18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Daniel dobry lokator na każde mieszkanie.

OpenStreetMaps • 2022-11-27, 21:31
Dziadostwo i cwaniactwo należy napiętnować

Opis sytuacji dostępny pod filmem



Inni dzicy lokatorzy z kanału eXmiter https://www.sadistic.pl/biznesmenka-anetka-vt566613.htm#6316155

Jest tam jeszcze Film dla Właścicieli tylko o mocnych nerwach którego tu wstawić się nie da z powodu ograniczeń wiekowych w którym patologia atakuje siekierą matkę z dzieckiem na rękach która próbuje wejść do własnego domu.


Mówił już o tym Ator Woźniak że proceder okupowania mieszkań i zwieranie ugody w zamian za okup się odbywa ale mu nie wierzyłem


BambiPMT

2022-11-28, 09:24
Przecież to psy powinny wpadać na kwadrat i takie k***y na butach wyprowadzać.

orzechcccc

2022-11-28, 09:29
jbćTalmud napisał/a:

ciekawe ilu Polaków wyrolują banderowcy?



Spokojnie, Ciebie nie wyroluja bo nie ma z czego

DzidaZawodnik

2022-11-28, 10:23
Chcieliście socjalizm to macie. Poza tym jak tam ceny w sklepach i rachunki haha?

Jezus_Chrystus_Quattro

2022-11-28, 11:35
typowy polski celebryta w polo bez własnego kąta , teraz takich smieci bedzie cała masa

Alonso

2022-11-28, 12:05
Nie da się słuchać pie**olenia tego gościa z drugiego filmiku.

Marian_Koniuszko

2022-11-28, 16:17




Taki pocieszny, bezzębny ogryzek. Gdyby nie to, że szkodnik i pasozyt, to mógłby w cyrku obwoźnym jezdzić jako komik.


Gdyby ktoś był zainteresowany:

Daniel Chorąży
Chochołowska 28/210
43-300 Bielsko-Biała

tel:
33 845-94-90
513-264-409
532-282-368
511-554-500

Transport drogowy plandekami robi, przeprowadzki i podobno samochody wynajmuje.

~prophetess

2022-11-28, 16:37
OpenStreetMaps napisał/a:

Jest tam jeszcze Film dla Właścicieli tylko o mocnych nerwach którego tu wstawić się nie da z powodu ograniczeń wiekowych w którym patologia atakuje siekierą matkę z dzieckiem na rękach która próbuje wejść do własnego domu.



Ej k***a, sorry. Co za matka widząc faceta z siekierą zbliża się do niego z dzieckiem na rękach? :roll:

mazga50

2022-11-28, 17:51
Kilka razy obity ryj przez "nieznanych sprawców" (czasem złamana nóżka przez przypadek, albo ucięte uszko czy paluszek), doskonale leczą takie k***y pasożytnicze. A prokuratura czy policja niestety umarza takie sprawy, z powodu "niewykrycia". Tylko z głową to trzeba, a nie na hura.

Perhydrol

2022-11-28, 18:06
↑ Otóż to, zgadzam się. Zastanawia mnie też jak mogli w ogóle wynająć mieszkanie takiemu komuś. Przecież z daleka widać że to jest menda.

pharmasone

2022-11-28, 21:04
o ta k***a ator najpierw pisowi lizał dupe przez 3 lata a teraz nagle przemiana , j***na chorągiewka - co do lokatorów to faktyczny problem dla normalnych wlascicieli

CzarnyAdolf

2022-11-28, 23:14
Krzyszof.K napisał/a:

Po części to rozumiem, są ludzie którzy się boją i nie mają nikogo kto mógłby im pomóc w załatwieniu takiego problemu jak lokator który nie płaci. Moja siostra w 2014 kupiła mieszkanie urządziła je dla siebie i w nim mieszkała do 2017 roku ,potem dostała pracę za granicą. Żeby nie stało puste wynajęła doslownie za grosze z opłatami dwa pokoje 1800 zł. Wprowadziła się rodzinka z dzieckiem. O ironio gość nazywał się Janusz żona Monika dziecko Kasia .pisze bo może przeczytają ten komentarz i sobie skojarzą. Problemy zaczęły się już po dwóch miesiącach. Nie było wpłaty. Siostra dzwoniła napisała e-mail. Potem poprosiła tatę żeby podjechał. Okazało się w środku że dokoptowali osbie lokatora mieliśmy swoje klucze wiec tata wchodzi z moim bratem a tam student w jednym pokoju śpi i zdziwiony . Tłumaczył się że wynajął za 500 zł pokój u rodziny. Kiedy Janusz wrocil to się wk***ił że mu na chatę wpadliśmy ale my byliśmy na to przygotowani. Ja moj brat Ojciec dwaj kuzyni i wujek. Wyprowadzka trwała kilka minut część klamotów wyj***lismy mu do kubła reszta na korytarz i przed blok. Nawet nie zdarzył wezwać Policji oddał klucze pod groźbą wpie**olu ,coś tam się odgrażał, ale zapewniam was że takie szczury żerują na waszym strachu ,okazując siłę można to załatwić w kilka minut . Czasem się zastanawiam jak można pozwolić żeby pasożytowali latami na tobie . Chyba wolalbym mieć sprawr w sądzie o eksmisję i lekki wpie**ol niż tracić pieniądze i nerwy latami na procesowanie się z ch*jkami.



