Idiota

2015-08-02, 10:25
Dobry temat, ale dodaj opis i zmień tytuł (na taki bez Caps Locka).

freaky

2015-08-02, 10:32
@up, bo jeszcze usuną, a warto aby każdy zobaczył ten materiał i dowiedział się, że Bronisław K. pod osłoną nocy już wdrożył plan ściągania tej ciemnej hołoty do naszego pięknego, katolickiego, czystego rasowo kraju.

~DMT

2015-08-02, 10:38
Dobrze gada :wodka:

MaratHS

2015-08-02, 10:45
To jest polak? To co on trzyma na rękach to jest gówno wysrane z dupy jego kozy. Brawo dla Pana z mikrofonem. Nie bójmy się powiedzieć, że prowadzona jest polityka antypolska i proimigrancka. Brudas się domaga swoich praw... śmiech na sali. Podludzie nie mają swoich praw.

Jak temu ciapatemu nie pasuje to co on tu jeszcze robi? Ma niemcy, ma szwecję, francję... tyle krajów z dobrym socjalem to to gówno przychodzi do nas. Aby pozbyć się tego napływu szumowin wystarczy zlikwidować zasiłki i socjal. Nagle imigranci wyjadą, no bo kto przyjedzie do polski pracować. ku*asy udają wielce uciemiężonych, ale z napaściami, rabunkami i wyzyskiwaniem naszego kraju jakoś nie mają problemów.
k***A MAĆ! aż mi ciśnienie skoczyło jak widzę to i to co ma na rękach.

Ściąganie tego typu gówna jest działaniem destrukcyjnym na rzecz kraju i według mnie jest zdradą narodu. k***a ludzie obudźcie się...

Cały_Idiota

2015-08-02, 10:56
MaratHS,
Zgadzam się z panem z mikrofonem, ale z tobą już niespecjalnie. Czym innym jest zdrowo rozumiany nacjonalizm, a czym innym faszyzm i mowa nienawiści...

1. Jeśli dziecko urodziła Polka to jest Polakiem.
2. Dziecko nie jest gównem - jest dzieckiem, jak każde inne. Dopiero wychowanie może go zepsuć.
3. Facet o ciemniejszej karnacji ma prawo do godnego traktowania. Godnego nie znaczy lepszego. Bardzo dobrze wyłożyła to Izabela Litwin.


Jestem zdania, że nie należy przyjmować uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Siłą Polski jest jej jednolitość kulturowa, wyznaniowa i etniczna. Możemy się żreć między sobą (co zresztą robimy - dość zawistni i małostkowi z nas ludzie), ale jako naród jesteśmy niczym monolit. Polityka multi-kulti podmywa fundamenty kulturowej tożsamości i nie wolno nam jej stosować. Polska powinna się wycofać z decyzji o przyjęciu 2.000 uchodźców lub chociaż na tej grupie poprzestać i nie godzić się na więcej.

Good_Side_Is_An_Left.

2015-08-02, 12:21
ale cebulak hahaha
typowy polski zaścianek, "to moje państwo i won stąd" xd

wkurwiacz_ludzi

2015-08-02, 12:27
Good_Side_Is_An_Left. napisał/a:

ale cebulak hahaha
typowy polski zaścianek, "to moje państwo i won stąd" xd



Tata wyczyścił ci już rurę wydechową?

bestli

2015-08-02, 12:35
ojciec wali go w dupe a matka wibratorem poprawia

MaratHS

2015-08-02, 13:09
Good_Side_Is_An_Left. napisał/a:

ale cebulak hahaha
typowy polski zaścianek, "to moje państwo i won stąd" xd



I tak powinno być. Nasze państwo jest nasze i nikt inny nie ma prawa w nim mieszać. Nie wiem kim jesteś, czy jesteś typowym trollem na sadolu głoszący homoseksualne bzdety, czy może naprawdę walczysz o prawa homosiów, ale to nie o tym ten komentarz.

