18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pamiętacie, jak kiedyś kradli koła z samochodów...?

CoJaTamKurwaWiem • 2020-07-20, 07:23
... to we Włoszech trochę dopracowali metodę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


mygyry

2020-07-20, 07:25
Haha nawet się schylać nie musieli :-D

modoc

2020-07-20, 07:54
mygyry napisał/a:

Haha nawet się schylać nie musieli



Pewnie z drugiej strony nawet nie ściągali bo im się przejść nie chciało.

Gilera1231

2020-07-20, 09:04
Muzyczka jak znalazł. Un tesoro piu precioso non c’è ....

afcv

2020-07-20, 10:54
Pamiętam jak ode mnie kiedyś koła "pożyczyli" i zadzwoniłem na Policję - kazano mi przyjechać tym samochodem i złożyć zeznania..

xv89

2020-07-20, 13:00
afcv napisał/a:

Pamiętam jak ode mnie kiedyś koła "pożyczyli" i zadzwoniłem na Policję - kazano mi przyjechać tym samochodem i złożyć zeznania..



Ja za to pamiętam, jak jeszcze na przełomie lat 90' i 2000, na osiedlu grasowała qrwa co kradła z aut akumulatory, radia i wycieraczki. W przypadku akumulatora, właściciel musiał dodatkowo naprawiać maskę, bo tą zwyczajnie podnosili łomem "na chama", wyłamując zatrzask. Jak się zostawiło na siedzeniu choćby 10 PLN, to w dzień taki ch*j, potrafił wybić szybę, aby się do nich dobrać...
Razu któregoś, jeden z osiedlowych dreso-gangusów (człowiek, z którym lepiej nie mieć do czynienia, bo różne historie o nim słyszałem - ogólnie główka pracująca w trybie 100% psychopaty, gdzie wywieźć kogoś do lasu i skatować, nie było dla niego problemem), zakupił BMW serii 5, którym przez dłuższy czas jeździł na niemieckich blachach.
Złodziejaszek na swoje nieszczęście niestarannie wykonał rekonesans i się którejś nocy próbował dobrać do fury. Został przyłapany przez dresia i jego ziomali na gorącym uczynku. Wpie**ol, podobno był srogi, bo w ruch poszły pałki teleskopowe i kije bejsbolowe (nie widziałem tej akcji osobiście, bazuję tylko na opowieściach kolegi, który mieszkał w tym samym bloku co właściciel). W każdym razie efekty były zauważalne i pozytywne - kradzieże ustały na dobrych kilka lat (później qrwy na koła i auta się przerzuciły). Wszystko obyło się bez policji i sądowych cyrków - sprawiedliwość wymierzona na miejscu, kara podziałała resocjalizująco - kradzieże ustały na dłuższy czas.

Nyrewesa

2020-07-20, 14:32
W Wawie na Bródnie w połowie lat 90 ,,komitet,, osiedlowy złapał dwóch takich zlodzieji. Jeden miał łamane paluchy w drzwiach auta drugiemu karę wymierzył jeden z braci skrzecz który tam mieszkał. Ryj złodzieja po tej karze wyglądał jak po bliskim spotkaniu z pociągiem. Niestety do wszystkiego tego wmieszala się prokuratura i było potem trochę nieprzyjemności, ale kradzieże ustały.

Essent

2020-07-20, 17:52
Z mojego pierwszego auta fiat 125 P silnik poloneza, skrzynia czwórka, zawsze ktoś musiał zapie**olić bat od anteny i wycieraczki.To były lata 1997-2000
Po takich kilku incydentach, po zaparkowaniu pod blokiem musiałem wypinać wycieraczki, odkręcać bat , akumulator i chować to wszystko do piwnicy.I tak k***a, za każdym j***nym razem.Niech ci h*ju ziemniaki w lepiance zgniją :lol:

pim4

2020-07-20, 22:41
U nas też kradli koła, teraz auta wożą w kontenerach.

Hrabia Drapula

2020-07-21, 21:25
kiedyś był człowiek młody i głupi, a i technika poszła do przodu, szkoda że kiedyś nie było kluczy udarowych na aku