No widzisz, było was czwórka a wiele osób nie może pozwolić sobie na wsparcie tylu chłopa. Miałem takiego niepłacącego delikwenta w mieszkaniu żony, pyskował, stawiał się, szczęście w nieszczęściu że był wygodnisiem i wykurzyło go pozbawienie prądu oraz gazu. Kumple z pracy - dajże spokój, w mordach kozaki, z kim to się nie bili, komu nie zaj***li, jakiej panience nie odpuścili. Przyszło z kumplem załatwić coś w kominiarach i zaczęło się jęczenie: 'mam żonę', 'mam dużo do stracenia', 'porozmawiałem z żoną i wspólnie uznaliśmy, że...'. Do dzisiaj boczą się, że nazwałem ich c*pkami :D

Emilian89

2022-11-29, 01:06
Krzyszof.K napisał/a:

Po części to rozumiem, są ludzie którzy się boją i nie mają nikogo kto mógłby im pomóc w załatwieniu takiego problemu jak lokator który nie płaci. Moja siostra w 2014 kupiła mieszkanie urządziła je dla siebie i w nim mieszkała do 2017 roku ,potem dostała pracę za granicą. Żeby nie stało puste wynajęła doslownie za grosze z opłatami dwa pokoje 1800 zł. Wprowadziła się rodzinka z dzieckiem. O ironio gość nazywał się Janusz żona Monika dziecko Kasia .pisze bo może przeczytają ten komentarz i sobie skojarzą. Problemy zaczęły się już po dwóch miesiącach. Nie było wpłaty. Siostra dzwoniła napisała e-mail. Potem poprosiła tatę żeby podjechał. Okazało się w środku że dokoptowali osbie lokatora mieliśmy swoje klucze wiec tata wchodzi z moim bratem a tam student w jednym pokoju śpi i zdziwiony . Tłumaczył się że wynajął za 500 zł pokój u rodziny. Kiedy Janusz wrocil to się wk***ił że mu na chatę wpadliśmy ale my byliśmy na to przygotowani. Ja moj brat Ojciec dwaj kuzyni i wujek. Wyprowadzka trwała kilka minut część klamotów wyj***lismy mu do kubła reszta na korytarz i przed blok. Nawet nie zdarzył wezwać Policji oddał klucze pod groźbą wpie**olu ,coś tam się odgrażał, ale zapewniam was że takie szczury żerują na waszym strachu ,okazując siłę można to załatwić w kilka minut . Czasem się zastanawiam jak można pozwolić żeby pasożytowali latami na tobie . Chyba wolalbym mieć sprawr w sądzie o eksmisję i lekki wpie**ol niż tracić pieniądze i nerwy latami na procesowanie się z ch*jkami.



w ch*j dobrze to rozumiem sam wynajmuje od babci mieszkanie niestety mam na tyle godności i honoru ze place od 9 lat po 1400 zloty za miesiąc + prąd woda i gaz, gardze tymi j***nymi pasozytami i slizgaczami...

kacperek333

2022-11-29, 20:35
Marian_Koniuszko napisał/a:

Taki pocieszny, bezzębny ogryzek. Gdyby nie to, że szkodnik i pasozyt, to mógłby w cyrku obwoźnym jezdzić jako komik.
Gdyby ktoś był zainteresowany:
Daniel Chorąży
Chochołowska 28/210
43-300 Bielsko-Biała
tel:
33 845-94-90
513-264-409
532-282-368
511-554-500
Transport drogowy plandekami robi, przeprowadzki i podobno samochody wynajmuje.



to co dzwonimy i pytamy o to czy udostepni nam samochod i nie placimy ?

to...........10

2022-11-30, 00:26
Polskie złodziejskie pseudopaństwo chroni niepłacących złodziei i pasożytów.

To samo polskie złodziejskie pseudopaństwo chętnie przytuli podatek od umowy najmu :D