Zobacz, nawet na zdrowy rozsądek, dwie różne kulturowo społeczeństwa nie będą żyć w zgodzie ze sobą, ponieważ różni ich... no co? K.U.L.T.U.R.A. i nawet kultura chrześcijańska z innego kraju diametralnie się różni od naszej kultury, jedyne co nas łączy to puste słowo "chrześcijanizm" i łączy nas tylko słowo. Wystarczy obserwować wydarzenia na świecie. Skoro mówisz "polski zaścianek" to pokaż mi jasno i wyraźnie kraj w którym multi-kulti wyszedł na dobre. Nie ma takiego kraju, ponieważ dwie odmienne kultury będą walczyć o wpływy i będą pokazywać swoją siłę czy to burdami, napadami, gwałtami czy jakimikolwiek incydentami agresywnymi.
Po drugie imigranci do polski nie przyjeżdżają pracować tylko brać zasiłek i socjal, bo dla imigranta nie opłaca się pracować gdzie musi oddać większość swoich zarobków do skarbu państwa, więc taki imigrant kombinuje jak tu mieć pieniądze, a nic nie robić.

Po drugie zobacz, że na tych łajbach czy szalupach w których przypływają imigranci nie ma w ogóle dzieci, kobiet i starców, przypływają sami młodzi, zdrowi i silni mężczyźni... więc gdzie tu logika.

Po trzecie prawa - Kiedy ja wyjadę do ich kraju jestem obcy i nie mam swoich praw, mogą mnie napaść i nikt ich nie ukarze. Kiedy oni przyjeżdżają tutaj mają swoje prawa, ba nawet są bezkarni, więc gdzie to równouprawnienie. Uważam, że przyjezdni powinni mieć mniejsze prawa, ponieważ są gośćmi i muszą się dostosować do nas, a jak nie i zaczną narzekać na cokolwiek to won, nikt za nimi płakać nie będzie. Polska gościnność ma swoje granice i moja wolność nie może być tłamszona przez przjezdnych.

Ale nie wiem czy lewacy to zrozumieją, bo ich interesują tylko głodne kawałki na papierze i czyste założenia teoretyczne, a efekty ich teorii i rzeczywistość mają w dupie.

bialawitz

2015-08-02, 13:21
MaratHS napisał/a:

I tak powinno być. Nasze państwo jest nasze i nikt inny nie ma prawa w nim mieszać. Nie wiem kim jesteś, czy jesteś typowym trollem na sadolu głoszący homoseksualne bzdety, czy może naprawdę walczysz o prawa homosiów, ale to nie o tym ten komentarz.



http://natemat.pl/150207,niech-brytyjczycy-zobacza-jak-moze-byc-bez-polakow-bedzie-strajk-cala-gospodarka-stanie-na-jeden-dzien#comments-150207

Rozumiem, że w takim razie potępiasz pomysł strajku Polaków w UK, za rzekomą dyskryminację?

freaky

2015-08-02, 15:12
up, a niby gdzie tu związek? :roll: Jako Polak, dba przede wszystkim o interes Polaków, a tłumienie ich protestu w UK nie leży w naszym interesie.

bialawitz

2015-08-02, 15:57
Tu związek, że Polacy lubią krzyczeć "Polska dla Polaków", po czym dodawać "Anglia dla Anglików i Polaków".
To się nazywa hipokryzja. Ja doskonale rozumiem, że można być oburzonym, że jedni ciężko pracują na to, co inni dostają za darmo wyłącznie z tytułu, że sp***olili z dziczy w obsranej gównem afryce, ale nasz naród ma to do siebie, że własnego kraju nie umie sobie zorganizować (co przecież wiadomo od stuleci i już wiele wybitnych osób o tym wspominało cyz pisało), a chcieliby, żeby poza krajem jeszcze się do nich dostosowywano i przypadkiem nie dyskryminowano.

Nie jestem wielkim fanem Orbana, ale jakoś Węgrzy czy na przykład Czesi (Zeman) potrafią wybrać władze, które (abstrah*jąc od pewnych kwestii związanych z gospodarką) są w stanie reprezentować naród i dbać o jego interes. My zaś nie potrafimy, ale pretensji jest co niemiara- do Żydów, Niemców, Ruskich, Brytyjczyków, Amerykanów, uchodźców z Afryki, Greków, muslimów i wielu innych. Ale nie do nas samych. Po prostu warto nabrać trochę pokory i wyzbyć się hipokryzji.