18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Daniel dobry lokator na każde mieszkanie.

OpenStreetMaps • 2022-11-27, 21:31
Dziadostwo i cwaniactwo należy napiętnować

Opis sytuacji dostępny pod filmem



Inni dzicy lokatorzy z kanału eXmiter https://www.sadistic.pl/biznesmenka-anetka-vt566613.htm#6316155

Jest tam jeszcze Film dla Właścicieli tylko o mocnych nerwach którego tu wstawić się nie da z powodu ograniczeń wiekowych w którym patologia atakuje siekierą matkę z dzieckiem na rękach która próbuje wejść do własnego domu.


Mówił już o tym Ator Woźniak że proceder okupowania mieszkań i zwieranie ugody w zamian za okup się odbywa ale mu nie wierzyłem


PIs

2022-11-27, 22:20
Ja pie**ole, co za gówno.

Andrzejas

2022-11-27, 22:27
OpenStreetMaps napisał/a:

(...)Jest tam jeszcze Film dla Właścicieli tylko o mocnych nerwach którego tu wstawić się nie da z powodu ograniczeń wiekowych (...)


Normalnie linka wstawiasz i jest.
https://www.youtube.com/watch?v=lT3iJoNIE7s

lokal.szczecin

2022-11-27, 22:35
Andrzejas napisał/a:

Normalnie linka wstawiasz i jest.




widzialem ten film, koles z siekiera dobry wariat ale korek na scianach to jest max na moje nerwy, szczyt bezguscia polaczony z tandeta

OpenStreetMaps

2022-11-27, 22:49
Andrzejas napisał/a:

Normalnie linka wstawiasz i jest.



Dzięki. Ale z tego co pamiętam to takie wstawienie linka które jest najfajniejsze i najprostsze moderatorom się nie podoba bo nieregulaminowe. Chcą aby filmy wyświetlały się bezpośrednio na ich portalu a nie tylko jako odsyłacze w postaci linków do innych stron. Oby zrobili wyjątek dla twojego komentarza i go zaraz ni nie usunęli.

lokal.szczecin napisał/a:

widzialem ten film, koles z siekiera dobry wariat ale korek na scianach to jest max na moje nerwy, szczyt bezguscia polaczony z tandeta



Racja z tym korkiem. Historia z nim związana jest warta opowiedzenia tutaj. Robiłem w polskiej Castoramie zakup podobnego korka dla Norwega u którego pracowałem a że norweskie realia są takie iż boazerię w domach malują na biało zamiast zostawiać w kolorze naturalnym to wpadł mi do głowy szatański pomysł i mając cały wózek wyładowany korkiem. Pojechałem na dział farb pytać się o farbę do korka. Zdziwieniu nie było końca a ja cierpliwie tłumaczę że korek to jedynie wygłuszenie a ściany muszą być w jasnym kolorze aby w domu mieć jasno a nie ciemno jak w norze. Nadziwić się nie mogli bo korek taki drogi a trafił się klient który korek zamierza malować

:lol:

PiesKracy

2022-11-28, 00:44
Weź z tym śmieciem atorem idź w hooj

Syn_Milionera

2022-11-28, 00:47
Mogłeś dać bez tego clickbaitora Atora.

OpenStreetMaps

2022-11-28, 01:34
Syn_Milionera napisał/a:

Mogłeś dać bez tego clickbaitora Atora.



Też mnie czasem wk***ia bo potrafi nieźle przynudzać ale z dwojga złego w robocie wolę posłuchać jego niż korpo-syfu reklamowego w radio i informacji zgodnych z narracją panującej nam partii. Tacy ludzie jak Ator są najgroźniejsi dla antypolskiej PiSowskiej zarazy , bo za pomocą merytorycznych argumentów ośmieszają tą partię zdrajców kompletnie. A polityk może sobie pozwolić na to aby być uważany za kanalię złodzieja lub sk***ysyna Nie może tylko dopuścić aby być postrzegany jako śmieszny. Zresztą z Popaprańcami a nawet Korwinistami Ator robi dokładnie to samo. I jeszcze nie pozostawia suchej nitki na bankstarach Za co większość go nienawidzi. Nie ma co człowieka dyskredytować niech sobie clkibajtuje. Pokaż mi współczesnego YouTubera który tego nie robi lub nie żebrze w swych filmach o jakieś laiki i suby.

Andrzejas

2022-11-28, 01:52
OpenStreetMaps napisał/a:

Dzięki. Ale z tego co pamiętam to takie wstawienie linka które jest najfajniejsze i najprostsze moderatorom się nie podoba bo nieregulaminowe. Chcą aby filmy wyświetlały się bezpośrednio na ich portalu a nie tylko jako odsyłacze w postaci linków do innych stron. Oby zrobili wyjątek dla twojego komentarza i go zaraz ni nie usunęli. (...)



Moderacja, to sama nie wie czego chce. Napisali regulamin i się go nawet nie trzymają.
Poza tym, to nic nie zmienia, czy jest link, czy embed. I tak kliknięcie prowadzi do zasobów stron trzecich. Kiedyś chcieli mieć wszystko na serwerze i nie było opcji wrzucania filmów z YT. Niestety okazało się, że serwerek ciaśniutki, jak lej Veltura i jednak się nie zmieści każdy film. :roll:

jbćTalmud

2022-11-28, 07:19
ciekawe ilu Polaków wyrolują banderowcy?

mygyry

2022-11-28, 07:29
Nie płacisz = kradniesz
Kradniesz = więzienie

Tyle k***a w temacie tych j***nych pasożytów, kompletnie nie ogarniam jak państwo może chronić takie ludzkie gówno.

Bqesiivasqesii

2022-11-28, 08:33
Xd jakieś filmiki robią. Wpie**ol. Zajebac smiecia i tyle.

Krzyszof.K

2022-11-28, 08:42
Po części to rozumiem, są ludzie którzy się boją i nie mają nikogo kto mógłby im pomóc w załatwieniu takiego problemu jak lokator który nie płaci. Moja siostra w 2014 kupiła mieszkanie urządziła je dla siebie i w nim mieszkała do 2017 roku ,potem dostała pracę za granicą. Żeby nie stało puste wynajęła doslownie za grosze z opłatami dwa pokoje 1800 zł. Wprowadziła się rodzinka z dzieckiem. O ironio gość nazywał się Janusz żona Monika dziecko Kasia .pisze bo może przeczytają ten komentarz i sobie skojarzą. Problemy zaczęły się już po dwóch miesiącach. Nie było wpłaty. Siostra dzwoniła napisała e-mail. Potem poprosiła tatę żeby podjechał. Okazało się w środku że dokoptowali osbie lokatora mieliśmy swoje klucze wiec tata wchodzi z moim bratem a tam student w jednym pokoju śpi i zdziwiony . Tłumaczył się że wynajął za 500 zł pokój u rodziny. Kiedy Janusz wrocil to się wk***ił że mu na chatę wpadliśmy ale my byliśmy na to przygotowani. Ja moj brat Ojciec dwaj kuzyni i wujek. Wyprowadzka trwała kilka minut część klamotów wyj***lismy mu do kubła reszta na korytarz i przed blok. Nawet nie zdarzył wezwać Policji oddał klucze pod groźbą wpie**olu ,coś tam się odgrażał, ale zapewniam was że takie szczury żerują na waszym strachu ,okazując siłę można to załatwić w kilka minut . Czasem się zastanawiam jak można pozwolić żeby pasożytowali latami na tobie . Chyba wolalbym mieć sprawr w sądzie o eksmisję i lekki wpie**ol niż tracić pieniądze i nerwy latami na procesowanie się z ch*jkami.

DonKutassinio

2022-11-28, 08:49
pie**olony śmieć i szczur, do utylizacji.